Daria Dobaczewska

11 opinii

chirurg plastyczny, chirurg

Gdańsk, ul. Smoluchowskiego 17

Kontakt

Klinika Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

ul. Smoluchowskiego 17 , 80-289 Gdańsk

+48 58 765 80 81 wew. 110

Chirurgia Plastyczna DD

Bema 18/1 , 81-386 Gdynia

+48 58 765 80 81 wew. 120

O mnie

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl
Na konsultację przyjmuję dzieci w każdym wieku, jeśli chodzi o zabiegi to już według indywidualnego przypadku.

Wykonywane zabiegi

 • Konsultacja z zakresu zabiegu piersi
 • Konsultacja z zakresu badań piersi
 • Zwykła wizyta

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

10
 • 10
 • 0
 • 1
 • Witam! Pierwszy raz postanowiłem wystawić jakąkolwiek opinie, ponieważ w praca którą wykonuje Pani Daria jest wręcz nieoceniona i zasługuje na pochwały w każdym najdrobniejszym nawet szczególe. Jeżeli poddadzą się Panstwo jakimkolwiek zabiegom u Panii Darii, otrzymacie w zamian mistrzowsko wykonana prace oraz dostepnośc w jakichkolwiek poradach prawie, że 24/24 :) Ja poddałem sie zabiegowi korekcji odstajacyhc uszów i jedyne co moge powiedzieć to REWELACJA. Druga bardzo istotna rzecz i również wymagająca wielkiej pochwały to personel w klinice Panii Darii, Panie Januszu big ups dla Pana. Trzecia rowniez bardzo istotną kwestia jest higiena, oraz estetyka, która panuje w klinice. Nic tylko pozazdroscic a wam Panstwo goraco polecam z całego serca gdyz takie decyzje skutkuja na lata. Pozdrawiam Serdecznie. D.P

  Shock Wave

  Ocena bardzo dobry

  28 lis 2014 12:06:05

 • Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

  mrówkowska

  Ocena bardzo dobry

  27 lip 2015 14:10:04

 • Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

  mrówkowska

  Ocena bardzo słaby

  20 mar 2015 18:22:07

 • Witam! Bardzo chciałabym polecić Panią Dr.Darię Dobaczewską, robiłam u niej zabieg korekcji uszu. Szczerze takiego efektu się nie spodziewałam - jest Super!!!! Jestem już prawie miesiąc po tym zabiegu i codziennie patrząc w lustro jestem pełna zachwytu. Co tu pisać...? - po prostu profesjonalizm. Szczerze POLECAM L.M.

  L.M.

  Ocena bardzo dobry

  9 wrz 2013 09:28:07

 • Jestem zadowolona z efektów zabiegu korekcji uszu. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to pani doktor nie należy do zbyt uprzejmych kobiet. Nie otrzymałam żadnych informacji na temat przebiegu i postępowania z uszami w czasie rekonwalescencji. O wszystkim dowiadywałam się m.in. z internetu. W trakcie zabiegu pani doktor aplikowała mi jakieś słabe znieczulenie, gdyż cały czas odczuwałam ból i jej to sygnalizowałam... Poza tym pani doktor bardzo się spociła podczas wykonywania operacji i nie mogła złapać tchu ze zmęczenia. Pozdrawiam!

  sweetcat

  Ocena dobry

  3 wrz 2013 12:38:13

 • Pani Doktor to zdolny chirurg plastyczny i wspaniały człowiek. 15 lipca miałam operacje rekonstrukcji piersi...Dzięki Pani Doktor mogę poczuć się w 100 % kobietą. Piersi mają wymarzony kształt i rozmiar.

  Jola S

  Ocena bardzo dobry

  17 lip 2013 19:45:15

 • Już podczas mojej pierwszej wizyty w poradni Pani Doktor wzbudziła we mnie zaufanie. W kontakcie z pacjentem bardzo konkretna i rzeczowa, a przy tym kulturalna i sympatyczna. W pełni poddałem się Jej „rozkazom” i zaleceniom. Finałem terapii był profesjonalnie przeprowadzony zabieg operacyjny zakończony powodzeniem. Jestem zadowolony z wyników leczenia. Pani Doktor Daria Dobaczewska to bardzo dobra lekarka, świetna merytorycznie a przy tym miła osoba. Z czystym sumieniem polecam wszystkim przyszłym pacjentom. Zdzisław T.

  Zdzisław T.

  Ocena bardzo dobry

  19 lut 2013 10:06:14

 • Rzeczowa, konkretna i kompetentna jako lekarz, życzliwa i dobroduszna jako człowiek. Takie połączenie sprawia że kontakt z Panią doktor jest miły, a pacjent zadowolony. Do każdego podchodzi indywidualnie, a nie szablonowo. Rozumie potrzeby i szuka najlepszego sposobu rozwiązania problemu. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor.

  mama Michasia

  Ocena bardzo dobry

  17 paź 2012 21:43:08

 • Z kontaktu i przeprowadzonego zabiegu przez panią doktor Dobaczewską jestem bardzo zadowolona. Pozostała mi jedynie niewielka blizna co w porównaniu z tym co było poprzednio to tzw.\"pikuś\" :)) Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko tak przejrzyście że minęły wszystkie obawy związane z zabiegiem. Gdybym kiedyś musiała korzystać z pomocy chirurga-plastyka bez wahania wybrałabym ponownie panią doktor Darię Dobaczewską.

  Krystyna Ł.

  Ocena bardzo dobry

  14 paź 2010 14:56:17

 • Doktor Dobaczewska,to oprócz tego,że fachowiec,to przede wszystkim cierpliwy i życzliwy człowiek.Takiego lekarza ,chirurga-plastyka poszukiwałyśmy z mamą od dawna.Nie będę wymieniać u jakich wybrzeżowych "sław" już byłyśmy,bo to nie oto chodzi.Doktor Dobaczewską bardzo polecamy.

  Gość

  Ocena dobry

  12 sie 2010 22:06:17


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK