Dorota Szykulska-Paprocka

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych ( indywidualna, par). Pomagam osobom cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, depresji, lęku i niepewności, doświadczającym zaniżonego poczucia własnej... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (2)

 • Witam.
  Mam syna 14 lat. Jeśli ma Pani doświadczenie z młodzieżą z zespołem Aspergera to bardzo chętnie skorzystamy.
  Pozdrawiam
  Paweł
  510192959

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka

  Dzień Dobry, ja zajmuje się osobami dorosłymi i mam doświadczenie w pracy tym zespołem ale już w terapii indywidualnej, osoby dorosłej - terapia najczęsciej dotyczy obszarów relacji interpersonalnych.… Więcej

 • Rodzice się nie dobrali od początku , ojciec alkoholik swoje nabroił , teraz matka ktora uroiła sobie zdradę, po mojej opinii na ten temat zrobiła sobie ze mnie wroga, całe zycie stałem za nią murem ślepo, widząc jej niedorzeczne historie nie przytaknąłem na wszystko i już nie wiem co z tym zrobić… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka

  Dzień Dobry, akurat jestem kobietą :)
  bardzo wstępnie bo za mało wiem o całej sytuacji w Państwa Domu.
  Nie należy zgadzać się na urojenia - czyli jeżeli nie zgadza się Pan z czymś… Więcej

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Usługi

Terapia pary - ok. 60 min 120 zł
Coaching - sesja ok. 90 min 140 zł
Szkolenia - rozwój osobisty 100 - 200 zł
Psychoterapia indywidualna - ok. 50 min. 100 zł
Terapia rodziny - ok. 60 min. 120 zł
Superwizja 100 - 300 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych ( indywidualna, par). Pomagam osobom cierpiącym z powodu obniżonego nastroju, depresji, lęku i niepewności, doświadczającym zaniżonego poczucia własnej wartości, problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach z innymi ludźmi.
Jestem psychologiem ze specjalizacją psychologia kliniczna (Uniwersytet Łódzki 1994), psychoterapeutą (Instytut Ericksonowski - w procesie certyfikacji), coachem (Erickson College International - 2003) z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
Regularnie superwizuję swoją pracę zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.
Przestrzegam Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa ustalonego przez PTP .
( strona mojego gabinetu : http/ www.imago-psycholog.pl / kontakt tel. :600;164;444)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jak najbardziej polecam ,moje życie nabrało sensu .Pozdrawiam i dziękuję .....

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam usługi Pani Doroty Szykulskiej-Paprockiej. Jest ona doskonałym specjalistą! Bardzo pomogła mi w odnalezieniu i odpowiednim zbudowaniu swojej ścieżki zawodowej. Dzięki niej nauczyłem się radzić sobie ze stresowymi sytuacjami w relacjach z przełożonymi oraz podwładnymi, co jest niezwykle istotne w mojej obecnej pracy Project Managera w branży IT. O naszych sesjach coachingowych mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Życzę dalszych sukcesów. POWODZENIA

 • bardzo dobry

  Spotkania z pania Dorotą bardzo mi pomogly bardzo mądra i życiowa kobieta okazała mi dużo zrozumienia pomogla rozwiazac problemy nawet takie z których sama sobie nie zdawałam na poczatku sprawy serdecznie polecam naprawde pomaga

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Mam poczucie ze na spotkaniach korzystałyśmy z Pani mądrości :) Powodzenia w zmianach.

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista, nie ocenia. Pełna empatii. Na spotkaniu zero stresu, ciepła i spokojna atmosfera. Po spotkaniu człowiek wychodzi spokojniejszy i wszystko ma poukładane.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Trzymam kciuki , że układa się coraz lepiej.

 • bardzo dobry

  Bardzo podobały mi się wizyty u pani doktor. Jest zdecydowanie dobrym psychologiem jak również obserwatorem. Pomogła mi szybko rozwiązać problem z którym ja sam nie mogłem sobie przez wiele lat poradzić. Zdecydowanie polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • neutralny

  Psycholog wykazała się w moim odczuciu brakiem profesjonalizmu, bo odniosłam wrażenie, że mój system wartości jest oceniany. Wydawało mi się, że nie na tym polega wizyta u psychoterapeuty. W pewnym momencie zaczęłam zastanawiać się, czy nasze spotkanie to rozmowa o różnicy naszych światopoglądów, czy raczej próba rozwiązania moich problemów. Nie polecam osobom o tradycyjnych wartościach.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 17 września 2014)

  Szanowna Pani, Nasze jednorazowe spotkanie nie było sesją psychoterapii. Było konsultacją o czym poinformowałam Panią. Konsultacja polega na zasięgnięciu profesjonalnej opinii, gdy z przyczyn zewnętrznych znajdziemy się w trudnej sytuacji lub gdy w takiej sytuacji jest osoba nam bliska. Celem konsultacji jest rozpoznanie "natury" osobistych problemów i ewentualne pokierowanie do innych specjalistów - w zakresie pomocy psychologicznej, medycznej czy duchowej. Dlatego też między innymi rozmawiałyśmy o ważnym dla Pani systemie wartości. Kwestia Pani poczucia bycia ocenianą jest innym osobistym Pani tematem.

 • bardzo dobry

  Bardo dobry specjalista. Chodzę do Pani Doroty na terapię i bardzo mi pomogła. Praktycznie już od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie. Wysłuchała, zaproponowała terapię dopasowaną indywidualnie. Bardzo cierpliwa osoba, zna wiele technik terapeutycznych. Polecam z całego serca :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Sukces terapii należy też do Pani :) Dziękuję za wspólne spotkania.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, bardzo miła osoba, dzięki spotkaniom z Panią Dorotą poukładałam pewne sprawy z którymi borykałam się od dłuższego czasu. Bardzo dziękuję Pani Doroto za pomoc i wsparcie... sama nie dałabym sobie rady.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.

 • bardzo dobry

  Dzieki p.Dorocie moje zycie w koncu zaczelo zmieniac sie na lepsze. Do p.Doroty trafilam poprzez OPS bo potrzebowalam pomocy psychoterapeutycznej. I teraz juz wiem ze trafilam w rece bardzo dobrej terapeutki, a terapia bardzo mi pomaga. Wiem takze ze zawsze bede mogla sie zglosic do p.Doroty gdy bede miala problemy. Nie wiem co by sie stalo ze mna i z dziecmi gdyby nie p.Dorota :) Dziekuje i polecam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Mocno trzymam kciuki za realizacje Pani życiowych planów. Jest Pani SILNĄ KOBIETĄ.

 • bardzo dobry

  Z wielkim przekonaniem polecam Panią Dorotę ! Przed wizytą moje życie było szare, bez konkretnego celu, nadziei na zmianę. Nie sądziłam, że ktokolwiek jest w stanie tak mi pomóc i tak się mną "zaopiekować". Profesjonalizm Pani Doroty już od pierwszego spotkania dawał poczucie bezpieczeństwa, otwartości i przychylności. Przy użyciu odpowiednich narzędzi terapeutycznych w bezbolesny sposób pomogła mi się uporać z przeszłością, uwolnić od sporych obciążeń w sposobie myślenia, zmotywować do działania. W bardzo umiejętny sposób dobiera metodę, ocenia sytuację, zadaje ciekawe pytania, które są otwarciem do pracy nad sobą. To niezmiernie cieszy i napawa optymizmem. Szeroki zakres kompetencji terapeuty oraz duże doświadczenie życiowe ułatwiają pracę . Czułam się zrozumiana, miałam pewność, że mogę powiedzieć i zrobić co chcę. Że to moja praca przy pomocy specjalisty. Jeszcze raz serdecznie polecam usługi Pani Paprockiej wszystkim, którym zależy na rzetelnej pracy nad sobą :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dorota Szykulska-Paprocka ( 29 lipca 2015)

  Bardzo dziękuję za opinię. Pani zmiany wynikają z Pani potrzeb i siły :)