Jakub Drozd, kardiolog Lublin

Jakub Drozd

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

33
 • 12 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Choruję na serce od wielu lat. Miałam już kilku kardiologów, jednak w końcu znalazłam swojego lekarza i leczę się u niego już od kilku lat. Cenię go jako wybitnego specjalistę, człowieka o wysokiej kulturze osobistej. Nigdy nie odmawia pomocy, "nie zepsuty" przez system zdrowotny i pacjentów, bardzo dokładnie informuje pacjenta o chorobie i przepisanych lekach, dobiera leki do możliwości finansowych pacjenta, Gorąco polecam Pana doktora

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Spotkałam Doktora parę lat temu. Objawy, które u mnie wystąpiły, sugerowały chorobę serca. Jednak dociekliwość i fachowość Doktora, skierowały podejrzenia w innym kierunku i to był "strzał w dziesiątkę". Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi za wspaniałą opiekę, diagnozę i bezinteresowność. Oby więcej Takich Lekarzy, dobrych i uczciwych Ludzi w naszym społeczeństwie. POLECAM, z całego serca Takiego Diagnostę, Człowieka i dobrego psychologa.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor to nie tylko wybitny specjalista, ale przede wszystkim otwarty, wysoce kulturalny, wspaniały człowiek. Najlepszy Lekarz jakiego spotkałem. Swoisty test miał miejsce, gdy nieco nachalny syn kontaktował się w sprawie swojego taty - przyjął tą sytuację ze nieczęstym i zrozumieniem i otoczył pacjenta bezinteresowną, wszechstronną i fachową opieką. Bardzo polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Doskonały specjalista, "nie zepsuty" przez system zdrowotny i pacjentów. Szacunek, zrozumienie i miła aparycja, to dodatek do Jego wiedzy kardiologicznej. Diagnozuje doskonale. Polecam gorąco wszystkim pacjentom. Czuję się bezpieczna, mając Takiego lekarza i człowieka.

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2010

  Ocena: Dobry

  Bardzo kulturalny,oddany,profesjonalny specjalista z klasą.Niesamowity szacunek,oddanie dla pacjenta.Trafna djagnoza.Poprostu złoty człowiek.Gorąco polecam!Ja widząc Go,odrazu lepiej się czuje.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  niestety Pan doktor Drozd jest kiepskim lekarzem,nie zadał sobie trudu żeby zlecic jakiekolwiek badania,nie zostałem zbadany,poza zmierzeniem cisnienia,nie otrzymałem żadnej recepty,a tak wogóle to Pan doktor był wyraznie znudzony przyjmowaniem pacjentów,i fakt,ze zapłacicłem 100 zl za wizyte jest karygodny!!równie dobrze,mogłem sie skonsultowac przez telefon...zdecyodwania odradzam korzytstanie z usług Pana doktora Drozda.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Człowiek o niepodważalnych kompetencjach, rzeczowy, bardzo dobry fachowiec, ponadto uprzejmy i bardzo pracowity, dokładny.

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  wielka kultura,mimo młodego wieku ogromna wiedza,oddany pacjentom.

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  wysoka kultura pełny profesjonalizm i otwarcie na problemy pacjenta, znakomity lekarz jedyny w swoim rodzaju.polecam i nie tylko jako lekarza a całym sercem oddanego przyjaciela człowieka chorego!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami