dr hab. n. med.

Jacek Robaszkiewicz

Okulista

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem operacyjnym schorzeń tylnego odcina gałki ocznej (m.in. siatkówki). Konsultuję i kwalifikuję do zabiegów okulistycznych (witrektomii) w Centrum ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem operacyjnym schorzeń tylnego odcina gałki ocznej (m.in. siatkówki). Konsultuję i kwalifikuję do zabiegów okulistycznych (witrektomii) w Centrum Okulistycznym LASER. Natomiast operacje przeprowadzam w Centrum Mikrochirurgii Oka LASER.

Specjalizacje

 • Okulistyka

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Uratował mój wzrok. Miałam zaawansowany otwór w żółtej plamce. Lekarze w Szwecji, gdzie mieszkam od dawien dawna, nie potrafili / nie odważyli się mnie operować. W Polsce zamiast planowanych wakacji położyłam się pod nóż i była to najlepsza decyzja. Dzisiaj mija 5 miesięcy od witrektomii i widzę świetnie. Ze względu na mój zawód architekt/artysta jest to dla mnie podwójnie ważne. Opieka doktora po operacji jest też świetna. Pacjenci dosalają numer komórki doktora i w razie niepokoju można zadzwonić. Dziękuję ! Polecam wszystkim potrzebującym.

 • bardzo dobry

  Na Pana Jacka natknęłam się zupełnie niechcący! Jednak już od pierwszej chwili gdy zaczął wykonywać komplet badań wiedziałam że trafiłam na specjalistę jedynego w swoim rodzaju! Dokładny, z ogromna wiedzą i umiejętnością wytłumaczenia najdrobniejszego szczegółu operacji oka jaki mi tylko przyszedł do głowy! Do tego niesamowicie ciepły i życzliwy do ludzi! Jego wiedza jest ogromna! Dr House to może się przy nim schować i zapłakać z żałością w rękaw!

 • bardzo dobry

  3 lata temu zgłosiłem się do pana doktora z wirusowym zapaleniem rogówki, leczonym ( ze skutkiem odwrotnym ) przez innych lekarzy. Trafna diagnoza i dobór właściwych leków, poskutkowały przełomem w leczeniu i wirus, choć nie poddawał się łatwo, został pokonany. Pan doktor, to fachowiec z szóstym zmysłem. Pasjonat w swoim zawodzie, który troszczy się o pacjenta, jak o osobę bliską - to obecnie rzadkość. Tak zaopiekował się 10 lat temu moją mamą, przeprowadzając operacje witrektomii i zaćmy. Dziękujemy !

 • bardzo dobry

  Kiedy myślę o przejściach, jakie miałem z moim lewym okiem w innych szpitalach, dziękuję Bogu, że trafiłem na Pana Robaszkiewicza. Uratował On resztkę mojego widzenia, jaka została mi w tym oku po odwarstwieniu siatkówki. Powiem krótko, że jeśli inni lekarze podchodziliby z takim podejściem, fachowością oraz sercem świat byłby lepszy.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, szybko podejmuje najtrafniejsze decyzje, rewelacyjnie operuje; zlikwidował mi b.dużą "dojrzałą" zaćmę, której inny chirurg nie chciał operować w ramach NFZ. Dla Pana Doktora to nie był żaden problem .... i tylko kwadrans bardzo fachowej, BEZBOLESNEJ dla pacjenta, pracy. SUPER ! Dziękuję i polecam wszystkim z operacyjnymi problemami okulitycznymi.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam:) profesjonalista w każdym calu a do tego miły, pogodny i uprzejmy.Bogu dziekuje ze do niego trafiłam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor zabezpieczał u mnie siatkówkę (ślad ślimaka). Bardzo się tym stresowała, ale Doktor uspokajał i wytłumaczył po kolei jak zabieg będzie wyglądał. Wszystko przebiegło pomyślnie. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i wzbudza zaufanie, z pewnością warto się u niego leczyć.

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza, trafne diagnozy i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem pod opieką pana doktora Robaszkiewicza od 4 lat. Z powodzeniem przeprowadził u mnie operacje witrektomi. Polecam!

 • bardzo dobry

  Jedyny lekarz w UE potrafiący przywrócić wzrok...Jeżeli masz problemy to zapisz się do Niego...Bez bólu i szybko mam naprawione oko, a dodatkowo śniadanie...

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz i wspaniały człowiek. Ogromna wiedza, trafne diagnozy i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem pod opieką pana doktora Robaszkiewicza od ośmiu lat. Z powodzeniem przeprowadził u mnie operacje witrektomii i zaćmy. Polecam!