Bogdan Wziętek, ortopeda Chrzanów
Ortopeda dr n. med.

Bogdan Wziętek

Poproś o włączenie kalendarza
13

Adresy

 • 12 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor posiada bardzo wysoką kulturę osobistą, jest fachowcem w swojej dziedzinie mówi dokładnie,zrozumiale,przy moim schorzeniu precyzyjnie określił co mi wolno a czego mam unikać.USG kolana robił 10 min.Polecam !!! :)

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2013

  Ocena: słaby

  Witam, jadąc do Chrzanowa miałem nadzieje na szybki powrót do zdrowia tymczasem kolano wygląda gorzej niż przed zabiegiem u dr.Wziętka popieram poprzedników : lekceważący stosunek do pacjenta, brak szczegółowego zainteresowania pacjetem , ciągłe twierdzenie że potrzeba czasu na poprawę której już kolejny miesiąc nie ma. Dwóch innych bardzo dobrych ortopedów stwierdziło że potrzebny jest zabieg bo operacja wykonana przed dr.Wziętka nic nie dała tym bardziej pogorszyła stan mojego kolana. Jak dla mnie strata dużej ilości gotówki i mnóstwa czasu. Nie polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 9 czerwca 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Witam, nie polecam. Lekceważący stosunek do pacjęta, brak wnikliwości i rzeczywistego zainteresowania pacjetem. Postanowilam jednak jego brak upszejmości odsunąć na bok licząc na skuteczność. Nietety. Skuteczność leczenia zerowa.

  zgłoś nadużycie
 • 11 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor Wziętek operował (artroskopia) oba moje kolana (niestabilność rzepki, nawykowe zwichnięcia). Zawsze (z problemami borykam się od kilkunastu lat) mogłem liczyć na jego fachową pomoc. Na dodatkowy plus zasługuje rehabilitacja w nowym Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie, którego jest właścicielem: nowoczesne urządzenia i fantastyczna kadra. Polecam z całego serca!

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  dla mnie jest zawodowcem,mialem zerwane wiazadlo przednie,minelo 1,5roku,i uprawiam czynnie sport a i prace mam fizyczna a kolano smiga jak nowe,pelne zgiecie,wyprost miesnie odbudowane,pozdrawiam i dziekuje panu doktorowi,ze moge dalej kopac w ten worek bokserski i chodzic na treningi

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,polecam.w marcu mialam skomplikowany zabieg na kolano,jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacjii jaki i opieki po zabiegu.Naprawde szczerze polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ostatnio miałam dość skomplikowany zabieg na kolano,operował mnie doktor Bogdan Wzietek.Uwazam ze to rewelacyjny specjalista.zrobil kawał dobrej roboty. I po zabiegu otoczyl mnie rewelacyjne fachowa opieka.jestem mu bardzo wdzięczna .Irena Michalewicz

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Nikomu nie polecam tego pana - strata czasu. Pan doktor zanegował totalnie opis pod zdjęciem USG (zapalenie ścięgna i przyczepu mięśnia), wcale zresztą nie patrząc na zdjęcie! Przepisał strasznie mocne leki doustne, żadnej fizykoterapii ani rehabilitacji, a na bóle barku w nocy, w stanie spoczynku, stwierdził, że widocznie "z braku innych bodźców podczas snu" (to cytat) reaguję na ból barku. Wizyta trwała może 5 minut... Porażka...

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Pana doktora, szczególnie w leczeniu urazu kolana (pęknięta łękotka). Po zrobionej artroskopii chodzę i już nic mnie nie boli. :) Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lipca 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam w ocenie stawów biodrowych u niemowlat. Wizyty ekspresowe, pacjenci traktowani przedmiotowo, masówka. Brak odpowiedzialności moralnej i cywilnej za błędną diagnozę. Nie polecam młodym rodzicom, którzy chcą dla swojego malenstwa jak najlepiej... a jeśli ktoś już korzysta z usług pana dr radzę dodatkowe konsultacje - na rynku jest duża konkurencja i wielu innych specjalistów.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami