Dorota Szykulska-Paprocka

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam na moim profilu. Specjalizuję się w pracy indywidualnej z dorosłymi. Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutą (Instytut Ericksonows... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Hipnoterapia - ok. 50 min. 90 zł
Konsultacja psychologiczna - ok. 60 min. 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Witam na moim profilu. Specjalizuję się w pracy indywidualnej z dorosłymi.
Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutą (Instytut Ericksonowski - w procesie certyfikacji), coachem (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny. W czasie konsultacji zapoznaję się z aspektami trudności Klienta i przedstawiam propozycję pomocy ewentualnie odsyłam do innego specjalisty. Spotkanie konsultacyjne pozwala ocenić rangę problemu i dopasować formy oddziaływań psychologicznych w dalszej pracy. Konsultacja nie zobowiązuje do umawiania kolejnych spotkań. Regularnie superwizuję swoją pracę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.
W swojej pracy przestrzegam Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa ustalonego przez PTP.
Pomagam w:
* sytuacjach kryzysu w związku (również związki partnerskie)
* radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w pracy np. relacji z szefem czy sytuacji utraty pracy
• rozwiązywaniu problemów emocjonalnych (depresje, stany lękowe, przewlekłe napięcia emocjonalne),
• wzmacnianiu poczucia własnej wartości i sprawczości,
• budowaniu swojej drogi w życiu zawodowym,
• pokonywaniu trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków,
• konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych,
• radzeniu sobie z poczuciem braku satysfakcji z życia,
• wyjściu z kryzysów życiowych ( np. rozstanie, strata bliskiej osoby, kryzys wieku średniego)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jak najbardziej polecam ,moje życie nabrało sensu .Pozdrawiam i dziękuję .....

 • bardzo dobry

  Spotkania z pania Dorotą bardzo mi pomogly bardzo mądra i życiowa kobieta okazała mi dużo zrozumienia pomogla rozwiazac problemy nawet takie z których sama sobie nie zdawałam na poczatku sprawy serdecznie polecam naprawde pomaga

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista, nie ocenia. Pełna empatii. Na spotkaniu zero stresu, ciepła i spokojna atmosfera. Po spotkaniu człowiek wychodzi spokojniejszy i wszystko ma poukładane.

 • bardzo dobry

  Bardzo podobały mi się wizyty u pani doktor. Jest zdecydowanie dobrym psychologiem jak również obserwatorem. Pomogła mi szybko rozwiązać problem z którym ja sam nie mogłem sobie przez wiele lat poradzić. Zdecydowanie polecam.

 • neutralny

  Psycholog wykazała się w moim odczuciu brakiem profesjonalizmu, bo odniosłam wrażenie, że mój system wartości jest oceniany. Wydawało mi się, że nie na tym polega wizyta u psychoterapeuty. W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, czy nasze spotkanie to rozmowa o różnicy naszych światopoglądów, czy raczej próba rozwiązania moich problemów. Nie polecam osobom o tradycyjnych wartościach.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 17 września 2014)

  Szanowna Pani, Nasze jednorazowe spotkanie nie było sesją psychoterapii. Było konsultacją o czym poinformowałam Panią. Konsultacja polega na zasięgnięciu profesjonalnej opinii, gdy z przyczyn zewnętrznych znajdziemy się w trudnej sytuacji lub gdy w takiej sytuacji jest osoba nam bliska. Celem konsultacji jest rozpoznanie "natury" osobistych problemów i ewentualne pokierowanie do innych specjalistów - w zakresie pomocy psychologicznej, medycznej czy duchowej. Dlatego też między innymi rozmawiałyśmy o ważnym dla Pani systemie wartości. Kwestia Pani poczucia bycia ocenianą jest innym osobistym Pani tematem.

 • bardzo dobry

  Bardo dobry specjalista. Chodzę do Pani Doroty na terapię i bardzo mi pomogła. Praktycznie już od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie. Wysłuchała, zaproponowała terapię dopasowaną indywidualnie. Bardzo cierpliwa osoba, zna wiele technik terapeutycznych. Polecam z całego serca :)

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo miła osoba, dzięki spotkaniom z Panią Dorotą poukładałam pewne sprawy z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Bardzo dziękuję Pani Doroto za pomoc i wsparcie... sama nie dałabym sobie rady.

 • bardzo dobry

  Dzieki p.Dorocie moje zycie w koncu zaczelo zmieniac sie na lepsze. Do p.Doroty trafilam poprzez OPS bo potrzebowalam pomocy psychoterapeutycznej. I teraz juz wiem ze trafilam w rece bardzo dobrej terapeutki, a terapia bardzo mi pomaga. Wiem takze ze zawsze bede mogla sie zglosic do p.Doroty gdy bede miala problemy. Nie wiem co by sie stalo ze mna i z dziecmi gdyby nie p.Dorota :) Dziekuje i polecam

 • bardzo dobry

  Z wielkim przekonaniem polecam Panią Dorotę ! Przed wizytą moje życie było szare, bez konkretnego celu, nadziei na zmianę. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest w stanie tak mi pomóc i tak się mną "zaopiekować". Profesjonalizm Pani Doroty już od pierwszego spotkania dawał poczucie bezpieczeństwa, otwartości i przychylności. Przy użyciu odpowiednich narzędzi terapeutycznych w bezbolesny sposób pomogła mi się uporać z przeszłością, uwolnić od sporych obciążeń w sposobie myślenia, zmotywować do działania. W bardzo umiejętny sposób dobiera metodę, ocenia sytuację, zadaje ciekawe pytania, które są otwarciem do pracy nad sobą. To niezmiernie cieszy i napawa optymizmem. Szeroki zakres kompetencji terapeuty oraz duże doświadczenie życiowe ułatwiają pracę . Czułam się zrozumiana, miałam pewność, że mogę powiedzieć i zrobić co chcę. Że to moja praca przy pomocy specjalisty. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi Pani Paprockiej wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy nad sobą :)

 • bardzo dobry

  Pragnę z całego serca polecić Panią Dorotę - psychoterapeutkę, która pomogła mi wyjść ze stanu depresyjnego. Teraz już wiem że na moje złe samopoczucie złożyło się kilka czynników. Wsparła mnie także w naprawieniu relacji z mężem. Zadając odpowiednie pytania pozwoliła mi, bym sama doszła do pewnych wniosków i rozwiązała swoje problemy. Nadal długa droga przede mną. Walczę z obniżoną samooceną i wciąż pracuję nad związkiem. Robię to teraz coraz bardziej świadomie a przede wszystkim mam nadzieję na lepsze jutro. Iwona S.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę