dr n. med.

Grzegorz Gawryś

Endokrynolog, Internista

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I 1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I
1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień II
2000 – specjalizacja w zakresie – endokrynologia – stopień II
2001 – obrona pracy doktorskiej z zakresu medycyny – endokrynologii

Dodatkowe informacje:

do 2010 r. - Zastępca Ordynatora Oddziału Endokrynologicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2010-2012 r. - Ordynator Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2012-2013 r. - Zastępca Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Serdecznie Polecam Pana Doktora. Szukałam dobrego endokrynologa od 2010 roku w całej Polsce a okazało się że fachowiec jest na wyciągnięcie ręki. Pan doktor zdiagnozował mnie w ekspresowym tempie, z czym wrocławscy profesorowie podczas tygodniowego pobytu w szpitalu mieli spory problem pomimo jasnych jak się okazało wyników badań. B.DOBRY lekarz i świetny człowiek. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  mikrobiolog (4 stycznia, 2015) Wspaniały Doktor jako człowiek i jako doskonały specjalista z prawdziwego powołania. Chciałbym podkreślić indywidualne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta oraz bardzo dobry kontakt zarówno osobisty jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dziękuję Panie Doktorze za tak życzliwe potraktowanie mojej osoby (wizyta w dniu 5 listopada, 2014). Łączę wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku 2015. Przy okazji zapewniam wszystkich "niedowiarków", że jest to autentyczna i szczera opinia.

 • bardzo dobry

  Zaczęłam leczenie u P.Doktora dopiero pod koniec listopada . Jest to przede wszystkim Człowiek który po prostu traktuje pacjenta jak Człowieka a nie jak maszynkę do zarabiania pieniędzy a Wiem o tym gdyż nie raz i u nie jednego specjalisty się leczyłam prywatnie bo na NFZ..... no niestety wszyscy wiemy jak to wygląda. Polecam Pana Doktora z czystym sercem . Oby było więcej takich lekarzy jak Pan Panie Doktorze ;) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pan doktor właściwie zupełnie przypadkiem wykrył u mnie schorzenie, o którym nie miałam przez całe życie pojęcia, ponadto potem wyszło jeszcze parę innych rzeczy.Co prawda konsekwencje wykrycia tego schorzenia jak i potem leczenie, które będzie trwało nadal były dość ciężkie, ale wyszło mi to na dobre i na zdrowie, za co panu doktorowi dziękuję.Jednak na przyszłość zalecam panu doktorowi trochę więcej ostrożności, bo są róźni pacjenci, czasem trudne przypadki;)Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Do tego lekarza trafiłam z polecenia. Choć koszt wizyty nie należy do najniższych, to zważywszy na podejście do pacjenta, nie jest wygórowany. Pan Dr Gawryś niezwykle empatycznie podchodzi do pacjenta. Do tego przeprowadził szczegółowy wywiad ze mną, czyli coś co inni lekarze coraz bardziej traktują po macoszemu. Jest to 100% lekarz. Polecam Pana Grzegorza Gawrysia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, fachowo wytłumaczył na czym polega schorzenie. Jednocześnie bardzo przyjazne podejście do pacjenta. POLECAM !

 • bardzo dobry

  Witam serdecznie. Dr Gawryś jest znakomitym fachowcem, na pierwszej wizycie po opisaniu przeze mnie dolegliwości podejrzewał co może być tego przyczyną, zlecone przez doktora badania tylko potwierdziły jego przypuszczenia i tak też na drugiej wizycie zostałam zdiagnozowana i rozpoczęłam leczenie. Z przykrością stwierdzam, że żadnemu lekarzowi przez kilka lat nie udało się znaleźć przyczyny moich dolegliwości. Z całkowitym przekonaniem polecam znakomitego fachowca i przy tym niezwykle ciepłego człowieka jakim jest dr. Gawryś.

 • bardzo dobry

  Przy pierwszej wizycie bardzo dokładny wywiad. Dr zadawał pytania, jakich jeszcze nie słyszałam od żadnego lekarza. Zlecił szereg badań do wykonania. Jedyny minus to taki, że dr nie ma umowy z ZUSem i nie wystawia L4 (przyjechałam z daleka), a wszystkie badania trzeba zrobić prywatnie, co bardzo obciąża budżet. Dostałam zaświadczenie o L4 dla lekarza ogólnego,ale odmówiono mi wystawienia w mojej przychodni.

 • bardzo dobry

  Lekarz życzliwy, ludzki i kompetentny. Na wszystkie moje pytania cierpliwie odpowiadał. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, kazdego traktuje indywidualnie.

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz.Bardzo optymistycznie nastawiony,serdeczny ,zainteresowany problemem pacjenta.Szuka rozwiązań ,doradza ,patrzy na całokształt człowieka.Pomimo zdiagnozowanej choroby wyszłam z gabinetu bardzo zadowolona z wizyty i pełna nadziei ,że będzie lepiej. Rozmawia się z nim jak z dobrym znajomym,nie tworzy bariery lekarz -pacjent.Bardzo serdecznie polecam ,a dodam ,że lekarza szukałam długo i ciężko było wybrać we Wrocławiu endokrynologa na podstawie opinii z internetu .