Grzegorz Franik, ginekolog Katowice

Grzegorz Franik

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

32

Adresy

 • 18 września 2014

  Ocena: neutralny

  Doktor Franik jest przemiły, bada bardzo delikatnie, jeżeli chodzi o sposób bycia, chęć pomocy pacjentce, wytłumaczenia jest do rany przyłóż. Nie przepisuje bezmyślnie leków bez uprzednich badań, na które kieruje do szpitala. Niestety moje uwagi dotyczą tego, że namyśl mu nie przyszła widząc po grubym endometrium, że to może być początek endometriozy, brak efektów w leczeniu niepłodności, źle dobrane dawki leków, co później inni lekarze stwierdzili, że leki przepisywane były z złych dawkach i bezsensu. Jeżeli ktoś nie ma większych problemów to polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 sierpnia 2013

  Ocena: słaby

  Miałam wątpliwą przyjemność bycia prowadzoną przez pana dr podczas pobytu w klinice. Ignoruje to co się do niego mówi, nie patrzy całościowo na pacjenta.Mam całkowity zakaz brania hormonów z uwagi na inne dolegliwości, co zostało całkowicie pominięte w historii choroby, do której wywiad był zbierany przez niego. Efekt - profesor, który stawia diagnozę (już po 2,5 miesiącach od zakończenia hospitalizacji ) - był wielce zdziwiony, że mam zakaz i jedyne co wzruszył ramionami, że nie jest w stanie nic zrobić. Może gdyby informacje zawarte w historii choroby były rzetelne, inaczej potoczyłaby się kwestia propozycji dalszego leczenia mojej osoby.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z leczenia jakie prowadzi u mnie pan dr. Grzegorz Franik. Po raz pierwszy miałam przyjemność być jego pacjentką ponad rok temu kiedy żaden z lekarzy nie potrafił wyjaśnić braków miesiączek, złego samopoczucia i beznadziejnego poziomu hormonów, które wykonywałam na własną rękę, wtedy skierował mnie do szpitala w Ligocie, od tamtego czasu stałam się jego pacjentką, przeszłam operację i wiem co mi jest, nie każdy lekarz potrafiłby być ludzki a co najważniejsze dbać i martwić się o osobę której praktycznie nie zna. Teraz Pan doktor leczy mnie, a ja staram się zajść w ciążę, mam nadzieję, że mi się to uda :) mogę szczerze polecić tego lekarza, oby więcej tak dobrych ludzi.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  witam, polecam dr Grzegorza, to bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim jako pierwszy (a byłam juz u kilku innych ginekologów) wysłał mnie na pełną diagnostykę żeby dociec przyczyny problemu, a nie zalecił leczenie hormonalne żeby złagodzić objawy.

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2010

  Ocena: neutralny

  Jak czytam wasze opinie, te negatywne to was nie rozumie. Uważam, że doktor jest dobrym specjalistą a to że trzeba czekać do niego w kolejce pół roku nie świadczy o tym, że to jego wina tylko o chorym systemie w jakim żyjemy i chyba każda z was jest w stanie to potwierdzić.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny". Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia innej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, przykro mi że niektóre z was uważają, że to, że czeka się do lekarza pół roku świadczy o wyłącznej winie lekarza. Uważam, że doktor jest dobrym specjalistą a to że się czeka w kolejce na wizytę świadczy o tym, że mamy chory system i chyba każdy mi przyzna rację.

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  doskonały specjalista w swojej dziedzinie, rzetelnie i fachowo odpowiada na pytania, posiada dar wpływu na zmianę myślenia-prawie jak psycholog-polecam

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem w szoku jak czytam Wasze opinie te,które są tak bardzo negatywne,aż nie umiem w to uwierzyć,ja zawsze się spotykam z wyrozumiałością dr Franika,a nawet podejściem psychologicznym do pacjentki. Pan dr jako pierwszy mnie uświadomił o mojej lekko patologicznej anatomii-nawet mi to rozrysował (wizyta trwała ok godziny),inny lekarz nigdy tego nie zrobił,a niestety mam problemy i często chodziłam do różnych ginekologów.Co do wizyt to ja nie spotkałam się z takim długim oczekiwaniem na wizytę!!!Wiem,że co mojego "zdrowie macicznego" mogę być spokojna...

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2010

  Ocena: dobry

  Pan Doktor potrafi, wbrew krążącej o nim opinii, zlitować się nad pacjentką, mimo braku czasu i problemów związanych z NFZ.

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2009

  Ocena: słaby

  Ja również miałam nie przyjemność poznania Dr. Franika .. Dostałam skierowanie do przychodni na Ligocie z innej kliniki po czym czekałam na wizytę 4 miesiące gdy w końcu udało mi się dostać na wizytę, dr Franik nie wysłuchał tego co mam do powiedzenia co mało będąc u niego w gabinecie rozmawiał przez telefon o MECZU ...!! skandal !! Skierował mnie na badania na które czekałam 5 miesięcy a na następną wizytę 2mies po czym stwierdził , że moje jajniki są w porządku a tak napradę na badaniach ich nie uwidoczniono ... Dostałam skierowanie na oddział gdzie zrobiono mi badania, wypisano mnie po 6 dniach i czekała 5 miesięcy na odebranie reszty wyników i wizytę ..Dzisiaj jestem już po spotkaniu z dr. Franikiem i prof. Skałbą i dowiedziałam się , że jestem chora na zespół policystycznych jajników i insulinooporność ... dr. nie przepisał mi żadnych leków tylko kazał umówić się na wizytę do niego ... a Chciałam napomknąć , że na ten rok już zapisów nie ma ... Nie polecam tego lekarza .. podpisuje się do moich poprzedniczek .. szkoda czasu , nerwów i zdrowia !!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online