Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG narządu ruchu
Operacja stopy
Operacja ręki
Operacja kolana
Chirurgia urazowa
Teleradiologia
Zwykła wizyta
Operacja palucha koślawego
Operacja zespołu cieśni
Operacja przykurczu Dupuytrena
Usuwanie ganglionów
Chirurgia ortopedyczna
CRYOFOS terapia zimnem i światłem leczniczym
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny i miły. Wszystko dokładnie tłumaczy. Przyzwoita cena za badanie , USG i punkcję. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest konkretny, dokładny i kompetentny. Zdiagnozował mnie na pierwszej wizycie (gdzie kilku poprzednich ortopedów, u których byłam nie wiedzieli co mi dolega) i szybkim zabiegiem zminimalizował ból. Traktuje pacjentów jak ludzi - wizyta trwa dopóty, dopóki wszystkiego nie będzie wiadomo (postawiona i sprawdzona diagnoza). Nie trzeba się bać zadawania pytań. Pan doktor uprzejmie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Nie znam lepszego ortopedy. Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Po wizycie u Pana Doktora kamień spadł mi z serca. W końcu kompetentny lekarz właściwie mnie zdiagnozował i polecił odpowiednie leczenie (po 3 wizytach u innych lekarzy, każdy bezradnie rozkładał ręce i wymyślał nowe złamania). Pan Doktor jest cierpliwy, spokojny i dokładnie wytłumaczył mi na czym polega mój uraz. Z całą pewnością mogę Go polecić każdemu!

 • bardzo dobry

  Skuteczna diagnoza. Dokładne omówienie leczenia + zdjęcie USG. To pozwala na zaplanowanie pełnej rekonwalestencji i na wyjście z problemów zdrowotnych. Doświadczenie i połączenie wiedzy chirurgicznej i ortopedycznej skutkuje tym, że jako pacjent zostałem szczegółowo zdiagnozowany i leczony.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i fachowy lekarz dokładnie wypytał o wszystkie dolegliwości, odpowiednio zbadał i przep[isal stosowną kurację. Polecam

 • bardzo dobry

  Od bardzo długiego czasu dokuczał mi nieznośny ból pięt.Nie pomogło leczenie ani rehabilitacja zlecana przez wielu specjalistów, a było ich 9.Próbowałam naprawdę wszystkich możliwych metod, także tych bardzo bolesnych bez długoterminowych rezultatów. Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Szybka, fachowa i w 100% trafna diagnoza a w konsekwencji leczenie powróciły mi chęć do życia. Bardzo dziękuję Anna

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest spokojny i rzeczowy, uważnie wysłuchuje co pacjent na do powiedzenia, stara się wykonać dokładne badanie i cierpliwie tłumaczy. Potrafi wyjaśnić, uspokoić.

 • bardzo dobry

  Z moim problemem zdrowotnym zmagałam się od kilku miesięcy. Wcześniejsi lekarze odsyłali mnie tylko z kolejnymi receptami przeciwbólowymi, nie rozwiązując tym w ogóle źródła problemu. Córka zapisała mnie do dr Poryckiego. Pan doktor na jednej wizycie całkowicie rozwiązał mój problem docierając do samego sedna. Wyszłam z gabinetu pozytywnie zaszokowana ! Oby takich lekarzy było więcej. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i empatia w stosunku do umęczonego bólem pacjenta.

 • bardzo dobry

  Naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie i polecam w 100 %. Mam kłopoty po wypadku komunikacyjnym z kręgosłupem i metoda leczenia skutkuje zaczynam przesypiać noce

 • bardzo dobry

  Profesjonalista w każdym calu. Zależy mu na pacjencie, nie limituje czasu wizyty, stara się wszystko wytłumaczyć i przede wszystkim stawia trafne diagnozy, nie próbuje naciągać na niepotrzebne zabiegi. Zdecydowanie najlepszy ortopeda u którego byłem w tym mieście. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę