dr n. med.

Grzegorz Gawryś

Endokrynolog, Internista

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi 1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I 1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

1989 – absolwent (z wyróżnieniem) Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi
1994 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień I
1998 – specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych – stopień II
2000 – specjalizacja w zakresie – endokrynologia – stopień II
2001 – obrona pracy doktorskiej z zakresu medycyny – endokrynologii

Dodatkowe informacje:

do 2010 r. - Zastępca Ordynatora Oddziału Endokrynologicznego Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2010-2012 r. - Ordynator Klinicznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu
2012-2013 r. - Zastępca Kierownika Kliniki Chorób Wewnętrznych 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Poliklinika we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Serdecznie Polecam Pana Doktora. Szukałam dobrego endokrynologa od 2010 roku w całej Polsce a okazało się że fachowiec jest na wyciągnięcie ręki. Pan doktor zdiagnozował mnie w ekspresowym tempie, z czym wrocławscy profesorowie podczas tygodniowego pobytu w szpitalu mieli spory problem pomimo jasnych jak się okazało wyników badań. B.DOBRY lekarz i świetny człowiek. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  mikrobiolog (4 stycznia, 2015) Wspaniały Doktor jako człowiek i jako doskonały specjalista z prawdziwego powołania. Chciałbym podkreślić indywidualne i bardzo życzliwe podejście do pacjenta oraz bardzo dobry kontakt zarówno osobisty jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dziękuję Panie Doktorze za tak życzliwe potraktowanie mojej osoby (wizyta w dniu 5 listopada, 2014). Łączę wyrazy szacunku, serdecznie pozdrawiam i życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku 2015. Przy okazji zapewniam wszystkich "niedowiarków", że jest to autentyczna i szczera opinia.

 • bardzo dobry

  Zaczęłam leczenie u P.Doktora dopiero pod koniec listopada . Jest to przede wszystkim Człowiek który po prostu traktuje pacjenta jak Człowieka a nie jak maszynkę do zarabiania pieniędzy a Wiem o tym gdyż nie raz i u nie jednego specjalisty się leczyłam prywatnie bo na NFZ..... no niestety wszyscy wiemy jak to wygląda. Polecam Pana Doktora z czystym sercem . Oby było więcej takich lekarzy jak Pan Panie Doktorze ;) Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Pan doktor właściwie zupełnie przypadkiem wykrył u mnie schorzenie, o którym nie miałam przez całe życie pojęcia, ponadto potem wyszło jeszcze parę innych rzeczy.Co prawda konsekwencje wykrycia tego schorzenia jak i potem leczenie, które będzie trwało nadal były dość ciężkie, ale wyszło mi to na dobre i na zdrowie, za co panu doktorowi dziękuję.Jednak na przyszłość zalecam panu doktorowi trochę więcej ostrożności, bo są róźni pacjenci, czasem trudne przypadki;)Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Do tego lekarza trafiłam z polecenia. Choć koszt wizyty nie należy do najniższych, to zważywszy na podejście do pacjenta, nie jest wygórowany. Pan Dr Gawryś niezwykle empatycznie podchodzi do pacjenta. Do tego przeprowadził szczegółowy wywiad ze mną, czyli coś co inni lekarze coraz bardziej traktują po macoszemu. Jest to 100% lekarz. Polecam Pana Grzegorza Gawrysia.

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz.Kopalnia wiedzy nie tylko endokrynologicznej.Co ja piszę??To nie mój lekarz,to mój anioł i przyjaciel.Ufam jemu bezgranicznie, bo zawsze mi pomógł się podnieść ,gdy moje skrzydła zapomniały jak latać .Nigdy mnie nie zawiódł.Wizytę miałam 25 września i wyszłam bardzo zadowolona.Człowiek z taką wiedzą a przy tym bardzo skromny.Ginący gatunek człowieka i lekarza.Najgorszy Doktorze to ten zakaz spożywania słodyczy i pierogów.Nie wiem jak ja to zrobię.Oj! będzie ciężko.Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza i jestem z niej bardzo zadowolona; wiem, że trafiłam w dobre ręce i czuję się pewniej przed kolejnymi etapami diagnozowania i leczenia. Wizyta rozpoczęła się od dokładnego wywiadu i przejrzenia wyników wcześniejszych badań, następnie pan doktor omówił ze mną mój problem i od razu zaproponował konkretne działania. Na każde moje pytanie lekarz spokojnie udzielał rzeczowych odpowiedzi, bez wprowadzania nerwowej atmosfery, straszenia ani lekceważenia pacjenta, dając do zrozumienia, że cała jego uwaga jest skupiona na moim przypadku. Rozmowa przebiegła w miłej, życzliwej atmosferze. Serdecznie polecam!

 • bardzo dobry

  Przede wszystkim słucha pacjenta i wyjaśnia ,nie skupia się na objawach a docieka przyczyn i to już jest nietypowe dla większości lekarzy z którymi się do tej pory zetknęłam.pierwsza wizyta przebiegła w miłej atmosferze życzliwości i myślę że w końcu dotrę do przyczyn moich dolegliwości.Zdecydowanie gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Przesympatyczny i bardzo życzliwy lekarz, taki z "ludzkim" podejściem, specjalista jakich jest niestety coraz mniej. Przy pierwszej wizycie Pan Doktor przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, przejrzał wszystkie dotychczasowe badania i wysunął z nich wnioski, na podstawie których zalecił mi odpowiednią dietę oraz przepisał leki. Lekarz poświęcił mi odpowiednio dużo czasu i nie przyśpieszał wizyty, mimo opóźnienia, jakie powstało w jego gabinecie. Mam nadzieje, że kierunek, w jakim Pan Doktor obrał moje leczenie wreszcie doprowadzi do sukcesu-czyli upragnionej ciąży. zdecydowanie POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry,sympatyczny lekarz.Bylam z moim synem na wizycie i jestem bardzo zadowolona.Oby więcej takich lekarzy.Jestem zadowolona i wszystkim polecam Pana dr.Gawrysia.