lek.

Jan Malarkiewicz

Położna, położnik, Ginekolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Jan Malarkiewicz urodził się 17-04-1954r. w Dobrym Mieście. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego w Szczytnie rozpoczął studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymał w 1980r. ... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

 • Zwykła wizyta

 • Prowadzenie ciąży

 • Diagnostyka położnicza

 • Znieczulenie do porodu

Informacje o lekarzu

O mnie

Jan Malarkiewicz urodził się 17-04-1954r. w Dobrym Mieście. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego w Szczytnie rozpoczął studia na Akademii Medycznej w Białymstoku. Dyplom lekarza otrzymał w 1980r. Specjalizację zawodową w zakresie położnictwa i ginekologii I stopnia uzyskał w 1983r. pracując w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym pod kierunkiem dr n.med. Władysława Opackiego, gdzie ordynatorem Oddziału Położniczo-Ginekologicznego był Henryk Makowski.

Następnie w 1987r uzyskał II stopień specjalizacji. Pracował pod kierownictwem dr n.med. Marka Stefanowicza jako starszy asystent . W tym czasie był wojewódzkim konsultantem w zakresie położnictwa i ginekologii zatrudnionym przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Po 15 latach pracy w Szpitalu Wojewódzkim w 1995r. objął stanowisko ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego, który prowadził do końca 1999r.

W 2000r. Po likwidacji Szpitala Kolejowego na bazie oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Kolejowego utworzył Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który rozpoczął działalność 1 stycznia 2000 roku na podstawie umowy z Warmińsko-Mazurską Kasą Chorych, a następnie z NFZ i kontynuuje ją do chwili obecnej.

W 2001 roku Jan Malarkiewicz uzupełnił specjalizację II stopnia w zakresie Organizacji Ochrony Zdrowia.

Jan Malarkiewicz jest doskonałym lekarzem z racji wykształcenia, specjalizacji i praktyki. Uważany jest za „złotą rączkę” przez środowisko i pacjentki.

Wykształcił wielu lekarzy i położnych, pracujących pod jego kierunkiem.

Jest aktywnym członkiem Rady Okręgowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

Uzyskał wiele prestiżowych i honorowych tytułów m.in. „Lekarz przyjacielem kobiet”, „Najważniejsze wydarzenie w mieście Olsztyn w ciągu ostatnich 20 lat”(utworzenie oddziału NZOZ Malarkiewicz), 5 miejsce w rankingu ogólnopolskim „Bezpieczny szpital”.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry. Czlowiek ktory zmienia swiat dla rodzactch kobiet. Ogromny szacunek za to czwgo udalo siw mu dokonac!

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny lekarz i wspaniały człowiek. Serdecznie polecam. Nie podejmuje diagnozy pochopnie i jest skoncentrowany na pacjentce podczas leczenia.

 • bardzo słaby

  Wizyta odbywala sie tylko na usg i koszt wynosił 200 zl nie jak w cenniku 50zl . Nie zgodnosc według cennika ..NIE POLECAM

 • bardzo dobry

  Jak dla mnie ta miara jest za niska:) Dr Malarkiewicz jest naprawdę fachowcem w swojej dziedzinie, człowiekiem z wielką pasją i zaangażowaniem, za to baaardzo go sobie cenie:) Jestem mu bardzo wdzięczna za fachową pomoc:) Jeszcze raz ślicznie dziękuję Panie doktorze:)

 • bardzo dobry

  Rodziłam w szpitalu dr Malarkiewicza na początku roku. Patrząc na warunki jakie tam panują, kompletnie niezrozumiałym jest rodzenie w szpitalach publicznych, zwłaszcza, że ten ma umowę z NFZ. Warunki są komfortowe, personel jest bardzo profesjonalny, a wszystko pod okiem lekarza z wieloletnim doświadczeniem i pasją do swojego zawodu, która mimo tych lat wcale nie osłabła. W przekonaniu, że warto utwierdza mnie fakt, że człowiek otwierający taki szpital musi dbać o swoje pacjentki, zwyczajnie po to, żeby ten szpital istniał. Dziękuję i mocno polecam.

 • bardzo dobry

  17 lipca przyszła na świat nasza córeczka, rodziłam przez cc-niestety :( no cóż nie każdej kobiecie dane jest urodzić siłami natury, choć personel i sam pan dr bardzo się starali aby moje marzenie się spełniło. Szpital piękny nowoczesny sale jednoosobowe, przestronne-świetnie przystosowane sale dla pociech i ich mam przewijak , pod nim wygodne szuflady na ciuszki itd, łazienka z natryskiem. Naprawdę polecam szpital, doktora, położną "Małą" dziewczyny taki poród, warunki "obsługa" to marzenie każdej z nas.

 • bardzo dobry

  Polecam! Wspaniały lekarz. Chodziłam całą ciążę do pana Malarkiewicza i jestem ogromnie zadowolona. Jest osobą sympatyczną i życzliwą, Jeszcze raz polecam wszystkim przyszłym mamom!!!

 • bardzo dobry

  Moje dziewczyny są jednymi z pierwszych pacjentek nowego szpitala doktora malarkiewicza na jagiellońskiej i powiem tylko ze jesteśmy pod ogromnym wrażeniem miejsca i tego co zastaliśmy na miejscu, ze względu na powikłania byliśmy w kilku placówkach ale ten szpital bije na głowę wszystkie. Sala jednoosobowa z łazienka i prysznicem !!! szok i za darmo, nie wiem co powiedzieć, zona zadowolona to i ja szczęśliwy,czekam na nasz skarb.

 • bardzo dobry

  Zawsze balam sie wizyt u ginekologa. Dzieki doktorowi wizyty nie sa juz dla mnie stresujace. Wszystko dokladnie mi zawsze tlumaczy i nigdy nie odmawia pomocy. Moge zadzwonic do niego z kazdym problemem a to bardzo wazne w ciazy. Polecam kazdej kobiecie pana doktora niezaleznie od wieku.

 • bardzo dobry

  Ja równiez rodziłam u pana doktora Malarkiewicza.Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim mamom tego lekarza.Podczas gdy lekarz do którego chodziłam całą ciąże zostawił mnie samą sobie pan doktor Malarkiewicz przygarnął mnie i troskliwie sie mna zajął.Polecam z całego serca. Dziękuje panie doktorze.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Zbigniew Łaganowski - położna, położnik, Władysław Opacki - położna, położnik, Maria Cyrta-Ciunczyk - położna, położnik, Beata Boczkowska - położna, położnik, Tomasz Rymkiewicz - położna, położnik, Stanisław Mariak - położna, położnik, Andrzej Kawka - położna, położnik

Najbliższe terminy:

 • poniedziałek: 15:45
 • środa, 31 grudnia: 15:45
 • poniedziałek, 5 stycznia: 15:45
kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę