Okulista dr n. med.

Jacek Robaszkiewicz

Poproś o włączenie kalendarza
22

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Zajmuję się diagnostyką i leczeniem operacyjnym schorzeń tylnego odcina gałki ocznej (m.in. siatkówki). Konsultuję i kwalifikuję do zabiegów okulistycznych (witrektomii) w Centrum Okulistycznym LASER. Natomiast operacje przeprowadzam w Centrum Mikrochirurgii Oka LASER.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski
 • 29 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  3 lata temu zgłosiłem się do pana doktora z wirusowym zapaleniem rogówki, leczonym ( ze skutkiem odwrotnym ) przez innych lekarzy. Trafna diagnoza i dobór właściwych leków, poskutkowały przełomem w leczeniu i wirus, choć nie poddawał się łatwo, został pokonany. Pan doktor, to fachowiec z szóstym zmysłem. Pasjonat w swoim zawodzie, który troszczy się o pacjenta, jak o osobę bliską - to obecnie rzadkość. Tak zaopiekował się 10 lat temu moją mamą, przeprowadzając operacje witrektomii i zaćmy. Dziękujemy !

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  Dibry lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza, trafne diagnozy i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem pod opieką pana doktora Robaszkiewicza od 4 lat. Z powodzeniem przeprowadził u mnie operacje witrektomi. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 28 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jedyny lekarz w UE potrafiący przywrócić wzrok...Jeżeli masz problemy to zapisz się do Niego...Bez bólu i szybko mam naprawione oko, a dodatkowo śniadanie...

  zgłoś nadużycie
 • 2 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza, trafne diagnozy i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem pod opieką pana doktora Robaszkiewicza od ośmiu lat. Z powodzeniem przeprowadził u mnie operacje witrektomii i zaćmy. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Zabieg usunięcia zaćmy z obu moich oczu to mistrzostwo świata, szybko i z rewelacyjnym skutkiem. Bardzo dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Właściwie to już wszystko zostało powiedziane i ja się pod tymi wypowiedziami podpisuję, pan doktor ratował oczy mojego chorego na SM męża kilka razy, zawsze z pozytywnym skutkiem, ja nie znam innego tak cudownego i oddanego pacjentom lekarza, złote ręce, które nigdy nie odmawiają pomocy, wspaniały człowiek, życzę mu dużo zdrowia i wytrwałości w pomaganiu innym

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  1. znakomity fachowiec 2. w ostatniej chwili uratował wzrok mej siostry, dziękujemy 3. życzliwy dla pacjentów i ich rodzin Krótko mówiąc: Człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 20 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem po witroktomii siatkowki lewego oka pan jacek robił poprawke po szpitalu w wołominie u gwozdzia super udana operacja szybko sprawnie i na temat personel oddzialu na medal pani agnieszka oddzialowa :) co do operacji naprawde wszystko poprawnie na medal i wielki szacun dla dokrora Jacka

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  witam bardzo dobry specjalista i dobry czlowiek mialam wirusowe zapalenie rogowki na poczatku trafilam do innego lekarza zla diagnoza nietrafione leki pozniej wizyta u pana doktora odrazu zmiana leczenia natychmiastowa poprawa nie bede opisywac przebiegu choroby bo to nic milego .ALE trafilam na dobrego specjaliste leczeni trwalo kilka dni na wizytach czulo sie ze kazdy pacjet jest dla pana doktora wyjatkowy !rzadko a nawet bardzo rzadko trafia sie na takiego lekarza z taki podejsciem do pacjeta z poswieceniem czasu i swoje wiedzy . Bardzo dziekuje za opieke i leczenie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami