dr n. med.

Daniel Kotrych

Ortopeda

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

W roku 2000 ukończenie studiów na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Na co dzień asystent Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii PAM w Szczecine. W ... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

W roku 2000 ukończenie studiów na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Na co dzień asystent Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii PAM w Szczecine. W 2005 r obrona pracy doktorskiej dotyczącej postaci klinicznych oraz metabolizmu kostnego w spondylozie szyjnej W latach 1996 – 20046 staży naukowych w zakresie ortopedii i traumatologii w następujących klinikach: The Royal Sussex County Hospital, Brighton, Anglia Neurologisches Rehabilitationszentrum, Greifswald, Niemcy Clinica Ortopedica y Traumatologia – Universitad de Navarra, Hiszpania Zainteresowania medyczne: nowoczesne metody leczenia operacyjnego nowotworów narządu ruchu, oraz choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów Zainteresowania ogólne: historia współczesna, sport, geografia.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego miałam okazję poznać. To przede wszystkim profesjonalista w każdym calu, który bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków i jest zainteresowany zdrowiem pacjentów. Pan doktor pomógł mi wiele razy i nigdy się na nim nie zawiodłam, dlatego też polecam go wszystkim znajomym jako znakomitego lekarza z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ponadto, Pan doktor jest bardzo sympatycznym i przemiłym człowiekiem, także wizyty w jego gabinecie to prawdziwa przyjemność, pomimo dolegliwości, z którymi się do niego przychodzie. Polecam dr Kotrycha wszystkim potrzebującym pomocy przy schorzeniach ortopedycznych. Asia B.

 • bardzo słaby

  Niestety jestem bardzo rozczarowana podejściem dr do mojego przypadku. Zgłosiłam się do niego z polecenia, jednak to w niczym nie pomogło. Moja przygoda z łąkotką rozpoczęła się w 2012 roku, uszkodziła się podczas jazdy rowerem. Według wyników badań USG i MR uszkodzenie było niewielkie (nadające się do zszycia). Dr oglądał moje wyniki wraz z dr Antoniakiem i podjęto decyzję, że nie będą robili zabiegu zszycia, iż łąkotka się samoczynnie zrośnie (co było nierealne, bo pęknięcie było w miejscu nieukrwionym) dziś to już wiem. Pozostawiono mnie z tym uszkodzeniem na rok czasu, dolegliwości bólowe stale mi towarzyszyły przez ten czas. Zgłosiłam się ponownie do dr, ponieważ ból coraz bardziej się nasilał. Lekarz mnie obejrzał i stwierdził, że łąkotka chyba się nie zrosła. Zalecił artroskopię celem jej zszycia, w styczniu 2013 wykonano zabieg (w między czasie kazał zgłosić się na wizyty prywatne z wynikami RTG i tuż przed operacją). Byłam pewna, że mój problem się skończy i pod względem bólu i finansowym. Niestety po zabiegu okazało się, że dr usunął mi w całości łąkotkę, a nie ją zszył. Według niego nie nadawała się do złączenia i musieli ją usunąć, bo zbyt długo chodziłam z pęknięciem (pfff z którym sam mnie zostawił). Oczywiście za każdą wizytą u dr płaciłam, badania prywatnie, bo i skierowania były z prywatnej praktyki. Po operacji nie przepisał mi żadnej rehabilitacji, sama na własną rękę doczytywałam jak mam ćwiczyć. Obecnie mam 2 cm różnicy między jedną, a drugą nogą. Wszelkie ćwiczenia sprawiają mi ból i normalne funkcjonowanie również (kucanie, klękanie, o bieganiu mogę zapomnieć) Miało być lepiej, a jest tylko gorzej, jestem zmuszona do ratowania się zastrzykami w kolano, które mało nie kosztują co pół roku!!!! Jestem młodą kobietą, która już teraz prawie nic nie może robić, a co dopiero będzie za 10 lat. Uważam, że dr to nieodpowiedzialny człowiek!!!! "dzięki" niemu mam jeszcze większe problemy niż miałam wcześniej: kolano chrupie, strzela, przeskakuje, boli. Mogę zapomnieć o jakichkolwiek sportach. Nie polecam tego dr, ja już nigdy nie skorzystam z jego "pomocy"

 • bardzo dobry

  No cóż nie jest tajemnicą, że NFZ nie zapewnia przyjęcia pacjenta w normalnym terminie i za pieniądze z naszych składek. Stąd alternatywa wizyty u dr Kotrycha jest częstym wybawieniem z poważnych opresji zdrowotnych. Czy ,,kasuje"?. Może i tak, ale pomaga skutecznie czego jestem ewidentnym przykładem. Pęknięta łąkotka, którą udało się zespolić. Wcześniej ból nie pozwalał mi na normalne funkcjonowanie. Podziwiam doktora za wiedzę. Jest niewątpliwie fachowcem dużego formatu o czym może świadczyć prawidłowo postawiona diagnoza podczas pierwszej wizyty. Komunikatywny, bardzo chętnie udziela wyjaśnień pacjentowi z własnej inicjatywy. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Doceniam dr fachowość przeprowadził artroskopię jednego kolana jestem zadowolona,tylko jeden mankament trudno zastać dr w przychodni przyszpitalnej,i drugie kolano miałam operowane przez innego lekarza.

 • bardzo dobry

  Trafiłem do Pana doktora z zastarzałym urazem kolana ,ponieważ w innym szpitalu przez dwa miesiące nic nie robili.Praktycznie byłem unieruchomiony.Pan doktor natychmiast się mną zajął i "naprawił" nogę.Po jakimś czasie znów trafiłem z kolejnym urazem kolana i sytuacja była podobna.Lekarz który wie co robi,dobry fachowiec który martwi się i troszczy o pacjentów.

 • bardzo dobry

  Zanim trafiłem do dr Kotrycha przez rok męczyłem się z niewymownym bólem biodra. Różni lekarze stawiali sprzeczne ze sobą diagnozy od "wrzodu na tyłku" do szpiczaka przez schorzenia neurologiczne, urologiczne i reumatologiczne. Żaden jednak z lekarzy nie zdecydował się leczyć wg postawionej przez siebie diagnozy. A ból był nie do wytrzymania. "Leczono" mnie coraz to silniejszymi lekami przeciwbólowymi. Wykonałem ogromną ilość badań diagnostycznych, niektóre na własny koszt (TK i MR) z powodu długich terminów. Dr Kotrych zlecił jedynie 3 badania i postawił właściwą diagnozę. Zoperował mnie w ramach NFZ i teraz mogę chodzić. Nie ma znaczenia czy lekarz jest wylewny, byleby był fachowcem w swojej dziedzinie i szanował pacjenta. Tego doświadczyłem i bardzo mu za to dziękuję.

 • bardzo dobry

  Przyjechałem do dr D. Kotrycha z Warszawy, ze strasznym dla mnie orzeczeniem - amputacja lewej nogi powyżej kolana - nowotwór złośliwy kości piszczelowej lewej nogi.Dr Kotrych powiedział- spróbujemy ratować nogę, amputacja to konieczność. Dzisiaj jestem 3,5 miesiąca po zabiegu operacyjnym przeszczepu kości piszczelowej. Dr Kotrych wykonał operację po mistrzowsku w Klinice Ortopedii i Traumatologii kierowanej przez prof. Andrzeja Bohatyrewicza w S.P.S.Kl.Nr1. Personel Kliniki zasługuje na najwyższe uznanie za fachowość i pełne zaangażowanie w trosce o pacjenta.Pokazując zdjęcie RTG po zabiegu operacyjnym muszę tłumaczyć lekarzom, który element to przeszczep a który mój.Dr Kotrych to wspaniały fachowiec, ciepły, wrażliwy zawsze znajdujący czas dla swojego pacjenta w trosce o jego zdrowie. DZIĘKUJĘ DOKTORZE OPATRZNOŚCI, że spotkałem PANA na drodze swojego bólu.Dzięki Panu stoję na swojej nodze.

 • bardzo dobry

  Dr.Kotrych jest wspaniałym lekarzem!Dba o swoich pacjentów!Jest cierpliwy!Nie żałuje wyboru lekarza!

 • bardzo dobry

  Doktor Daniel Kotrych to wspaniały lekarz. Ma ogromną wiedzę. Bardzo dba o swoich pacjentów .Gdyby nie doktor D. Kotrych nigdy bym się nie zdecydowała na operację. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam.

 • dobry

  Bylam tylko raz u doktora mam dobre zdanie na dzien dzisiejszy wstepnie postawil djagnoze mam nadzieje ze przy nastepnej wizycie sie wszystko potwierdzi