Bożena Dąbkowska

13

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki długoletniej pracy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Posiadam doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod terapii chorób reumatycznych.

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • Konsultacje reumatologiczne
 • Iniekcje dostawowe

Choroby

 • leczenie zapalnych i niezapalnych chorób układu ruchu

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne
 • 22 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, ja również od 7 lat jestem pacjentką Pani Dr, moja historia jak wiele innych - 23 letnia dziewczyna odsyłana od lekarza do lekarza, brak diagnozy , narastające bóle i zmęczenie. Sama znalazłam Panią Doktor szukając ratunku w internecie. Dzięki dobrej diagnozie, podjęciu leczenia i wspaniałej - pełnej zrozumienia i empatii w stosunku do pacjenta postawie Pani Doktor, udało się opanować chorobę. Pod opieką Pani Dr udało mi się zostać mamą ( Maja właśnie skończyła 3 lata):-) - zawsze życzliwie i cierpliwie odpowiadała na wszystkie dręczące mnie wątpliwości, rozważałyśmy różne warianty i scenariusze sposobów leczenia. Podczas wizyty brak jakiejkolwiek wyniosłości, brak tak często spotykanego dystansu pomiędzy pacjentem a lekarzem. Życie z rzs nie jest łatwe, ale z właściwą diagnozą i dobrym lekarzem jest większe poczucie bezpieczeństwa. Polecam Panią Doktor. Ania ( 31 l. )

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz :) Trafiłam na Panią Doktor dzięki temu portalowi i tak pozytywnym opiniom. Od razu widać, że Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu (moja pierwsza wizyta trwała niemal godzinę). Co więcej to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia (a leczę się od siedmiu lat w trzech różnych szpitalach) :) Wizyta u Niej to czyta przyjemność - zawsze wchodzę załamana, a wychodzę z uśmiechem na twarzy. Pani Doktor leczy również na oddziale reumatologi w szpitalu im. Kopernika. Polecam z całego serca!

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Pod opieką Pani doktor człowiek nie boi się swojej choroby. Polecam każdemu kto szuka dobrego reumatologa.

  zgłoś nadużycie
 • 28 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Od lutego borykalam się z bólem stóp, kolan i nadgarstków. Szukałam pomocy w swojej miejscowości, ale nie oszukujmy się...tutaj nie ma prawdziwych "lekarzy". Dopiero po wczorajszej wizycie u Pani Dr Dąbkowskiej dowiedziałam się co mi jest. Sama robiłam sobie badania na "własną rękę" bo żaden "lekarz" z Wielunia nie potrafił mnie na odpowiednie skierować. Gdy prawie nie mogłam chodzić z bólu, oni mówili "wie pani, ciepło na dworze, to nogi nabiegają. Albo nie, ma pani nieodpowiednie obuwie. Aaaa, nie wiem co pani jest. Do widzenia". Tacy są "lekarze" w Wieluniu. Oczywiście nie wszyscy, ale większość. Dopiero Pani Dąbkowska postawiła odpowiednią diagnozę. Polecam z calego serca! Poza tym, Pani doktor to bardzo miła, ciepła i przesympatyczna osoba:).

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczyłem się prawie pół roku z powodu bólu najpierw jednego nadgarstka, później obu nadgarstków u dwóch lekarzy ortopedów. Kuracja ta zaowocowała powstaniem bardzo widocznym zapaleniem stawów (opuchlizna dłoni, palców a także wystających kości), obawiam się, że powstały nieodwracalne zmiany chorobowe i kto wie co by się stało gdybym nie zgłosił się do pani doktor. Nie musiałem mówić z jakim problemem przyszedłem, pani doktor Dąbkowska spojrzawszy na moje ręce momentalnie postawiła diagnozę. Nie musiałem mówić o swoich dolegliwościach, pani doktor sama mi o nich powiedziała. Była zaskoczona rozmiarem zmian chorobowych jakie poczynił stan zapalny moich stawów. Bardzo ujęła mnie fachowość oraz profesjonalizm pani Dąbskiej i mam nadzieję a raczej pewność, że dzięki jej pomocy choroba moja z pewnością minie, chociaż nieprędko. Naprawdę polecam i mój kolega z pracy wybiera się z wizytą do pani doktor. Z poważaniem Krystian.

  zgłoś nadużycie
 • 13 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Długo szukałem pomocy u różnych specjalistów bez rezultatu.Szczęście że trafiłem do Pani Doktor Dąbkowskiej ,która podczas pierwszej wizyty postawiła dobrą diagnozę.Obecnie mieszkam za granicą ale zawsze mogę liczyć na pomoc. Jest osobą miłą,ciepłą,sympatyczną ,z gabinetu wychodzi się wyleczonym na ciele i duchu. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2011

  Ocena: Neutralny

  Witam,miałam ten sam problem czyli od lekarza do lekarza i...nic.Trafiłam do p.dr Dąbkowskiej i po 9 latach,zmarnowanych przez innych lekarzy,p.dr.Dąbkowska postawiła diagnozę RZS,dostałam leki,informacje,wyjaśnienia.Pani Doktor jest osobą ciepłą bardzo sympatyczną,uprzejmą czyli Człowiek przez duże ''C''.Fachowiec i profesjonalista. Pani doktor nie tylko słucha ale i słyszy co mówi pacjent,miła atmosfera.Gorąco polecam.Dziękuję Pani Doktor.Ewa

  zgłoś nadużycie
 • 10 stycznia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Potwerdzam,że to przemiła osoba,przedewszystkim po wejściu do gabinetu odchodzi stres jaki każdy chyba przeżywa z racji osobistych obaw,lekarz który nie traktuje górnolotnie,trafia w 10 jeśli chodzi o diagnozę,jestem pod stałą opieką Pani doktor i tak już zostanie.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja trafiłam do gabinetu Pani doktor na Sienkiewicza - przypadkowo z internetu - i nie żałuję. Bardzo grzeczna, zbadała mnie dokładnie , potem spokojnie wszystko wytłumaczyła. Nie denerwowała się , kiedy zadawałam kolejne pytania. Wiem ,że leczenie jest długie , ale pozostanę już wierna temu lekarzowi. Warto.

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Panią doktor poznałam 5 lat temu i niezmiennie jestem Nią oczarowana. Zawsze grzeczna , uśmiechnięta, ciepła. Mimo ,że wiem, iż rzs jest chorobą nieuleczalną , wizyty u Pani doktor działają jak balsam na moją duszę. Zawsze wychodzę z gabinetu z większą wiarą , że dam radę. Wspiera pacjentów w ich chorobie, dużo czasu poświęca na rozmowę, dokładnie tłumaczy i pisze instrukcje przyjmowania leków. Moja mama też jest pacjentką Pani doktor i też jest Nią zachwycona. Serdecznie wszystkim polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia