Elzbieta Jaworska, ginekolog Wrocław

Elzbieta Jaworska

Poproś o włączenie kalendarza
43

Adresy

 • Gabinet Ginekologiczny

  Wrocław, Zaporoska 66 2

  (71) 36 ... (zobacz więcej)

 • 23 października 2014

  Ocena: Neutralny

  Poszłam do Doktor przez przypadek - po prostu były wolne miejsca. W sumie nie stało się nic złego, nic co wzbudziłoby moje poważne zastrzeżenia, natomiast w trakcie wizyty czułam się bardzo niekomfortowo. Pani Doktor jest osobą dość "oschłą" w obejściu, od razy skojarzyła mi się z surową nauczycielką. Uśmiechnęła się do mnie "na mus" dopiero pod koniec wizyty. Poszłam do niej z poważnym problemem ciągnącym się od 2 lat i w sumie dalej nic nie wiem. Natomiast bez problemu pobrała cytologię i wykonała badanie, była delikatna - praktycznie nie bolało, co akurat jest plusem.

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą. Trafiłam do niej z zaleceniem łyżeczkowania macicy, wytłumaczyła mi bardzo dokładnie na czym polega zabieg, poprzedni lekarz poprzestał na wypisaniu skierowania. Zabieg wykonała bezboleśnie, bez żadnych opłat. Chodzi do niej tez moja nastoletnia córka, Pani doktor była wobec niej bardzo delikatna i spowodowała, że pierwsza wizyta u ginekologa przebiegła bardzo dobrze, córka chętnie do niej chodzi. Naprawdę polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam pani doktor. Bardzo niemiła, niedelikatna, traktuje pacjentki z wielką łaską, jakby to robiła za darmo - nie chodziłam tam prywatnie, co wydaje mi się miało wpływ na traktowanie. Ja poszłam do niej w ciąży, zero usg, nie tłumaczy wyników badań, wszystko trzeba samemu dopytywać - ale widząc jej minę lepiej wcale się nie odzywać. Zmieniłam lekarza ( i to na kasę chorych, nie prywatnie! ) i jest super. Jednak można. Szkoda czasu i nerwów w ciąży.

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  .do pani doktor byłam uprzedzona po przeczytaniu paru negatywnych opinii na temat jej komunikowania sie z pacjentem . jednak po wizycie moge stwierdzic , że mam same dobre odczucia . badanie pani doktor wykonuje delikatnie uważnie i dokładnie.koncentruje sie na tym co ważne a uważam że jakość badania i trafność diazgnozy jest najwazniejsza.słucha pacjenta i na nim sie skupia. jeżeli chodzi o styl komunikowania sie z pacjentem i atmosfery w gabinecie to sa na bardzo profesjonalnym poziomie. nie mam nic do zarzucenia pani doktor na płaszczyźnie kontaktów interpersonalnych z pacjentem. żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi - na każde odpowiada cierpliwie i wyczerpująco no i miło-wbrew temu co wyczytałam na ten temat. nie czułam sie traktowana źle czy niemiło wręcz przeciwnie. pani doktor jako jedyna z dotychczas odwiedzanych ginekologów rozpoczęła badanie od pobrania wymazu aby móc dobrac ewentualne leczenie. wczesniej odiwedzani ginekolodzy opieralki sie na cytologi i celowaniu na chybił trafił w doborze leków. zostałam dokładnie i rzeczowo zostałam poinformowana o kolejnosci badań , które zleci w razie potrzeby w dalszych etapach wizyt. podsumowując: pani doktor jest profesjonalna i skoncentrowana na pacjencie.polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest jednym z niewielu lekarzy ginekologów, który swoje diagnozy zawsze poprzedza odpowiednimi badaniami i stosuje leczenie celowane. Wydaje się to takie normalne, ale nawet we Wrocławiu w większości przypadków trafiałam na lekarzy, którzy stosuja leczenie bez sprawdzenia co jest przyczyną problemu i potem kilka razy trafiają, bo pierwsze leki nie zadziałały. Znacznie bardziej cenię podejście Pani doktor Jaworskiej. Opinie o komunikacji z Panią doktor są bardzo różne - wiem, bo kilku moim znajomym też to przeszkadza, ale myślę, że trzeba się przyzwyczaić do jej osobowości i cenić to, że wszystkie odpowiedzi na pytania i komunikacja z pacjentem jest konkretna, profesjonalna i wyczerpująca.

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Uważam, że pani dr Jaworska jest specjalistą w swojej dziedzinie. Ma bardzo dużą wiedzę i co najważniejsze potrafi przekazać ją w zrozumiały sposób. Dlatego też wystawiam Pani doktor ocenę bardzo dobrą zarówno jako lekarzowi ginekologowi jak i za komunikowanie z pacjentem. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor Elżbieta jest bardzo dobrym lekarzem ginekologiem z bardzo dużą wiedzą.Dla wykazała się ogromnym zrozumieniem, dokładnością i bardzo trafną diagnozą.Nie chciałabym komentować pierwszej opinii ale ważne jest żeby lekarz poznał pacjentkę a nie wypisywał jej pigułki.Takich młodych kobiet w szpitalu na ul.Koszarowej leży cała masa a są w po ciężkich udarach!POLECAM!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam doktor Jaworskiej. Byłam u niej na kilku wizytach i to wystarczyło, abym zdecydowała, że nigdy więcej do niej nie pójdę. Raz pobrała mi materiał do cytologii tak niedelikatnie, że zaczęłam krwawić co skomentował: „krwawi pani jakby pani dostała okres”. Było to bardzo nieprzyjemnie, a ja czułam się strasznie zażenowana. Na innej wizycie (mojej ostatniej u niej)zapytała czy mam wyniki badań po czym bardzo oschłym, zniecierpliwionym tonem wysłała mnie do gabinetu pielęgniarek po wyniki. Kiedy poprosiłam o doprecyzowanie gdzie ten gabinet się znajduje, z łaską podała numer pokoju. Po zapoznaniu się z wynikami badań doktor niczego mi nie wyjaśniła, tylko zaczęła wypisywać receptę. Na moją prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała, że mam „chorobę przenoszoną drogą płciową”. Zatkało mnie, bo jestem w stałym związku i ufam swojemu partnerowi. Zapytałam doktor czy w związku z tym zaraziłam się od partnera, na co odpowiedziała, że mój partner powinien się przebadać. Wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach, byłam załamana jej diagnozą, ale postanowiłam ją skonsultować z innym lekarzem. W międzyczasie mój partner przeszedł bolesne badanie, które wykazało, że jest zdrowy. A po konsultacji u innego lekarza okazało się, że mam zwykłą infekcję. Moja koleżanka także miała nieprzyjemną sytuację z panią doktor, która stwierdziła, że jej nie przyjmie, bo koleżanka spóźniła się 5 min. na wizytę. Koleżanka chciała tylko receptę na pigułki, pani doktor odmówiła argumentując, że jest to mojej koleżanki pierwsza wizyta u niej i że doktor „jej nie zna”. Podsumowując doktor Jaworska jest niedelikatna, wyniosła, nieprzyjemna, zachowuje się jakby robiła pacjentce łaskę, niczego nie wyjaśnia, stawia błędne diagnozy. Jestem zszokowana podejściem doktor Jaworskiej do pacjentki, zachowuje się jakby pracowała za karę.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką, dr Jaworskiej od 12 lat. Uważam ,ze jest bardzo dobrym lekarzem z dużą wiedzą. Na każde nurtujące mnie pytanie odpowiada spokojnie i rzeczowo. Poza tym jest zawsze pomocnym,przemiłym i kochanym człowiekiem...Szczerze polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 2 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz, który ma ogromną wiedzę, profesjonalne podejście do pacjentki, nawet z lekkim poczuciem humoru;) dziś Pani Doktor robiła mi zabieg (wszystko wyjaśnione, na każdym etapie, delikatność i totalny spokój, który mi też się udzielił) -nie znałam Jej wcześniej, ale jestem zachwycona! dziękuję i pozdrawiam:)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami