Dorota Szykulska-Paprocka

12

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz coaching. Swoją pracę rozumiem jako odpowiedzialność za rozpoznanie unikalności pacjenta oraz za stworzenie warunków zmiany i motywowanie do niej. Zapraszam na wizytę konsultacyjną dzięki której możemy wspólnie zdecydować co do kierunku i celu dalszej pracy.
  Psycholog specjalizacja psychologia kliniczna ( Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeuta (Polski Instytut Ericksonowski - w procesie certyfikacji), coach (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Regularnie superwizuję swoją pracę z zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

  Pomagam w:• rozwiązywaniu problemów emocjonalnych (depresje, stany lękowe, przewlekłe napięcia emocjonalne, objaw: np. objadanie się),
  •wzmacnianiu poczucia własnej wartości i sprawczości,
  •budowaniu swojej drogi w życiu zawodowym,
  •pokonywaniu trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków,
  •konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych,
  •radzeniu sobie z poczuciem braku satysfakcji z życia,
  •wyjściu z kryzysów życiowych ( np. rozstanie, strata bliskiej osoby, kryzys wieku średniego)

Usługi

 • Psychoterapia 90 zł
 • Konsultacja psychologiczna - ok. 60 min. 100 zł
 • Opinia psychologiczna 150-200 zł

Choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • 17 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jak najbardziej polecam ,moje życie nabrało sensu .Pozdrawiam i dziękuję .....

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzieki p.Dorocie moje zycie w koncu zaczelo zmieniac sie na lepsze. Do p.Doroty trafilam poprzez OPS bo potrzebowalam pomocy psychoterapeutycznej. I teraz juz wiem ze trafilam w rece bardzo dobrej terapeutki, a terapia bardzo mi pomaga. Wiem takze ze zawsze bede mogla sie zglosic do p.Doroty gdy bede miala problemy. Nie wiem co by sie stalo ze mna i z dziecmi gdyby nie p.Dorota :) Dziekuje i polecam

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z wielkim przekonaniem polecam Panią Dorotę ! Przed wizytą moje życie było szare, bez konkretnego celu, nadziei na zmianę. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest w stanie tak mi pomóc i tak się mną "zaopiekować". Profesjonalizm Pani Doroty już od pierwszego spotkania dawał poczucie bezpieczeństwa, otwartości i przychylności. Przy użyciu odpowiednich narzędzi terapeutycznych w bezbolesny sposób pomogła mi się uporać z przeszłością, uwolnić od sporych obciążeń w sposobie myślenia, zmotywować do działania. W bardzo umiejętny sposób dobiera metodę, ocenia sytuację, zadaje ciekawe pytania, które są otwarciem do pracy nad sobą. To niezmiernie cieszy i napawa optymizmem. Szeroki zakres kompetencji terapeuty oraz duże doświadczenie życiowe ułatwiają pracę . Czułam się zrozumiana, miałam pewność, że mogę powiedzieć i zrobić co chcę. Że to moja praca przy pomocy specjalisty. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi Pani Paprockiej wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy nad sobą :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Decyzję o psychoterapii podejmowałam bardzo długo. To była jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie. Bardzo ciepła i życzliwa psychoterapeutka. W czasie wizyt u niej czułam się dobrze rozumiana i szanowana, co pozwoliło mi nareszcie się otworzyć. Pomogła mi odnaleźć sens i radość życia. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka z Łodzi. Dużo empatii i zrozumienia. Dzięki dwumiesięcznej terapii odzyskałem godność a przede wszystkim poczucie własnej wartości, Przed wizytą przeczytałam jej wypowiedzi na forum ABC Zdrowie.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgłosiłam się do pani psycholog, ponieważ miałam problem z odkładania wszystkiego na później i wykonywania ważnych zajęć na ostatnią chwilę. Zaczęło mi to przeszkadzać w życiu, gdyż wiele projektów, które zaczęłam nie potrafiłam dokończyć.Podczas kolejnych naszych spotkań odkrywałam, że ma to głęboką przyczynę, która leży w trudnych relacjach z moją matką. Pracowałyśmy z panią psycholog nad uzdrowieniem mojej relacji z matką. Był to bardzo trudny proces, ale zakończony sukcesem. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Dorocie za zaangażowanie i wiarę, która pomogła mi w przezwyciężeniu swoich słabości i ujrzeniu relacji mojej z matką w zupełnie innym świetle.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo serdeczna i ciepła osoba. W mojej opinii bardzo kompetentna. Szybko i skutecznie znalazła remedium na moje problemy. Bardzo dziękuje za pomoc.

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Dorota dawno zdobyła moje zaufanie, dlatego też "na zakrętach" zawsze poszukuję u Niej pomocy. Nigdy się nie zawiodłam. Potrafi słuchać, jest stanowcza i konkretna. Przy tym jest osobą o niezwykłej życzliwości wobec innych, jest cierpliwa i wyrozumiała. Zaletą terapii u Pani Doroty, jak dla mnie, jest to, że już po jednorazowym spotkaniu wiele rzeczy układa się w głowie. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pani Doroty trafiłem z polecenia innych osób, które miały kontakt z tym terapeutą. Jestem pełen uznania dla sposobu pracy, profesjonalizmu i podejścia do mojej osoby i problemów, z którymi przyszedłem. Podjąłęm terapię z ktorej jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam tego terapeutę, Artur P.

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Według mnie dobry psychoterapeuta, to taki do którego można mieć zaufanie, to taka osoba, przed którą można się bezpiecznie otworzyć, która obdarza szacunkiem i przede wszystkim to taka osoba, która potrafi pomóc, dlatego bardzo polecam Panią Dorotę Paprocką, bo ja przekonałem się, że warto.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?