Witam na moim profilu. Specjalizuję się w pracy indywidualnej z dorosłymi. Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutą (Instytut Ericksonows... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Hipnoterapia - ok. 50 min. 90 zł
Konsultacja psychologiczna - ok. 60 min. 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Witam na moim profilu. Specjalizuję się w pracy indywidualnej z dorosłymi.
Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutą (Instytut Ericksonowski - w procesie certyfikacji), coachem (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny. W czasie konsultacji zapoznaję się z aspektami trudności Klienta i przedstawiam propozycję pomocy ewentualnie odsyłam do innego specjalisty. Spotkanie konsultacyjne pozwala ocenić rangę problemu i dopasować formy oddziaływań psychologicznych w dalszej pracy. Konsultacja nie zobowiązuje do umawiania kolejnych spotkań. Regularnie superwizuję swoją pracę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.
W swojej pracy przestrzegam Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa ustalonego przez PTP. Bezpośredni kontakt telefoniczny do mnie:
Pomagam w:
* sytuacjach kryzysu w związku (również związki partnerskie)
* radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w pracy np. relacji z szefem czy sytuacji utraty pracy
• rozwiązywaniu problemów emocjonalnych (depresje, stany lękowe, przewlekłe napięcia emocjonalne),
• wzmacnianiu poczucia własnej wartości i sprawczości,
• budowaniu swojej drogi w życiu zawodowym,
• pokonywaniu trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków,
• konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych,
• radzeniu sobie z poczuciem braku satysfakcji z życia,
• wyjściu z kryzysów życiowych ( np. rozstanie, strata bliskiej osoby, kryzys wieku średniego)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jak najbardziej polecam ,moje życie nabrało sensu .Pozdrawiam i dziękuję .....

 • bardzo dobry

  Bardzo podobały mi się wizyty u pani doktor. Jest zdecydowanie dobrym psychologiem jak również obserwatorem. Pomogła mi szybko rozwiązać problem z którym ja sam nie mogłem sobie przez wiele lat poradzić. Zdecydowanie polecam.

 • neutralny

  Psycholog wykazała się w moim odczuciu brakiem profesjonalizmu, bo odniosłam wrażenie, że mój system wartości jest oceniany. Wydawało mi się, że nie na tym polega wizyta u psychoterapeuty. W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, czy nasze spotkanie to rozmowa o różnicy naszych światopoglądów, czy raczej próba rozwiązania moich problemów. Nie polecam osobom o tradycyjnych wartościach.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 17 września 2014)

  Szanowna Pani, Nasze jednorazowe spotkanie nie było sesją psychoterapii. Było konsultacją o czym poinformowałam Panią. Konsultacja polega na zasięgnięciu profesjonalnej opinii, gdy z przyczyn zewnętrznych znajdziemy się w trudnej sytuacji lub gdy w takiej sytuacji jest osoba nam bliska. Celem konsultacji jest rozpoznanie "natury" osobistych problemów i ewentualne pokierowanie do innych specjalistów - w zakresie pomocy psychologicznej, medycznej czy duchowej. Dlatego też między innymi rozmawiałyśmy o ważnym dla Pani systemie wartości. Kwestia Pani poczucia bycia ocenianą jest innym osobistym Pani tematem.

 • bardzo dobry

  Bardo dobry specjalista. Chodzę do Pani Doroty na terapię i bardzo mi pomogła. Praktycznie już od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie. Wysłuchała, zaproponowała terapię dopasowaną indywidualnie. Bardzo cierpliwa osoba, zna wiele technik terapeutycznych. Polecam z całego serca :)

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo miła osoba, dzięki spotkaniom z Panią Dorotą poukładałam pewne sprawy z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Bardzo dziękuję Pani Doroto za pomoc i wsparcie... sama nie dałabym sobie rady.

 • bardzo dobry

  Dzieki p.Dorocie moje zycie w koncu zaczelo zmieniac sie na lepsze. Do p.Doroty trafilam poprzez OPS bo potrzebowalam pomocy psychoterapeutycznej. I teraz juz wiem ze trafilam w rece bardzo dobrej terapeutki, a terapia bardzo mi pomaga. Wiem takze ze zawsze bede mogla sie zglosic do p.Doroty gdy bede miala problemy. Nie wiem co by sie stalo ze mna i z dziecmi gdyby nie p.Dorota :) Dziekuje i polecam

 • bardzo dobry

  Z wielkim przekonaniem polecam Panią Dorotę ! Przed wizytą moje życie było szare, bez konkretnego celu, nadziei na zmianę. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest w stanie tak mi pomóc i tak się mną "zaopiekować". Profesjonalizm Pani Doroty już od pierwszego spotkania dawał poczucie bezpieczeństwa, otwartości i przychylności. Przy użyciu odpowiednich narzędzi terapeutycznych w bezbolesny sposób pomogła mi się uporać z przeszłością, uwolnić od sporych obciążeń w sposobie myślenia, zmotywować do działania. W bardzo umiejętny sposób dobiera metodę, ocenia sytuację, zadaje ciekawe pytania, które są otwarciem do pracy nad sobą. To niezmiernie cieszy i napawa optymizmem. Szeroki zakres kompetencji terapeuty oraz duże doświadczenie życiowe ułatwiają pracę . Czułam się zrozumiana, miałam pewność, że mogę powiedzieć i zrobić co chcę. Że to moja praca przy pomocy specjalisty. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi Pani Paprockiej wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy nad sobą :)

 • bardzo dobry

  Z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do pójscia do psychologa,byłam pewna ze to nic nie zmieni,a tylko strace czas.I mysle,ze caly czas bym tak uwazala gdyby nie to ,ze trafilam na Pania Dorote.Strzał w 10tke!Swoja osoba i profesjonalizmem P.Dorota nie tylko zmienila moje podejscie,ale i mnie samą.P.Dorota angażuje sie bardzo zeby wyeliminowac problem,ktory nam doskwiera,jest osoba bardzo milą,co dodatkowo z jej doswiadczeniem i widzą gwarantuja sukces.

 • bardzo dobry

  Decyzję o psychoterapii podejmowałam bardzo długo. To była jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie. Bardzo ciepła i życzliwa psychoterapeutka. W czasie wizyt u niej czułam się dobrze rozumiana i szanowana, co pozwoliło mi nareszcie się otworzyć. Pomogła mi odnaleźć sens i radość życia. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka z Łodzi. Dużo empatii i zrozumienia. Dzięki dwumiesięcznej terapii odzyskałem godność a przede wszystkim poczucie własnej wartości, Przed wizytą przeczytałam jej wypowiedzi na forum ABC Zdrowie.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę