lek.

Jakub Grudzień

Ginekolog

Umów wizytę 1186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Labioplastyka
Plastyka pochwy
Operacja plastyczna miejsc intymnych
USG
Diagnostyka onkologiczna
Nietrzymanie moczu
Zwykła wizyta
Operacja położnicza
USG doppler
Laser Mona Lisa
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Sląski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pana Doktora Grudnia, nie mogę złego słowa powiedzieć. Mimo ciężkich chwil jakie przeszłam podczas poronienia Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i dał nadzieję na przyszłość. W chwili gdy potrzebowałam wizyty a nie byłam umówiona przyjął mnie poza kolejnością. Moim zdaniem bardzo profesjonalny i konkretny fachowiec. Mam nadzieję że doczekam się kolejnej ciąży i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam Lift-Med.

 • bardzo dobry

  Ginekolog z powołania! Nie zamieniłabym na nikogo innego! Pacjentka czuje sie swobodnie a przede wszystkim bezstresowo! Lekarz godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Byłam na swojej pierwszej wizycie jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor wszystko na spokojnie wytłumaczył i omówił. Z ręką na sercu polecam każdej z nas. :)

 • bardzo dobry

  Wcześniej chodziłam do lekarza zakładowego, czekałam godzinami przed gabinetem i miałam wrażenie, że lekarz przyjmuje nas taśmowo i traktuje lekceważąco. U pana Jakuba Grudnia było zupełnie inaczej. Wizyta na umówioną godzinę, schludny, przyjemny gabinet i profesjonalne przyjęcie. Bardzo grzeczny człowiek, słuchał co do niego mówię, dokładnie zbadał i tłumaczył obraz z USG (pacjentki mają osobny monitor umieszczony na wprost fotela). Szczegółowo omówił wyniki badania i w sumie uspokoił mnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest uprzejmy i odpowiadał cierpliwie na moje pytania.Wizyta odbyła się punktualnie. Polecam !

 • bardzo dobry

  Uważam ze doktor jest jednym z najlepszych lekarzy ginekologów u jakich byłam. Bardzo gorąco polecam go wszystkim kobietą. Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu .

 • dobry

  Wizyta odbyła się punktualnie. Trwała 12 minut. Zapłaciłam 120 zł. Otrzymałam skierowanie na badania hormonalne oraz informację z konsultacji do następnego lekarza ( neurologa). Oceniam na 4. Pan Doktor bardzo miły.

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta u tego lekarza i na pewno nie ostatnia. Pan doktor bardzo miły, rzeczowy i profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam szczerze :)

 • dobry

  Lekarz jak dla mnie pełen profesjonalizm - od poprzedniego lekarza nie uzyskałam przez wszystkie wizyty tyle cennych informacji ile przez tą jedną wizytę od tego lekarza - polecam

 • bardzo słaby

  Pan doktor w dziedzinie uprzejmości zachowuje się nienagannie, przeprowadził badania i zapewnił, że wszystko jest w porządku... nie było

Najbliższe terminy:

kolejne dni