Neurochirurg dr n. med.

Jacek Janicki

84

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani i leczeni są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności wykonywane są małoinwazyjne operacje stosowane w leczeniu dyskopatii lędźwiowej. W Polsce wykonuje się takie zabiegi jeszcze sporadycznie.
  W większości pacjenci leczeni są techniką ”tradycyjnej otwartej chirurgii ”, metody wprowadzonej w latach 30-tych ubiegłego wieku.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • 11 września 2014

  Ocena: Dobry

  Wprawdzie mnie nie pomógł, ale nie on pierwszy, więc nie mam żalu. Bardzo sympatyczny, uczciwy człowiek, niewątpliwie dobry specjalista.

  zgłoś nadużycie
 • 21 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo mily, sympatyczny lekaz , poswiecil mi duzo czasu i wszystko bardzo dobrze wytumaczyl. Polecam .

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Artur W. Z całego serca polecam tego lekarza wiem co piszę ponieważ miałem operacje na kręgosłup L4 / L5 duże zrosty przekraczające dwu krotnie normę przewidzianą w medycynie. NFZ wam nie pomoże warto zainwestować w swoje zdrowie. Czuję się bardzo dobrze , nic mnie nie boli. Wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Siedem lat cierpiałem wykrzywiało mnie na różne strony i nikt nie mógł mi pomóc.Nie bójcie się. Pozdrowienia dla wszystkich.

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u Pana doktora Janickiego i byłam pod wrażeniem uprzejmości Pana doktora. Uważam ,że jest to osoba na właściwym miejscu.

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i konkretny sposób leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W mojej ocenie lekarz - neurochirug bardzo dobry,miły,sympatyczny. Bardzo profesionalny i kontaktowy,Świetny fachowiec - widzi człowieka a nie tylko numer statystyczny choroby.Polecam Emilia 30.03.2014r

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2014

  Ocena: Neutralny

  W odniesieniu do moich oczekiwań ,nic godnego uwagi. Badanie fizykalne bardzo powierzchowne, analiza dokumentacji medycznej pobierzna. W moim przekonaniu stracony czas. Pan Doktor bardzo uprzejmy i na tym poprzestanę.

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Janicki zoperował mi przepuklinę kręgosłupa na odcinku C5-C6. Operacja przebiegła bez zakłóceń, po operacji miałam minimalne dolegliwości bólowe. Zabieg przyniósł bardzo dobre efekty, cierpnięcia rąk ustąpiły w 80%, jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Ryszard z Kostrzyna nad Odrą Profesjonalista, bardzo dobry fachowiec, konkretny, miły.Bardzo cierpiałem już od dawna. Jeździłem po specjalistach w Warszawie i nie tylko, wszyscy mówili tak już musi być, trzeba nauczyć się żyć z bólem. Nie dałem za wygrane , w internecie ,, znany lekarz" znalazłem specjalistę doktora Janickiego, pojechałem na wizytę prywatną do niego z kompletem badań i okazało się że można moje schorzenie wyleczyć. Byłem u doktora 29 stycznia a 4 lutego miałem operację mikro endoskopowo kręgosłupa L5 S1 przepuklina, uszkodzone dwa dyski. W domu byłem już po 2 dniach. Po operacji nie wziąłem ani jednego środka przeciwbólowego i do tej pory ich nie biorę bo nie muszę. Czuję się bardzo dobrze, chce mi się żyć na nowo. Polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: Dobry

  Dobry Lekarz znający się na swoim fachu potrafiący odpowiednio doradzić w sprawach medycznych i odpowiednio pokierować

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia