Helena Jastrzębska, endokrynolog Warszawa

Helena Jastrzębska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • Gabinet Endokrynologiczny

  Warszawa, Kasprowicza 48

  (22) 42 ... (zobacz więcej)

 • 31 marca 2014

  Ocena: neutralny

  Minusem jest cena jaka sobie p. doktor narzuca (150zł za wizyte). Z jednej strony bylam zadowolona bo leczyla mnie w ciazy, ciąze donosilam i wszystko jest ok, a z drugiej strony czulam się czasami naciągana na te wizyty. Kazala mi przychodzic co miesiac nawet jak juz pozniej sie zorientowalam ze nie ma takiej potrzeby. Podczas wizyty odbierala mnóstwo telefonów i zapisywala kolejne wizyty co niesamowicie mnie irytowalo... plusem jest ze lubi kobiety w ciąży i jak sytuacja tego wymaga to w szybkim tempie przyjmuje i zostaje po czasie planowanym lub przychodzi wczesniej.

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Połowę wizyty zajęło Pani Doktor odbieranie telefonów z zapisami kolejnych pajentów. Pobieżnie wysłuchała co mnie sprowadza, ale pod uwagę wzięła tylko wcześniej zdiagnozowaną chorobę oraz aktualne wyniki badań, bez uwzględnienia ich zmian w ciągu kilku ostatnich miesięcy oraz tego z czym mam największy problem. Dla mnie wizyta całkowicie bez sensu, więcej informacji można uzyskać z artykułów w inernecie oraz na forach. Nie tego oczekuję od lekarza, któremu na dodatek słono płacę.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 5 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Swietny lekarz, ale wymagający od pacjenta współpracy, bo nikt nie zna Ciebie tak jak Ty sam. Wiadomo, że normy są pojęciem wymyślonym przez... farmaceutów i są dostosowywane do poziomu popytu i podaży. Więc nie należy sugerować się wynikami, bo nie jest to obraz miarodajny, a jedynie informacja, która musi być zinterpretowana przez osobę, która zna Twój organizm, Twoją chorobę i Twoją reakcję na różne związki chemiczne... Jeśli Pani dr Jastrzębska mówi, że nie należy wycinać guzka, to uwierzcie mi - NIE NALEŻY, bo Ona wie lepiej... (mój przypadek Hashimoto i Cushing razem, guzek przysadki i nadnerczy, współpracuję z dr Heleną już od 6 lat i jest najlepszym endokrynologiem, jakiego spotkałam, a sprawdziłam chyba całą Polskę). Jesli dr Jastrzębska mówi, że dany lek czy suplement nie zadziała - to tak jest! Jeśli mówi, że otyłość jest wynikiem nieprawidłowego odżywiania (bo nie wierzę w przytoczone gdzieś wyżej słowa - to nie w stylu Pani dr) to znaczy, że dana osoba głupio powiela czyjeś wzorce (vide szkodliwa dieta 1000 kalorii, które komuś zapewne dobrze służą, ale nie osobie z rozwaloną endokrynologią! Dla poszukiwaczy zdrowia polecam stronę: www.bioslone.pl - tam znajdziecie rozwiązania większości problemów z metabolizmem, wypychaniem wody poza otrzewną, co powoduje wrażenie otyłości a tak naprawdę jest wyłącznie działaniem - reakcją na nadmiar toksyn w organiźmie, z którymi organizm sobie już nie radzi. Poza tym proszę wykluczyć z jadłospisu gluten - przy chorobach nie tylko tarczycy - bardzo często występuje ukryta celiakia... o czym chory nie wie i brnie dalej głodząc się, jedząc toksyczną żywność i chemiczne pieczywo... choć TYLKO 1000 kalorii... Pozdrawiam Panią doktor i wszystkie myślące kobiety, które nie pozwalają na usuwanie sobie czegokolwiek co Bóg nam dał, bez spojrzenia na siebie, swoje zdrowie, nawyki żywieniowe i środkowisko w jakim żyjemy holistycznie Krytykantom - ignorantom zalecam więcej pokory, tolerancji i miłości bliźniego... In lak'ech - Ja Jestem innym Ty

  zgłoś nadużycie
 • 5 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Wizyta trwała ponad pół godziny. Pani doktor wszytsko dokładnie wytłumaczyła, dała wsparcie, pocieszyła:) To była chyba najbardziej "uczciwa" wizyta na jakiej byłam. Następna wizyta za miesiąc:) Faktycznie...pani doktor bardzo lubi kobiety w ciąży lub te planujące w nią zajść:)

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Dzień dobry. Ostatnio korzystaliśmy z konsultacji Pani dr Jastrzębskiej. Gorąco polecam ! Ogromne zainteresowanie pacjentem, opieka i porada a do tego prywatna wizyta w naprawdę rozsadnej cenie. Pani dr Jastrzębska bada, tłumaczy, daje skierowania na badania- jest naprawde pefekcjonistką ! bardzo dziękuję. Nastepna wizyta za 6 m.

  zgłoś nadużycie
 • 10 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pani dr potrafi szybko dobrać odpowiednią dawkę leku i błyskawicznie zaleczyć chorobę.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lipca 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Przez lata badała mi TSH, podawała eltroxin. Wiedząc, że mam guza tarczycy, odradzała operację, bo:"trzeba byłoby usunąć też tarczyce". Dzięki pokrętnemu myśleniu pani doktor doczekałam się raka pęcherzykowego. Guz wylał, ale ja już na szczęście znalazłam inną panią doktor. Tarczycę usunięto, ale nadal żyję.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam jest świetna!

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2009

  Ocena: słaby

  byłam u Pani doktor kilka dni temu. Niestety jestem bardzo zawiedziona. wizyta trwała 7 minut i zapłaciłam za nią 150 zlotych. Co prawda dowiedziałam się co mi jest(Hashimoto), dostałam leki, które jak sie okazało są w moim przypadku przeciwwskazane. Pani doktor nie zapytała o nawet o objawy jakie mam, o choroby towarzyszące, ani co mnie sprowadza. Przeczytała mi tylko wyniki badań, które zresztą znam na pamięć. zdecydowanie odradzam leczenie u tej Pani.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 września 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor jest dobrym specjalista. Polecam. Przez ok 10 lat borykalam sie z problemami zdrowotnymi. Leczono mnie na rozne rzeczy (sprawy ginekologiczne, depresje, katowano drakonskimi dietami na obnizenie cholesterolu). Pani Doktor zdiagnozowala, ze to jest tarczyca. A chorowalam juz od 10 lat!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online