lek.

Daria Dobaczewska

Chirurg plastyczny, Chirurg

Umów wizytę 293 odwiedziny w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl Na konsultację przyjmuję dzieci w każdym wieku, jeśli chodzi o zabiegi to już według indywidualnego przyp... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacja z zakresu zabiegu piersi
Zwykła wizyta
Konsultacja z zakresu badań piersi

Informacje o lekarzu

O mnie

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl
Na konsultację przyjmuję dzieci w każdym wieku, jeśli chodzi o zabiegi to już według indywidualnego przypadku.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam! Pierwszy raz postanowiłem wystawić jakąkolwiek opinie, ponieważ w praca którą wykonuje Pani Daria jest wręcz nieoceniona i zasługuje na pochwały w każdym najdrobniejszym nawet szczególe. Jeżeli poddadzą się Panstwo jakimkolwiek zabiegom u Panii Darii, otrzymacie w zamian mistrzowsko wykonana prace oraz dostepnośc w jakichkolwiek poradach prawie, że 24/24 :) Ja poddałem sie zabiegowi korekcji odstajacyhc uszów i jedyne co moge powiedzieć to REWELACJA. Druga bardzo istotna rzecz i również wymagająca wielkiej pochwały to personel w klinice Panii Darii, Panie Januszu big ups dla Pana. Trzecia rowniez bardzo istotną kwestia jest higiena, oraz estetyka, która panuje w klinice. Nic tylko pozazdroscic a wam Panstwo goraco polecam z całego serca gdyz takie decyzje skutkuja na lata. Pozdrawiam Serdecznie. D.P

 • bardzo dobry

  Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

 • bardzo słaby

  Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

 • bardzo dobry

  Witam! Bardzo chciałabym polecić Panią Dr.Darię Dobaczewską, robiłam u niej zabieg korekcji uszu. Szczerze takiego efektu się nie spodziewałam - jest Super!!!! Jestem już prawie miesiąc po tym zabiegu i codziennie patrząc w lustro jestem pełna zachwytu. Co tu pisać...? - po prostu profesjonalizm. Szczerze POLECAM L.M.

 • dobry

  Jestem zadowolona z efektów zabiegu korekcji uszu. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to pani doktor nie należy do zbyt uprzejmych kobiet. Nie otrzymałam żadnych informacji na temat przebiegu i postępowania z uszami w czasie rekonwalescencji. O wszystkim dowiadywałam się m.in. z internetu. W trakcie zabiegu pani doktor aplikowała mi jakieś słabe znieczulenie, gdyż cały czas odczuwałam ból i jej to sygnalizowałam... Poza tym pani doktor bardzo się spociła podczas wykonywania operacji i nie mogła złapać tchu ze zmęczenia. Pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to zdolny chirurg plastyczny i wspaniały człowiek. 15 lipca miałam operacje rekonstrukcji piersi...Dzięki Pani Doktor mogę poczuć się w 100 % kobietą. Piersi mają wymarzony kształt i rozmiar.

 • bardzo dobry

  Już podczas mojej pierwszej wizyty w poradni Pani Doktor wzbudziła we mnie zaufanie. W kontakcie z pacjentem bardzo konkretna i rzeczowa, a przy tym kulturalna i sympatyczna. W pełni poddałem się Jej „rozkazom” i zaleceniom. Finałem terapii był profesjonalnie przeprowadzony zabieg operacyjny zakończony powodzeniem. Jestem zadowolony z wyników leczenia. Pani Doktor Daria Dobaczewska to bardzo dobra lekarka, świetna merytorycznie a przy tym miła osoba. Z czystym sumieniem polecam wszystkim przyszłym pacjentom. Zdzisław T.

 • bardzo dobry

  Rzeczowa, konkretna i kompetentna jako lekarz, życzliwa i dobroduszna jako człowiek. Takie połączenie sprawia że kontakt z Panią doktor jest miły, a pacjent zadowolony. Do każdego podchodzi indywidualnie, a nie szablonowo. Rozumie potrzeby i szuka najlepszego sposobu rozwiązania problemu. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor.

 • bardzo dobry

  Z kontaktu i przeprowadzonego zabiegu przez panią doktor Dobaczewską jestem bardzo zadowolona. Pozostała mi jedynie niewielka blizna co w porównaniu z tym co było poprzednio to tzw.\"pikuś\" :)) Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko tak przejrzyście że minęły wszystkie obawy związane z zabiegiem. Gdybym kiedyś musiała korzystać z pomocy chirurga-plastyka bez wahania wybrałabym ponownie panią doktor Darię Dobaczewską.

 • dobry

  Doktor Dobaczewska,to oprócz tego,że fachowiec,to przede wszystkim cierpliwy i życzliwy człowiek.Takiego lekarza ,chirurga-plastyka poszukiwałyśmy z mamą od dawna.Nie będę wymieniać u jakich wybrzeżowych "sław" już byłyśmy,bo to nie oto chodzi.Doktor Dobaczewską bardzo polecamy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę