Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG narządu ruchu
Operacja stopy
Operacja ręki
Operacja kolana
Chirurgia urazowa
Teleradiologia
Zwykła wizyta
Operacja palucha koślawego
Operacja zespołu cieśni
Operacja przykurczu Dupuytrena
Usuwanie ganglionów
Chirurgia ortopedyczna
CRYOFOS terapia zimnem i światłem leczniczym
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest spokojny i rzeczowy, uważnie wysłuchuje co pacjent na do powiedzenia, stara się wykonać dokładne badanie i cierpliwie tłumaczy. Potrafi wyjaśnić, uspokoić.

 • bardzo dobry

  Z moim problemem zdrowotnym zmagałam się od kilku miesięcy. Wcześniejsi lekarze odsyłali mnie tylko z kolejnymi receptami przeciwbólowymi, nie rozwiązując tym w ogóle źródła problemu. Córka zapisała mnie do dr Poryckiego. Pan doktor na jednej wizycie całkowicie rozwiązał mój problem docierając do samego sedna. Wyszłam z gabinetu pozytywnie zaszokowana ! Oby takich lekarzy było więcej. Pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i empatia w stosunku do umęczonego bólem pacjenta.

 • bardzo dobry

  Naprawdę fachowiec w swojej dziedzinie i polecam w 100 %. Mam kłopoty po wypadku komunikacyjnym z kręgosłupem i metoda leczenia skutkuje zaczynam przesypiać noce

 • bardzo dobry

  Profesjonalista w każdym calu. Zależy mu na pacjencie, nie limituje czasu wizyty, stara się wszystko wytłumaczyć i przede wszystkim stawia trafne diagnozy, nie próbuje naciągać na niepotrzebne zabiegi. Zdecydowanie najlepszy ortopeda u którego byłem w tym mieście. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam, Z wizyty u Pana Doktora jestem bardzo zadowolona. Już nie pierwszy raz. Parę lat temu miałam problem z kolanem. Diognoza była trafnie postawiona i leczenie przyniosło szybko pozytywny efekt. Mam nadzieję, że i tym razem będzie tak samo:) Jestem w trakcie rehabilitacji. Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, kompetentny, spokojny, cierpliwy, uważnie słucha!!!. Zna swój fach!!! Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Rzeczowo i na temat. Umiarkowana cena wizyty - 150zł za USG, punkcję i zastrzyk sterydowy. Mogę śmiało polecić.

 • bardzo dobry

  Z całą pewnością jest to najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia z moimi bolącymi piętami. Inni lekarze nie umieli nawet dobrze zdiagnozować przyczyny, niemówiąc już o leczeniu. A tutaj diagnoza w 5 minut, pełne objaśnienie tematu i skuteczne leczenie. Brawo Panie doktorze.

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora,kompetentny,stawia właściwe diagnozy i skutecznie leczy. Pacjenta traktuje z szacunkiem,udziela dokładnych informacji,naprawdę zna swój fach! Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt z lekarzem, szczegółowa diagnoza i zalecenia. Szybko, bezproblemowo, zabiegi na miejscu.

 • bardzo dobry

  Miły ,sympatyczny a przede wszystkim fachowiec Jestem pacjentką Pana doktora od pół roku i tyle czasu wystarczyło żebym zaczęła chodzić bez najmniejszego bólu.Miałam bardzo duże problemy z kolanem w żaden sposób nie mogłam się uporać z potwornym bólem podczas chodzenia ale po tak krótkim leczeniu stanęłam na nogi za co serdecznie dziękuje.Teraz bez najmniejszego bólu codziennie pokonuje trasę 8 km.Jeżeli ktokolwiek ma problem z wyborem ortopedy z czystym sumieniem polecam Pana doktora. I.Sikora

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę