lek.

Jacek Porycki

Ortopeda

Umów wizytę 65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG narządu ruchu
Operacja stopy
Operacja ręki
Operacja kolana
Chirurgia urazowa
Teleradiologia
Zwykła wizyta
Operacja palucha koślawego
Operacja zespołu cieśni
Operacja przykurczu Dupuytrena
Usuwanie ganglionów
Chirurgia ortopedyczna
CRYOFOS terapia zimnem i światłem leczniczym
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  doskonały kontakt, konsultacja rzeczowa, rzadko spotykane rozpoznanie oczekiwań pacjenta, konkretne rozwiązanie problemu + pomoc w natychmiastowej rehabilitacji

 • neutralny

  Lekarz wykonał USG stawu skokowego, zlecił wykonanie "na dole" zdjęcia RTG - nie poinformował, że jest odpłatne i w jakiej cenie. Poprosił, aby wrócić z RTG. Zlecił albo operację, albo terpię manualną, ale przed tym najlepiej rezonans, aby mieć pewność, co jest lepsze. Poprosiałm o wypisanie skierowaia na rezosnas na NFZ- nie otrzymałam - lekarz opisywał zdjęcie, myślałam, że wypisuje skierowanie. Lekarz poświęcił na moją wizytę nie przeznaczone 20 min, a dłuższy czas.

 • bardzo słaby

  Zgłosiłam się z bólem kolana, lekarz zbadał mnie pobieżnie, zrobił usg i nie rozpoznał żadnego urazu. Po czym dał mi skierowanie na rehabilitacje (oczywiście wspomniał, że na dole można można się umówić na zabiegi, odpłatnie) i przepisał leki. Jeżeli to nie pomoże to na parterze mają tomograf (odpłatnie) proszę zrobić prześwietlenie i przyjść. Na szczęście inny lekarz okazał się kompetentny i podczas badania okazało się, że nie kolano trzeba rehabilitować. Mam problem z kręgosłupem objawiający się jedynie bólem w kolanie. Podsumowując ODRADZAM wizytę u tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Lekarz w przeciwieństwie do jego kolegów po fachu bardzo wnikliwie zainteresował się moim przypadkiem i przeprowadził szczegółową diagnozę oraz zasugerował następne kroki. Polecam.

 • dobry

  Wydaje mi się że po prostu starał mi się pomóc w cierpieniu. Otrzymałam skierowanie na wykonanie artroskopii i na zabiegi. Dostałam zastrzyk który mam nadzieję zniweluje trochę ból i doczekam do artroskopii bo muszę ją wykonać na NFZ,. 3500,00 to trochę dużo za zabieg gdy pracuje się w służbie zdrowie. Polecam

 • bardzo dobry

  zdecydowanie nie marnuje czasu pacjenta! konsultacja konkretna i skuteczna, pomoc w ustaleniu terminów rehabilitacji

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny i miły. Wszystko dokładnie tłumaczy. Przyzwoita cena za badanie , USG i punkcję. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest konkretny, dokładny i kompetentny. Zdiagnozował mnie na pierwszej wizycie (gdzie kilku poprzednich ortopedów, u których byłam nie wiedzieli co mi dolega) i szybkim zabiegiem zminimalizował ból. Traktuje pacjentów jak ludzi - wizyta trwa dopóty, dopóki wszystkiego nie będzie wiadomo (postawiona i sprawdzona diagnoza). Nie trzeba się bać zadawania pytań. Pan doktor uprzejmie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Nie znam lepszego ortopedy. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Po wizycie u Pana Doktora kamień spadł mi z serca. W końcu kompetentny lekarz właściwie mnie zdiagnozował i polecił odpowiednie leczenie (po 3 wizytach u innych lekarzy, każdy bezradnie rozkładał ręce i wymyślał nowe złamania). Pan Doktor jest cierpliwy, spokojny i dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój uraz. Z całą pewnością mogę Go polecić każdemu!

 • bardzo dobry

  Skuteczna diagnoza. Dokładne omówienie leczenia + zdjęcie USG. To pozwala na zaplanowanie pełnej rekonwalestencji i na wyjście z problemów zdrowotnych. Doświadczenie i połączenie wiedzy chirurgicznej i ortopedycznej skutkuje tym, że jako pacjent zostałem szczegółowo zdiagnozowany i leczony.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę