Dorota Szykulska-Paprocka

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi - psychoterapia indywidualna, konsultacja psychologiczna. Moja strona www.imagoconsulting.eu lub tel. 600 16 44 44 Posiadam wieloletnie doświadczenie za... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi - psychoterapia indywidualna, konsultacja psychologiczna. Moja strona www.imagoconsulting.eu lub tel. 600 16 44 44
Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Swoją pracę rozumiem jako odpowiedzialność za rozpoznanie unikalności pacjenta oraz za stworzenie warunków do zmiany.
Kwalifikacje:
Psycholog specjalizacja psychologia kliniczna ( Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeuta (Polski Instytut Ericksonowski - w procesie certyfikacji), coach (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Regularnie superwizuję swoją pracę z zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

Pomagam w:


• rozwiązywaniu problemów emocjonalnych (depresje, stany lękowe, przewlekłe napięcia emocjonalne, objaw: np. objadanie się),
• wzmacnianiu poczucia własnej wartości i sprawczości,
• budowaniu swojej drogi w życiu zawodowym,
• pokonywaniu trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków,
• konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych,
• radzeniu sobie z poczuciem braku satysfakcji z życia,
• wyjściu z kryzysów życiowych ( np. rozstanie, strata bliskiej osoby, kryzys wieku średniego)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jak najbardziej polecam ,moje życie nabrało sensu .Pozdrawiam i dziękuję .....

 • neutralny

  Psycholog wykazała się w moim odczuciu brakiem profesjonalizmu, bo odniosłam wrażenie, że mój system wartości jest oceniany. Wydawało mi się, że nie na tym polega wizyta u psychoterapeuty. W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, czy nasze spotkanie to rozmowa o różnicy naszych światopoglądów, czy raczej próba rozwiązania moich problemów. Nie polecam osobom o tradycyjnych wartościach.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 17 września 2014)

  Szanowna Pani, Nasze jednorazowe spotkanie nie było sesją psychoterapii. Było konsultacją o czym poinformowałam Panią. Konsultacja polega na zasięgnięciu profesjonalnej opinii, gdy z przyczyn zewnętrznych znajdziemy się w trudnej sytuacji lub gdy w takiej sytuacji jest osoba nam bliska. Celem konsultacji jest rozpoznanie "natury" osobistych problemów i ewentualne pokierowanie do innych specjalistów - w zakresie pomocy psychologicznej, medycznej czy duchowej. Dlatego też między innymi rozmawiałyśmy o ważnym dla Pani systemie wartości. Kwestia Pani poczucia bycia ocenianą jest innym osobistym Pani tematem.

 • bardzo dobry

  Bardo dobry specjalista. Chodzę do Pani Doroty na terapię i bardzo mi pomogła. Praktycznie już od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie. Wysłuchała, zaproponowała terapię dopasowaną indywidualnie. Bardzo cierpliwa osoba, zna wiele technik terapeutycznych. Polecam z całego serca :)

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo miła osoba, dzięki spotkaniom z Panią Dorotą poukładałam pewne sprawy z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Bardzo dziękuję Pani Doroto za pomoc i wsparcie... sama nie dałabym sobie rady.

 • bardzo dobry

  Dzieki p.Dorocie moje zycie w koncu zaczelo zmieniac sie na lepsze. Do p.Doroty trafilam poprzez OPS bo potrzebowalam pomocy psychoterapeutycznej. I teraz juz wiem ze trafilam w rece bardzo dobrej terapeutki, a terapia bardzo mi pomaga. Wiem takze ze zawsze bede mogla sie zglosic do p.Doroty gdy bede miala problemy. Nie wiem co by sie stalo ze mna i z dziecmi gdyby nie p.Dorota :) Dziekuje i polecam

 • bardzo dobry

  Z wielkim przekonaniem polecam Panią Dorotę ! Przed wizytą moje życie było szare, bez konkretnego celu, nadziei na zmianę. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest w stanie tak mi pomóc i tak się mną "zaopiekować". Profesjonalizm Pani Doroty już od pierwszego spotkania dawał poczucie bezpieczeństwa, otwartości i przychylności. Przy użyciu odpowiednich narzędzi terapeutycznych w bezbolesny sposób pomogła mi się uporać z przeszłością, uwolnić od sporych obciążeń w sposobie myślenia, zmotywować do działania. W bardzo umiejętny sposób dobiera metodę, ocenia sytuację, zadaje ciekawe pytania, które są otwarciem do pracy nad sobą. To niezmiernie cieszy i napawa optymizmem. Szeroki zakres kompetencji terapeuty oraz duże doświadczenie życiowe ułatwiają pracę . Czułam się zrozumiana, miałam pewność, że mogę powiedzieć i zrobić co chcę. Że to moja praca przy pomocy specjalisty. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi Pani Paprockiej wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy nad sobą :)

 • bardzo dobry

  Decyzję o psychoterapii podejmowałam bardzo długo. To była jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie. Bardzo ciepła i życzliwa psychoterapeutka. W czasie wizyt u niej czułam się dobrze rozumiana i szanowana, co pozwoliło mi nareszcie się otworzyć. Pomogła mi odnaleźć sens i radość życia. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka z Łodzi. Dużo empatii i zrozumienia. Dzięki dwumiesięcznej terapii odzyskałem godność a przede wszystkim poczucie własnej wartości, Przed wizytą przeczytałam jej wypowiedzi na forum ABC Zdrowie.

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do pani psycholog, ponieważ miałam problem z odkładania wszystkiego na później i wykonywania ważnych zajęć na ostatnią chwilę. Zaczęło mi to przeszkadzać w życiu, gdyż wiele projektów, które zaczęłam nie potrafiłam dokończyć.Podczas kolejnych naszych spotkań odkrywałam, że ma to głęboką przyczynę, która leży w trudnych relacjach z moją matką. Pracowałyśmy z panią psycholog nad uzdrowieniem mojej relacji z matką. Był to bardzo trudny proces, ale zakończony sukcesem. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Dorocie za zaangażowanie i wiarę, która pomogła mi w przezwyciężeniu swoich słabości i ujrzeniu relacji mojej z matką w zupełnie innym świetle.

 • bardzo dobry

  Bardzo serdeczna i ciepła osoba. W mojej opinii bardzo kompetentna. Szybko i skutecznie znalazła remedium na moje problemy. Bardzo dziękuje za pomoc.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Gosia Kmieć - psycholog, Michał Pająk - psycholog, Małgorzata Płociennik - psycholog, Ilona Brendzel - psycholog, Małgorzata Pietrzyk - psycholog, Dominika Plisiecka - psycholog, Karolina Dróżdż - psycholog, Katarzyna Zychowicz - psycholog, Celina Gabrielczak - psycholog, Anna Jonczyk - psycholog, Jakub Rychter - psycholog, Henryk Bujacz - psycholog, Robert Sławomir Kochan - psycholog, Katarzyna Messyasz - psycholog, Magdalena Krawczyk - psycholog, Michał Nester - psycholog, Paweł Karawajczyk - psycholog, Ludmiła Kulikowska-Kubiak - psycholog, Ewa Ambroziak - psycholog, Iwona Majewska - psycholog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę