Dariusz Sosnowski, położna, położnik Łódź

Dariusz Sosnowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

72

Adresy

 • 8 maja 2013

  Ocena: neutralny

  Mnie osobiście nie zachwycił - owszem miły uprzejmy badanie bezbolesne ale nic takiego konkretnego się nie dowiedziałam. Staramy się o dzidzie wiec mógłby nakierować na jakiś konkret. Badania zlecił owszem prywatne z wskazaniem na Salve - bo to niby najlepsze laboratorium. Po zorientowaniu się w cenach najdroższe jakie może być !! Za 130 zł oczekiwałam czegoś więcej niż tylko recepty na globulki i skierowania na badania tylko hormonalne a nie tarczycowe - które są jednym z głównych winowajców braku ciąży.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, Jestem pacjentką Pana Doktora od 2012 r. i jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor zawsze odpowiadał na każde pytanie, jest bardzo kompetentny, miły, grzeczny, kulturalny i traktowany ( czego innym lekarzom brakuje najbardziej). W ostatnim czasie także byłam w ciąży prowadzonej przez pana Sosnowskiego. Niestety w 11 tyg, podczas wakacji, zaczęłam plamić. odbyłam wizytę u miejscowego lekarza - diagnoza - dziecko zmarło. Zadzwoniłam w sobotę rano do Pana Doktora i rzeczowo pokierował sprawą. Polecił zgłosić się do szpitala, tak też zrobiłam. Zostałam przyjęta do Madurowicza w poniedziałek rano. Pan Doktor zadzwonił do mnie zapytać jak się czuję i czy jestem na oddziale. Po jakimś czasie przyszedł mnie odwiedzić i pocieszyć! Diagnoza została potwierdzona i we wtorek zostałam zakwalifikowana do łyżeczkowania. Przerażona i ze łzami w oczach wchodzilam do zabiegowego. Jakież było moje zdziwienie, kiedy usłyszałam od wychodzącego z pokoju zabiegowego lekarza, który miał zabieg wykonywać " na zabieg przyjdzie Sosnowski". Ostatnim przebłyskiem świadomości zobaczyłam wchodzącego Pana Doktora i usunęłam spokojna. Kiedy się obudziłam Pan Doktor przyszedł zobaczyć czy wszystko ok.Następnego dnia również przyszedł sprawdzić jak się czuję. Pan Doktor to wspaniały lekarz i niezwykle dobry człowiek! Nigdy żaden lekarz tak się o mnie nie troszczył! Nie znam innego lekarza, który przychodzi z innego oddziału na zabieg swojej pacjentki! Jestem pod ogromnym wrażeniem klasy i opiekunczości Pana Doktora. Tylko dzięki temu przyszłam to wydarzenie dość spokojnie!

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Sosnowski to bardzo dobry lekarz. Kompetentny, kulturalny, delikatny podczas wszelkiego rodzaju badań (nawet tych trudniejszych:ocena wód płodowych itd.). Prowadził mi ciążę bardzo profesjonalnie, objął opieką w szpitalu i był przy porodzie. Pełna opieka. Do tego zawsze pomocny, rozwiewał moje wszystkie wątpliwości, nadal jestem jego pacjentką i polecam go wszystkim kobietom.

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Słowa, które najlepiej opisuje Pana Doktora Sosnowskiego to...WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!! Doktor prowadził moją ciążę od III-go trymestru, ale otoczył mnie opieką, której nigdzie nie spotkałam (a odwiedziłam sporo ginekologów z powodu poronienia potem ciąży zagrożonej). Czułam się u niego zawsze komfortowo i bezpiecznie. Dr cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie, opisywał dokładnie co będzie robił, tłumaczył wszystko po badaniu. Niesamowite, że pamiętał który to tydzień ciąży, jakie leki brałam, jakie badania były robione, dzięki czemu czułam się wyjątkowa.W każdej chwili można było do niego zadzwonić. Nawet po porodzie przychodził codziennie na oddział i służył dobrą radą. To człowiek kompetentny, kulturalny, spokojny, cierpliwy i skromny, nie wywyższa się w przeciwieństwie do większości lekarzy. Polecam Bardzo!!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, do tego miły, taktowny i dowcipny. Poświęca sporo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Badanie jest bezbolesne. Prowadził moją ciążę od początku, zdarzało mi się dzwonić do Pana Doktora, jeśli nie mógł odebrać, zawsze oddzwaniał. Kiedy leżałam w szpitalu też okazywał zainteresowanie, dzięki czemu czułam się bezpieczniej (chociaż nie faworyzuje swoich pacjentek na oddziale, co też liczy się jako ogromny plus). Polecam serdecznie

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Do dr Sosnowskiego trafiłam dzięki tej stronie, dlatego podpisuję się pod każdą pozytywną opinią na jego temat. Pan doktor jest sympatycznym, kulturalnym i konkretnym lekarzem, rzeczowo udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, w szpitalu interesuje się zdrowiem każdej pacjentki. Prowadził moją ciążę z wielkim spokojem, co dało mi poczucie bezpieczeństwa. W moim przypadku wykonał cięcie cesarskie, po którym kilkakrotnie zaglądał do sali aby sprawdzić mój stan zdrowia.Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do takiego lekarza i przy następnej ciąży nie będę musiała już szukać innego:) Polecam z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Podpisuję się pod każdą pozytywną opinią.Dr.Sosnowski to lekarz i człowiek ,któremu nie jeden z kolegów ( nie tylko po fachu mógłby pozazdrościć profesji i podejścia do wykonywanej pracy).Niesamowicie delikatny,spokojny,opanowany.Do tego tak kulturalnego lekarza osobiście nie poznałam ,a znam wielu.Bardzo spokojnie i rzeczowo tłumaczy każdą czynność przy badaniu.Tak ,jak napisały panie, doktor zawsze odbiera telefon ,bądź oddzwania do swoich pacjentek.Szkoda,że nie można spotkać "takich" lekarzy jak dr.Sosnowski .Polecam wszystkim z całego serca .A panu doktorze,życze wdzięcznych pacjentek i sukcesów w pracy.Elżbieta

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Serdecznie polecam dr Dariusza Sosnowskiego! Trafiłam do pana doktora dzięki znajomemu. Byłam we wczesnej ciąży i zależało mi na sprawdzonym i dobrym lekarzu. Nie zawiodłam się :) Doktor zrobił na mnie świetne wrażenie, fachowo tłumaczył wszystko, zlecał niezbędne badania, zawsze miły, spokojny. Jest nie tylko świetnym lekarzem, ale i dobrym i mądrym człowiekiem, po każdej wizycie wychodziłam z gabinetu zadowolona. Na tydzień przed terminem porodu trafiłam do szpitala, urodziłam tydzień po terminie i w ciągu tych 2 tygodni spotykałam codziennie swojego lekarza, w czasie obchodu interesował się mną, zawsze powiedział dobre słowo. Mogłam na niego liczyć! W trakcie porodu czuwał nade mną, przebił mi pęcherz płodowy, zlecił dodatkowo "ręczne" przeliczenie płytek (dzięki temu mogłam dostać znieczulenie). Kubuś urodził się zdrowy, dostał 10pkt. Oboje z mężem bardzo polubiliśmy pana doktora i na pewno będę chciała by kolejną ciążę również prowadził doktor Sosnowski :) Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia za jakiś czas :)

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, rzeczowy , fachowiec w swoim zawodzie do tego z poczuciem humoru co jest wspaniała cecha bo nie pozwala swoim pacjentkom sie zmartwiać nadmiernie i nie robi z igły wideł.zajął sie mną wspaniale, dba o swoje pacjentki , wykonał mi cesarskie cięcie bezbłędnie.dzieki niemu w szpitalu czułam sie bezpiecznie , poświęcał mi należytą uwagę.ponadto zawsze odbiera telefony od swoich pacjentek ,jeśli nie moze zawsze odzwanie. dodatkowym atutem jest usg które Pan doktor wykonuje w cenie wizyty więc nie płacilam podwójnie.pozdrawiam Panie doktorze i życzę wszystkiego dobrego.

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr. Sosnowski od początku prowadził moją ciąże. Jest dość powściągliwy i niewiele mówi, ale robi to co do niego należy. Zaleca i wykonuje wszystkie niezbędne badania. Odpowiada na wszystkie pytania - krótko i rzeczowo. Żadnych niepotrzebnych komentarzy, żadnych niemiłych uwag, żadnych dwuznacznych żartów - pełna kultura i klasa. Pełen profesjonalizm. Same badania ginekologiczne Pan Doktor wykonuje z największą delikatnością. Najbardziej jednak doceniłam Pana doktora już w szpitalu. Przed porodem każdego dnia się mną interesował, pytał jak się czuję, albo po prostu życzliwie się uśmiechał. Jest człowiekiem skromnym i przystępnym, żadna z moich koleżanek z sali nie miała oporów by pytać Pana doktora o to co je niepokoiło. Nikogo nie zbywał, niczego nie lekceważył. Podczas porodu od początku do końca się o mnie troszczył. W końcu poród zakończył się cc i też mam wrażenie, że jeszcze długo bym musiała się męczyć na porodówce gdyby nie Pan Doktor. Byłam również głęboko wzruszona tym, że Pan Doktor przyszedł po operacji do mnie i do męża, powiedział jak czuje się dzidziuś, jak ja się będę czuła wkrótce, gratulował mężowi. Gdy wychodziliśmy ze szpitala, przyszedł się pożegnać, wiedział, że nasz synek ma zalecone dodatkowe badania, uspokajał.... Naprawdę polecam, z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online