W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się leczeniem dyskopatii lędźwiowej technikami małoinwazyjn... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się leczeniem dyskopatii lędźwiowej technikami małoinwazyjnymi. Od ponad 10 lat przeprowadzam operacje laserowe i endoskopowe kręgosłupa www.dyskopatia-leczenie.pl
W naszej Poradni wykonuję również procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu www.eneuro.pl

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, fachowa informacja , doradztwo i doskonała obsługa pacjenta.Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi powoli wracam do pełni sił po operacji przepukliny odcinka lędźwiowego. Mało inwazyjna metoda zaproponowana przez dr Janickiego dała natychmiastową ulgę! Rozmowa, diagnoza bardzo konkretna. Otrzymanie realnej szansy bycia zdrowym - bezcenne :)

 • neutralny

  Pierwsza wizyta...może dlatego ocenię ją neutralnie. Nie powiedział mi nic nowego, czego już nie wiedziałam nawet przez wieści przekazywane drogą pantoflową, miał wręcz lakoniczne podejdzie.... Czy zdecyduję się na blokadę, czy nie jest moją indywidualną sprawą- według Pana DOKTORA: rozszerzenie wiedzy na temat, a konkretnie uzupełnienie sobie odpowiedź na temat działań niepożądanych - również. Konsultacja, jak i całokształt tego badania sterylna i sucha.

 • dobry

  Dr. Janicki na wizycie był konkretny i rzeczowy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pan doktor zajmuje się raczej poważniejszymi przypadkami. Ja trafiłem do lekarza z lekką dyskopatią, która raczej nadaje się na rehabilitację niż zabieg. Powinienem udać się do lekarza sportowego. Wizytę uznaję za bardzo wartościową.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Po obejrzeniu płyty z TK wszystko mi wyjaśnił. Polecam każdemu kto ma problem z kręgosłupem.

 • bardzo dobry

  Dr Janicki od siedmiu lat pomaga mi w zmaganiach z chorobami kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Przeprowadził też zabieg, po którym błyskawicznie wróciłem do funkcjonowania. Przypadkowa kontuzja spowodowała nawrót choroby, więc teraz jestem pod systematyczną kontrolą. Krótko mówiąc - lepiej trafić nie można!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły,kompetentny, przyszłam z wynikiem rezonansu kręgosłupa szyjnego .Pan doktor nie chciał opisu tylko dyskietkę z badaniem , następnie wszystko szczegółowo mi na monitorze objaśnił.Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  konsultacja wypadła bardzo dobrze, pogodny i kompetentny lekarz, polecam innym chorym mojej mamie pomógł

 • bardzo dobry

  Przesympatyczny, wszystko objaśniający w komunikatywny sposób lekarz i prawdziwy profesjonalista. Byłam zadowolona z konsultacji, której udzielił Pan Doktor Janicki

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, bardzo ludzki. Mówi jak jest. Bardzo uczciwy człowiek. Polecam Pana doktora innym pacjentom.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę