dr n. med.

Bogdan Wziętek

Ortopeda, Chirurg

Umów wizytę 579 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej. Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie www.wzietek.pl tel oraz operuje w pryw... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. Med. Bogdan Wziętek jest specjalistą chirurgi ortopedyczno-urazowej.
Pracuje głównie w swoim Centrum Medycznym Artroskop w Chrzanowie www.wzietek.pl tel oraz operuje w prywatnych klinikach w Katowicach - Tommed i w Krakowie - Ortopedicum.
Główne pola działalności medycznej to:
- artroskopia
- usg narządu ruchu
- rehabilitacja ortopedyczna
- chirurgia ręki i stopy

Wykształcenie:
1992 Śląska Akademia Medyczna
1996/2001 specjalizacja Chirurgia Ortopedyczno-Urazowa
2006 doktorat w CM UJ w Krakowie
staże zagraniczne AGA w Innsbucku i AO w Salzburgu
pełna lista szkoleń http://www.dr.wzietek.pl/kwalifikacje.php

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Artykuły

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Wziętek operował mi palec u nogi i dosłownie dzięki tej operacji stanęłam na nogi po kilkuletnim borykaniu się z problemem. Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta i uważam ,że jest wysokiej klasy specjalistą.Trudno wyrazić radość,że znowu można chodzić spokojnie , bez bólu. Jestem pewna,że jeśli wystąpią u mnie jakiekolwiek problemy ortopedyczne choćby z racji wieku - na pewno będę się leczyć wyłącznie u Dr Wziętka. Oby pracował jak najdłużej. Serdecznie i gorąco wszystkim polecam!!!!! Doktor na 6-tkę.

 • bardzo dobry

  Podczas gry w siatkówkę nadwyrężyłem staw barkowy i odczuwałem ból przy podnoszeniu ręki. Bolesny stan utrzymywał się kilka tygodni i postanowiłem udać się do ortopedy. Dr Wziętek zbadał bark, zrobił usg i rozpoznał stan zapalny oraz częściowe uszkodzenie ścięgna. Wykonał zabieg podania płytowych czynników wzrostu do barku. Po kilku tygodniach oszczędzania barku i wykonywania odpowiednich ćwiczeń dolegliwości ustąpiły. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i mogę go polecić

 • neutralny

  Byłem na wizycie przy okazji niewielkiej dolegliwości w przychodni Ortopedica w Krakowie. Pierwsze wrażenie- mieszane. Doktor nie umył rąk po wejściu do gabinetu a rozpoczynał dyżur. Rozmowa, badanie- tu pozytywne wrażenie. Po szybkiej diagnozie zarządził badanie USG, później ściągnął płyn spod skóry w okolicach stawu łokciowego. Wszystko trwało 20 minut a kosztowało ponad 400zł (okazało się, że usg kosztowało 100zł, użycie strzykawki to kolejne 110zł, a sama wizyta 150zł i jeszcze zlecenie badania ściągnietego płynu- 55zł). Problem w tym, że mając świadomość kosztu wizyty, nie byłem informowany o kolejnych kosztach za poszczególne działania. Ocena neutralna bo nie wiem czy to zapobiegliwość lekarza czy też może takie plany "sprzedaży" zakłada i presję wywiera pracodawca. Na kontrolę wybiorę się gdzie indziej.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Bogdan Wziętek ( 27 stycznia 2016)

  Wyjaśniam: Koszty poniesione przez pacjenta są zgodne z cennikiem Ortopedicum i są zgodne ze standardami. Po wizycie pacjent nie zgłaszał mi, że przeliczył się z kosztami. Wszelkie podjęte przeze mnie czynności były niezbędne i zostały ustalone z pacjentem: USG łokcia, punkcja chirurgiczna kaletki łokciowej, posiew płynu w celu wykluczenia zapalenia ropnego. Nie założyłem szyny gipsowej, ponieważ byłby to dodatkowy koszt i ustaliłem z pacjentem, że będzie nosił kończynę na temblaku. Pacjent został przyjęty o czasie i poświęciłem mu niezbędną ilość czasu tj. około 30 minut. Mam nadzieję, że dzięki zastosowanemu leczeniu pacjent wyzdrowiał.

 • Opinia z dnia 10.11.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista! U Pana Doktora wykonywaliśmy badania USG bioderek naszej córeczki. Współpraca z niemowlakiem nie zawsze bywa łatwa, jednak Pan Doktor za każdym razem był w stanie wykonać badanie bardzo dokładnie. Sympatyczny, rzeczowy w rozmowie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista , w odróżnieniu do 5 innych specjalistów trafnie postawił diagnozę. Konkretny, rzeczowy. Bardzo dokładnie przeprowadzone USG. Jestem po dwóch operacjach plastyki troczków rzepki na oba kolana, dzięki dr.Wziętkowi jestem sprawna i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Polecam !!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec trafnie stawiający diagnozy . Dzieki przeprowadzonej przez Pana dr Wzietka operacji i rehabilitacji dalej moge uprawiać mój ukochany sport (bieganie). Mialam zerwane wiezadło krzyżowe. Jażeli chodzi o innych ortopedów z Chrzanowa to z diagnostyką u nich kiepsko, żaden nie postawił trafnej diagnozy. Kontakt do dr Wizętka otrzymałam z polecenia.

 • bardzo dobry

  10 lat temu operował mi bark. Byłem tak chory że nie mogłem już wcale ruszać ręką. Nawet z bólu za bardzo nie mogłem spać.Po trzech miesiącach rehabilitacji ręka działa jak nowa. Potrafię normalnie ruszać ręką, dźwigać ciężary..... Pracuję fizycznie i mogę znowu normalnie funkcjonować.... Przed operacją wszystko mi wyjaśnił, uspokoił. Byłem rzeczowo prowadzony przez cały czas rehabilitacji.

 • bardzo dobry

  To bardzo dobry specjalista z rzeczowym podejściem do każego przypadku. Poza tym bardzo miły i uprzejmy w stosunku do pacjenta, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, nawet w przypadku prywatnych i płatnych wizyt lekarskich, Obydwa urazy ortopedyczne (operowane kolano i złamana kość śródstopia), które wyleczyłam u niego były traktowane bardzo profesjonalnie. USG zawsze w pełnym skupieniu, wizyty kontrolne bardzo merytoryczne, odpowiada na każde pytanie. Polecam Pana doktora, bo to świetny specjalista z powołaniem!

 • bardzo dobry

  Pan doktor posiada bardzo wysoką kulturę osobistą, jest fachowcem w swojej dziedzinie mówi dokładnie,zrozumiale,przy moim schorzeniu precyzyjnie określił co mi wolno a czego mam unikać.USG kolana robił 10 min.Polecam !!! :)