dr n. med.

Jacek Janicki

Neurochirurg

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadzam operacje technikami endoskopowymi oraz wykonuję procedurę dekompresji laserowej krążka międzykręgowego. Więcej na stronie www.dyskopatia-leczenie.pl
U pacjentów z odkręgosłupowymi zespołami bólowymi oraz wszelkiego rodzaju neuralgiami wykonujemy procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu.
Więcej na stronie www.eneuro.pl

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super człowiek miły konkretny specjalista,To doktor z powołania jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam Pana Doktora Jacka Pozdrawiam Małgosia.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny ,miły lekarz, wizyta jest przyjemnością, a co najważniejsze wysokiej klasy specjalista

 • bardzo dobry

  Kompetentny, miły i pełen empatii lekarz. Podczas badania i zabiegu Pan Doktor cały czas informował o tym, co robi, aby sprawić jak najmniejszy ból. Polecam z całego serca !

 • bardzo dobry

  Pan doktor Janicki jest rzeczowym kompetentnym lekarzem. Obejrzał dokładnie płytę z TK po czym wydał trafną diagnozę. Poza tym jest miłym sympatycznym człowiekiem.Polecam wszystkim cierpiącym z powodu kręgosłupa.

 • dobry

  Miałem tylko jeden kontakt z doktorem więc nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobry na podstawie jednej wizyty, nie mniej jednak na pewno jest człowiekiem konkretnym i o bardzo dużej wiedzy , nie obiecuje złotych gór , mówi jak jest i co trzeba z tym zrobić . Polecam

 • bardzo dobry

  W lutym tego roku byłem operowany przez dr Janickiego (zabieg mikrodiscektomii). Przed operacją miałem poważne problemy z poruszaniem się, ból występował przy każdej pozycji. Aktualnie jestem całkowicie zdrowy, nie pamiętam tak dobrego stanu mojego organizmu. Pomogła także codzienna rehabilitacja we własnym zakresie, ale bez profesjonalnej pomocy dr Janickiego nie byłoby to możliwe. Żadko spotykane zaangażowanie oraz chęć leczenia już przy pierwszej wizycie - to cechy tego specjalisty. Zdecydowanie polecam!

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, fachowa informacja , doradztwo i doskonała obsługa pacjenta.Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi powoli wracam do pełni sił po operacji przepukliny odcinka lędźwiowego. Mało inwazyjna metoda zaproponowana przez dr Janickiego dała natychmiastową ulgę! Rozmowa, diagnoza bardzo konkretna. Otrzymanie realnej szansy bycia zdrowym - bezcenne :)

 • neutralny

  Pierwsza wizyta...może dlatego ocenię ją neutralnie. Nie powiedział mi nic nowego, czego już nie wiedziałam nawet przez wieści przekazywane drogą pantoflową, miał wręcz lakoniczne podejdzie.... Czy zdecyduję się na blokadę, czy nie jest moją indywidualną sprawą- według Pana DOKTORA: rozszerzenie wiedzy na temat, a konkretnie uzupełnienie sobie odpowiedź na temat działań niepożądanych - również. Konsultacja, jak i całokształt tego badania sterylna i sucha.

 • dobry

  Dr. Janicki na wizycie był konkretny i rzeczowy. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Pan doktor zajmuje się raczej poważniejszymi przypadkami. Ja trafiłem do lekarza z lekką dyskopatią, która raczej nadaje się na rehabilitację niż zabieg. Powinienem udać się do lekarza sportowego. Wizytę uznaję za bardzo wartościową.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę