Dariusz Rogoziński, psychiatra Szczecin

Dariusz Rogoziński

Poproś o włączenie kalendarza
15

Adresy

 • 22 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Popieram wszystkie pozytywne opinie o Panu Dariuszu super lekarz i dobry człowiek szkoda że tak mało jest tak dobrych lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Twierdzę, że Pan Rogoziński to świetny specjalista. Potrafi słuchać i potem zastosować odpowiednie leczenie. Rady Pana Rogozińskiego trafiają w sedno, czasami miałam wrażenie, że wie co chciałam powiedzieć, zanim to powiedziałam. Polecam z całego serca. Małgorzata

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Na wizytę byłem umówiony 2 tygodnie wcześniej. Z uwagi na fakt, iż była to pierwsza wizyta dzień przed nią zadzwoniłem po południu aby upewnić się co do dojazdu i poprawności danych adresowych. O godzinie 11:00 lekarz nie pojawił się na umówionej wizycie. Kiedy zadzwoniłem do niego poinformował mnie, że ma gorączkę i nie pracuje. W efekcie zmarnowałem tylko pieniądze na dojazd samochodem z innego miasta oraz dzień wolny pracy. Co ciekawe w trakcie rozmowy nie usłyszałem nawet słowa przeprosin za zaistniałą sytuację.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam. Świetny specjalista, bardzo merytoryczny, duża empatia, kultura, szacunek dla pacjenta, ponadto przemiły i sympatyczny człowiek

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Co prawda leczyłem się u Pana Doktora jakoś czas temu ale to dzięki niemu teraz inaczej spoglądam na świat. Polecam każdemu kto ma jakieś pytania do samego "Ja". Otwarcie oczu i spojrzenie na życie z innej perspektywy to jest to czego trzeba każdemu z nas. Polecam i Pozdrawiam. Pacjent od snów na dachu.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz sama rozmowa z nim dużo mi pomogła.Polecam jest najlepszy.Umie słuchać i wszystko dokładnie tłumaczy .Po prostu super.

  zgłoś nadużycie
 • 25 stycznia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz bardzo sympatyczny. Nie zadziera nosa. Umie słuchać. Podczas wizyt brak jakichkolwiek barier, Świetnie dobiera leki. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 8 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Najfajniejsze jest to, że kurcze...nie wiesz, jak to się dzieje, że zdrowiejesz ;) Żadnych psychoanaliz i innych długoterminowych wynurzeń. Mi po trzech wizytach powiedział, że jest ok i faktycznie - było i jest ok, już cztery lata. Co ważne, mimo że wizyty kosztują sporo (jak wszędzie), to nie naciąga pacjentów na kasę, nie zaleca pięćdziesięciu sesji psychoterapeutycznych bez potrzeby. Polecam go z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  jest moim lekarzem prowadzocym i jest naprawde dobry leki ktore mi przepisuje dzialaja jestem barzo zadowolona z jego metod leczenia

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Witam wszystkich odwiedzających i wystawiających opinię.Chciałabym z czystego serca polecić Pana Doktora,jako najlepszego lekarza w tej dziedzinie.Potrafi słuchać,bardzo inteligentny i wesoły człowiek.Z lekami w moim przypadku trafił świetnie.Jest tylko człowiekiem,więc na pewno miewa słabości,ale w końcu tylko Bóg jest idealny.Świetny lekarz i zaufałam Mu bezgranicznie.Teraz umiem funkcjonować w realnym świecie,w świecie dorosłych....Dla mnie jest najlepszym lekarzem w dziedzinie psychiatrii...Wspaniale tłumaczy,mówi do mnie,,prostym,ale bogatym językiem,,.Pan Doktor Dariusz Rogoziński-NAJLEPSZY.MAŁGORZATA.NOWAKOWSKA.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami