lek.

Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg

Poproś o kalendarz wizyt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl Na konsultację przyjmuję dzieci w każdym wieku, jeśli chodzi o zabiegi to już według indywidualnego przyp... więcej

Adresy

Usługi

Konsultacja z zakresu zabiegu piersi
Zwykła wizyta
Konsultacja z zakresu badań piersi

Informacje o lekarzu

O mnie

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl
Na konsultację przyjmuję dzieci w każdym wieku, jeśli chodzi o zabiegi to już według indywidualnego przypadku.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam! Pierwszy raz postanowiłem wystawić jakąkolwiek opinie, ponieważ w praca którą wykonuje Pani Daria jest wręcz nieoceniona i zasługuje na pochwały w każdym najdrobniejszym nawet szczególe. Jeżeli poddadzą się Panstwo jakimkolwiek zabiegom u Panii Darii, otrzymacie w zamian mistrzowsko wykonana prace oraz dostepnośc w jakichkolwiek poradach prawie, że 24/24 :) Ja poddałem sie zabiegowi korekcji odstajacyhc uszów i jedyne co moge powiedzieć to REWELACJA. Druga bardzo istotna rzecz i również wymagająca wielkiej pochwały to personel w klinice Panii Darii, Panie Januszu big ups dla Pana. Trzecia rowniez bardzo istotną kwestia jest higiena, oraz estetyka, która panuje w klinice. Nic tylko pozazdroscic a wam Panstwo goraco polecam z całego serca gdyz takie decyzje skutkuja na lata. Pozdrawiam Serdecznie. D.P

 • bardzo dobry

  Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

 • bardzo słaby

  Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

 • bardzo słaby

  Dziwna kobieta. Na pierwszej wizycie była zupełnie inną kobietą! Miła, uśmiechnięta, żartobliwa. Poczułam w końcu, że wreszcie znalazłam porządnego lekarza. Jakże się myliłam. Na drugiej wizycie Pani doktor nie była już taka miła, ignorowała moje pytania i robiła sobie co chciała nie uwzględniając ustaleń z pierwszej wizyty. Wręcz oburzona była jak jej przypomniałam, że co innego ustaliliśmy i miałam na to świadka bo na każdą wizytę chodził ze mną mąż i zawsze był przy zabiegu. Pomyślałam, że może Pani doktor miała zły dzień. Dałam jej jeszcze szansę. Na kolejnych wizytach było to samo! Jakby rozdwojenie jaźni, jakby to nie była ta kobieta, z którą rozmawiałam na pierwszej wizycie! Miałam ochotę uciec z fotela! W końcu zrezygnowałam i już tam nie wróciłam i więcej nie wrócę. Po konsultacjach u innych lekarzy okazało się, że Pani Daria wstrzykiwała mi środek, który absolutnie nie może być wstrzykiwany tylko jest przeznaczony do aplikacji NA skórę! Wnioski wyciągnięcie sobie sami.

 • bardzo dobry

  Witam! Bardzo chciałabym polecić Panią Dr.Darię Dobaczewską, robiłam u niej zabieg korekcji uszu. Szczerze takiego efektu się nie spodziewałam - jest Super!!!! Jestem już prawie miesiąc po tym zabiegu i codziennie patrząc w lustro jestem pełna zachwytu. Co tu pisać...? - po prostu profesjonalizm. Szczerze POLECAM L.M.

 • dobry

  Jestem zadowolona z efektów zabiegu korekcji uszu. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to pani doktor nie należy do zbyt uprzejmych kobiet. Nie otrzymałam żadnych informacji na temat przebiegu i postępowania z uszami w czasie rekonwalescencji. O wszystkim dowiadywałam się m.in. z internetu. W trakcie zabiegu pani doktor aplikowała mi jakieś słabe znieczulenie, gdyż cały czas odczuwałam ból i jej to sygnalizowałam... Poza tym pani doktor bardzo się spociła podczas wykonywania operacji i nie mogła złapać tchu ze zmęczenia. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to zdolny chirurg plastyczny i wspaniały człowiek. 15 lipca miałam operacje rekonstrukcji piersi...Dzięki Pani Doktor mogę poczuć się w 100 % kobietą. Piersi mają wymarzony kształt i rozmiar.

 • bardzo dobry

  Już podczas mojej pierwszej wizyty w poradni Pani Doktor wzbudziła we mnie zaufanie. W kontakcie z pacjentem bardzo konkretna i rzeczowa, a przy tym kulturalna i sympatyczna. W pełni poddałem się Jej „rozkazom” i zaleceniom. Finałem terapii był profesjonalnie przeprowadzony zabieg operacyjny zakończony powodzeniem. Jestem zadowolony z wyników leczenia. Pani Doktor Daria Dobaczewska to bardzo dobra lekarka, świetna merytorycznie a przy tym miła osoba. Z czystym sumieniem polecam wszystkim przyszłym pacjentom. Zdzisław T.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa, konkretna i kompetentna jako lekarz, życzliwa i dobroduszna jako człowiek. Takie połączenie sprawia że kontakt z Panią doktor jest miły, a pacjent zadowolony. Do każdego podchodzi indywidualnie, a nie szablonowo. Rozumie potrzeby i szuka najlepszego sposobu rozwiązania problemu. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Z kontaktu i przeprowadzonego zabiegu przez panią doktor Dobaczewską jestem bardzo zadowolona. Pozostała mi jedynie niewielka blizna co w porównaniu z tym co było poprzednio to tzw.\"pikuś\" :)) Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko tak przejrzyście że minęły wszystkie obawy związane z zabiegiem. Gdybym kiedyś musiała korzystać z pomocy chirurga-plastyka bez wahania wybrałabym ponownie panią doktor Darię Dobaczewską.