Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Iniekcje dostawowe
Konsultacje reumatologiczne

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem z ponad 30 letnim stażem pracy.Początkowo pracowałam jako lekarz chorób wewnętrznych, a od ponad 20 lat jestem specjalistą reumatologiem. Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki długoletniej pracy w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. Posiadam doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki oraz nowoczesnych metod terapii chorób reumatycznych.

Specjalizacje

 • Reumatologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • leczenie zapalnych i niezapalnych chorób układu ruchu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna pani doktor. Po pierwszej wizycie nastąpiła znakomita poprawa, widać leki dobrała skuteczne, a co dalej, to się okaże po następnych wizytach. JJ

 • bardzo dobry

  W Częstochowie kilka lat leczenia bez efektu - ból stawów coraz większy i powykrzywiane ręce.Przez znajomą trafiam do Łodzi do reumatologa Bożeny Dąbkowskiej .Z takim lekarzem nie miałam jeszcze do czynienia , fenomenalny fachowiec i przy tym "dusza człowiek". Pół roku leczenia a ja czuję ,że moja choroba nie postępuje , mało tego cały "mokry" czas prawie bezbolesny,podejście Pani Doktor do pacjenta-bezcenne.Z całego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt , trafna diagnoza , olbrzymi profesjonalizm . Jestem zadowolona z leczenia . Lekarz godny polecenia. Dorota

 • bardzo dobry

  Bardzo miła atmosfera w czasie wizyty. Pani doktor wysłuchuje problemów i stara się słowem i uśmiechem poprawić samopoczucie. Wiele w Niej optymizmu i to jakoś udziela się też człowiekowi, choć przed wejściem narzekał na ból, dokuczliwości i wiele głupich myśli. Pani doktor zaordynowała mi leki i stwierdziła, że za miesiąc będzie już wszystko inaczej. I w to wierzę.

 • bardzo dobry

  Wprawdzie to dopiero pierwsza wizyta, ale to pierwsze wrażenie bardzo dobre. Co do skuteczności - zobaczymy. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz. Dodatkowo przesympatyczna osoba. Serdecznie polecam jeśli ktoś ma problemy i szuka dobrego reumatologa to to jest właściwy adres.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry reumatolog. Sympatyczna i uprzejma.U mnie usunęła bardzo silny ból stawu barkowego. Teraz pomogła mojej żonie.

 • bardzo dobry

  Weszłam przerażona wyszłam spokojna.Fantastyczna Pani Doktor,przemiła,wyczerpująco wyjaśniła na czym polega mój problem,uspokoiła i wdrożyła leczenie. Bardzo dziękuję Dorota J.

 • bardzo dobry

  Witam, ja również od 7 lat jestem pacjentką Pani Dr, moja historia jak wiele innych - 23 letnia dziewczyna odsyłana od lekarza do lekarza, brak diagnozy , narastające bóle i zmęczenie. Sama znalazłam Panią Doktor szukając ratunku w internecie. Dzięki dobrej diagnozie, podjęciu leczenia i wspaniałej - pełnej zrozumienia i empatii w stosunku do pacjenta postawie Pani Doktor, udało się opanować chorobę. Pod opieką Pani Dr udało mi się zostać mamą ( Maja właśnie skończyła 3 lata):-) - zawsze życzliwie i cierpliwie odpowiadała na wszystkie dręczące mnie wątpliwości, rozważałyśmy różne warianty i scenariusze sposobów leczenia. Podczas wizyty brak jakiejkolwiek wyniosłości, brak tak często spotykanego dystansu pomiędzy pacjentem a lekarzem. Życie z rzs nie jest łatwe, ale z właściwą diagnozą i dobrym lekarzem jest większe poczucie bezpieczeństwa. Polecam Panią Doktor. Ania ( 31 l. )

 • bardzo dobry

  Cudowny lekarz :) Trafiłam na Panią Doktor dzięki temu portalowi i tak pozytywnym opiniom. Od razu widać, że Pani Doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Świetny specjalista. Bardzo dba o swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu (moja pierwsza wizyta trwała niemal godzinę). Co więcej to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia (a leczę się od siedmiu lat w trzech różnych szpitalach) :) Wizyta u Niej to czyta przyjemność - zawsze wchodzę załamana, a wychodzę z uśmiechem na twarzy. Pani Doktor leczy również na oddziale reumatologi w szpitalu im. Kopernika. Polecam z całego serca!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę