• 23 grudnia 2013

  Ocena: Dobry

  Pierwszy raz w życiu tak dobrze czułam się w gabinecie ginekologicznym (to też zasługa wyposażenia Babki Medica - łazienka w gabinecie, spódniczki jednorazowe, bidet, klapki jednorazowe i bardzo nowoczesny fotel gin.) Pani doktor przemiła, wszystko wyjaśnia (jestem w I ciąży), dokładnie sprawdza badania i zleca kolejne. Zapytała też sama o to czy nie potrzebuję zwolnienia. Badanie ginekologiczne zawsze bardzo przeżywam, tym razem udało mi się rozluźnić. Z czystym sumieniem polecam, zwłaszcza osobom wręcz chorobliwie nieśmiałym.

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2014

  Ocena: Dobry

  Pierwsza wizyta u ginekologa, trochę byłam zdenerwowana. Pani Iryna, zbadała mnie szybko i bezboleśnie. Dobrała mi środki antykoncepcyjne, o które prosiłam. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Dr tworzy super atmosferę podczas wizyty. Jest bardzo otwarta i po prostu ludzka - jakby się ją znało sporo czasu. Ufam jej w 100%! Prowadzi moją ciąże i wiem, że jestem w dobrych rękach. W przypadku jakichkolwiek problemów odpisuje na sms'y co rzadko zdarza się zapracowanym lekarzom. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do swojego zawodu- poświęca każdej pacjentce potrzebny czas, pamięta swoje pacjentki, jest delikatna podczas badania, stwarza dobrą atmosferę tak ważną w tej specjalizacji. Zleca wszystkie niezbędne badania podczas ciąży, jest uważna, zapobiegliwa i dociekliwa. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Traktuje pacjentów uważnie i z szacunkiem. Do tego miła i sympatyczna.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra, skrupulatna lekarka, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zaangażowany lekarz z powołania, polecam każdej kobiecie której zależy na fachowej opiece i ludzkim podejściu do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Kiedy już zwątpiłam, że podczas wizyty ginekologicznej można czuć się dobrze, trafiłam na dr Nitefor (przyznam, że dzięki temu portalowi). Te wszystkie pozytywne opinie nie są przesadzone. To naprawdę cudowna lekarka. Jest przemiła, uśmiechnięta, w razie problemów zawsze można liczyć na jej pomoc. Widać, że poświęca się temu co robi i bardzo angażuje się w swoją pracę i problem pacjentki! Ciężko jest się dostać, ale na pewno warto!

  zgłoś nadużycie
 • 7 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor przypadkiem i nie zaluję. Jestem w pierwszej ciąży która jak na razie wykazuje coraz więcej problemów. Pani doktor każdą nieprawidłowość wykryła możliwie jak najwcześniej i od razu zapobiegala. zawsze cierpliwa, tłumaczy ale nie straszy. bywalo ze potrzebowałam szybkiej konsultacji, bez problemu udzielila jej telefonicznie i zalecila pilnie zrobić usg, dzięki temu szybko zaczelam leczenie. Jest profesjonalna i dba o pacjentki. Bywało że w gabinecie spędziłam blisko godzinę. wykonywala wszystkie badania dokładnie, jednocześnie tłumacząc. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2013

  Ocena: Dobry

  Byłam u P. doktor aby dowiedzieć się czy wyniki cytologii są w porządku oraz z problemem nadżerki. Jestem zadowolona, P.doktor wszystko wyjaśniła,rozrysowała. Jedyne co mi się nie spodobało, to bardzo szybko przeprowadzone badanie, ale mogło to wynikać z dużego opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek. Generalnie jestem zadowolona. Na pewno jest dobrym specjalistą z dużą wiedzą.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest miła, kompetentna, zleca wszystkie potrzebne badania. Wiem, że jesteśmy z moim dzieckiem pod dobrą opieką! Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor już od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Z czasem uświadomiłam sobie, że jest to najlepszy ginekolog z jakim miałam dotychczas do czynienia. Pani Nitefor jest bardzo miła i życzliwa. Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo uwagi. Zleca wszystkie potrzebne badania, które potem szczegółowo wyjaśnia. D o pani położnej z Grójeckiej też nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani doktor jest wymarzonym lekarzem, których niestety ostatnio w luxmedzie brakuje.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online