lek.

Jacek Porycki

Ortopeda

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Wizyty on-line dotyczą tylko wizyt pełnopłatnych!

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  to kolejna wizyta u Doktora, inny problem zdrowotny, inna sprawa, doskonały kontakt, konsultacja rzeczowa, rzadko spotykane rozpoznanie oczekiwań pacjenta, konkretne rozwiązanie problemu + pomoc w natychmiastowej rehabilitacji

 • bardzo dobry

  Krótko, zwięźle i bardzo profesjonalnie. Najważniejsze, że pomogło. Polecam. Gdybym w przyszłości miała skorzystać z porady ortopedycznej to na pewno u Tego Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Wszystko fajnie wytłumaczył. Z miejsca zrobił USG. Zaproponował zabiegi ale nie naciskał. Bardzo komfortowo.

 • bardzo dobry

  Wszystko dokładnie wytłumaczone, pacjent uspokojony :). Doktor zalecił jeszcze rtg, które chciał zobaczyć już bez dodatkowej wizyty. Generalnie lekarz godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Ja uważam, że jest to jeden z najlepszych ortopedów :) Zgłosiłem się do Pana doktora po zwichnięciu rzepki. Pan doktor zrobił usg i punkcje i zalecił rekonstrukcje więzadła rzepkowo- udowego następnie przeprowadził zabieg rekonstrukcji tego więzadła w centrum medycznym "Arte-med". Teraz chodzę na rehabilitacje i po miesiącu od zabiegu chodzę bez kul w ortezie i nawet nie kuleje :) Dodam, że na rehabilitacje też chodzę w "Arte-med" i ogólnie cała obsługa centrum i przemiła i kulturalna :) Nadmieniam, że znajomi którzy robili podobne zabiegi w innych ośrodkach borykali się z różnymi problemami a u mnie bez problemu :) Polecam Dominik Rudnicki

 • bardzo słaby

  Ja niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii. Jestem rozczarowana wizytą, po tak dobrych opiniach spodziewałam się porady ze strony lekarza a nie przysłowiowego ciągnięcia go za język. 10 dzień w gipsie, załamana kość śródstopia. Pan doktor bagatelizował zadawane pytania, gdy powiedziałam że noga sinieje nawet na nią nie spojrzał i nie udzielił wyjaśnienia czy to normalne czy nie. Po czasie ponownie zadałam pytanie i niestety dopiero po tym podszedł i zerknął na nogę udzielił odpowiedzi. Przyszłam do Pana doktora w celu uzyskania porady: czy mogę przejść na ortezę gipsową, jak rehabilitować nogę, czy można jakoś sobie teraz pomóc by później w miarę możliwości szybciej wrócić do formy. Pan doktor na początku powiedział że mogę przejść na ortezę gipsową, zrobiono mi tam zdjęcie RTG. Gdybym nie zapytała jak w moim przypadku jest lepiej pozostać jeszcze trochę w gipsie czy przejść na ortezę pozostałabym przy początkowej radzie dr że sobie nie szkodzę przechodząc na ortezę gipsową, bo wizyta by się zakończyła a Pan dr z tym by mnie zostawił. Ostatecznie bowiem po moich pytaniach powiedział że lepiej jakbym do tygodnia, półtorej była jeszcze w gipsie. Skierowanie na RTG otrzymałam z datą wcześniejszą, na recepcie nazwa miasta wpisana błędnie, PESEL innego pacjenta! Nie mogę podpisać się pod innymi dobrymi opiniami pacjentów, straciłam czas i pieniądze. Odradzam. Wyniosłam z tej wizyty wielkie NIC.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Jacek Porycki ( 26 czerwca 2015)

  „Nic” Pani nie wyniosła z wizyty, jeżeli przyszła Pani jedynie po usunięcie opatrunku gipsowego. Niestety zaspokojenie oczekiwań pacjenta nie zawsze idzie w parze z odpowiedzialnym postępowaniem. Zgłosiła się Pani ze świeżym, niestabilnym, złamaniem w miejscu narażonym na przeciążenia podczas chodzenia. Wykonano na miejscu RTG w celu sprawdzenia ustawienia odłamów złamanej kości. Wyjaśniłem przyczynę zasinienia palców, co Panią niepokoiło. Wyjaśniłem dlaczego zalecana jest zmiana nieuruchomienia nieco później niż w dniu wizyty, w związku z ryzykiem przemieszenia odłamów kości. Pokazałem sprzęt ortopedyczny, który można zastosować zamiast gipsu (nie były o mowy ortezie gipsowej, jak Pani pisze). Pani Justyno, może tego Pani nie wiedzieć, ale wizyta lekarska ma swój porządek i tempo, gdzie zebranie wywiadu i zapoznanie się z badaniami dodatkowymi wyprzedza badanie pacjenta, w sytuacji gdy dostęp do miejsca obrażenia ogranicza gips. Jeżeli pacjenta niecierpliwi oczekiwanie na otwarcie na komputerze obrazów RTG zapisanych na płycie CD i domaga się natychmiast opowiedz na pytania, które w danej chwili jeszcze nie znam, to może odnieść wrażeni że „doktora trzeba ciągnąć za język”. Oczywiście, pisarski błąd na recepcie należało poprawić, chociaż numer pesel na recepcie na leki nierefundowanie przez NFZ nie jest konieczny. Jacek Porycki

 • bardzo dobry

  Wielki pozytyw!Bardzo miłe podejście do pacjenta,wszystko wytłumaczone "kawa na ławę",usg zrobione,więc wszystko tak,jak należy.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor był bardzo konkretny, nie marnował mojego czasu, pomógł mi z moim problemem. Z czystym sumieniem mogę polecić Go innym.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo dobrze wszystko wytłumaczył oraz udzielił fachowej porady. Polecam wizytę u tego specjalisty.

 • neutralny

  Lekarz wykonał USG stawu skokowego, zlecił wykonanie "na dole" zdjęcia RTG - nie poinformował, że jest odpłatne i w jakiej cenie. Poprosił, aby wrócić z RTG. Zlecił albo operację, albo terpię manualną, ale przed tym najlepiej rezonans, aby mieć pewność, co jest lepsze. Poprosiałm o wypisanie skierowaia na rezosnas na NFZ- nie otrzymałam - lekarz opisywał zdjęcie, myślałam, że wypisuje skierowanie. Lekarz poświęcił na moją wizytę nie przeznaczone 20 min, a dłuższy czas.

Najbliższe terminy:

kolejne dni