Bartosz Pecarz, fizjoterapeuta Warszawa

Bartosz Pecarz

48

Adresy

Informacje o lekarzu

Usługi

 • Zwykła wizyta

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Joanna Agnieszka Giza, psycholog Warszawa
 • 30 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Znakomity specjalista i fachowiec, który postawił mnie na nogi, a dla wielu wydawało się to niemal niemożliwe. Polecam wszystkim bo naprawdę warto!

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Poleciłam pana Bartka już kilkunastu osobom - każdy, tak jak ja, jest zadowolony i pełen podziwu dla fachowości, wiedzy i Jego poświęcenia. Ostatnio ponownie uzyskałam szybką pomoc przy problemach bólowych odcinka krzyżowego kręgosłupa. Wystarczyła jedna wizyta,, bym przestała cierpieć. Czy może być lepsza rekomendacja? Polecam wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista!!! Mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym, Pan Bartek postawił mnie na nogi. Perfekcyjne podejście do pacjenta - ręce które leczą!!!!!!!!!!! :) Pozdrawiam Serdecznie, Monika Golańska

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Bartosz ma dwie cechy, które powodują, że wracam do niego na zabiegi: 1) ma świetną rękę do mojego kręgosłupa, po kilku wizytach u niego czuję znaczną poprawę 2) ma bardzo uczciwe i rzeczowe podejście do pacjentów. Nie obiecuje cudów, tylko robi to w czym jest najlepszy. Fakt, trzeba mieć jakąś tolerancję na ból, ale wolę taką terapię niż "głaskanie", które nie przynosi efektów. Przed wizytą u Pana Bartosza należy odpowiedzieć sobie na pytanie - chcemy żeby było przyjemnie i delikatnie, czy chcemy wyleczyć swoją dolegliwość? Polecam z czystym sumieniem. /Mateusz

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Bartek to profesjonalista w każdym calu. Bardzo rzetelnie ocenił możliwości rehabilitacji i wywiązał się ze swoich deklaracji w stu procentach. Dzięki regularnym wizytom i zaleconej gimnastyce, funkcjonuje z uśmiechem na twarzy. Pan Brtek to wspaniały człowiek, pełen empatii i zawsze skory do pomocy. Już na pierwszej wizycie łatwo zauważyć, że fizykoterapja dla niego to nie tylko praca ale życiowa pasja. Oby każdy lekarz był tak zaangażowany w swoją pracę, byli byśmy na prawdę bezpieczni.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam!!! Jestem pod wrażeniem kompetencji Pana Doktora, jego serdecznego podejścia do pacjenta i rozsądnego podejścia do terapii: nie obiecuje niemożliwego... tylko osiąga to "niemożliwe" swoją pracą Po fatalnym złamaniu łokcia i "przetestowaniu" nieskutecznej fizjoterapii w kilku innych miejscach, trafiłam w końcu do Pana Bartka. I dowiedziałam się, CO tak naprawdę znaczy rehabilitacja ręki Z każdymi kolejnymi zajęciami zakres ruchu bardzo widocznie się poprawiał - duży postęp zauważyłam już po pierwszych zajęciach! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Bartek uratował mi rękę :)))

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry fizjoterapeuta! Mam duże problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, ból promieniował na bark i ramię. Po drugiej wizycie u Pana Radka czuję się lepiej, cały czas do niego chodzę i na razie nie czuje bólu. Byłam już u kilku fizjoterapeutów ale tylko on mi pomógł. Polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam pana Bartka.Bardzo dobry specjalista, kompetentny, zaangażowany, ze świetnym podejściem do pacjenta. Rehabilitacja u pana Bartka to dochodzenie do sprawności z odpowiednią osobą. Pozdrawiam, Iwona S.

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny specjalista. Bardzo mi pomógł przy problemach z kręgosłupem. Postawił mnie na nogi (a nawet na narty!). Bardzo doceniam indywidualne podejście, dostepność i chęć pomocy w awaryjnych sytuacjach! Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Bartosz jest jedyny w swoim rodzaju - świetny specjalista. Trafiłam do niego z neuralgią nerwu kulszowego - po półrocznej rehabilitacji fizykoterapeutycznej w CMS, która niewiele pomogła. Dopiero pan Bartosz stwierdził, gdzie leży przyczyna bólu i zaczął się tym zajmować fachowo. Po kolejnych fizjoterapiach czułam się coraz lepiej. W końcu mogłam chodzić i spać bez bólu. Pan Bartosz bardzo precyzyjnie wyjaśnił mi, co po kolei będzie robić, czym trzeba się zająć, wszystko objaśniał. Przy każdej następnej wizycie pytał co się poprawiło, co jeszcze boli - był bardzo troskliwy, zainteresowany stanem pacjenta. Potrafił nawet w najboleśniejszych częściach rehabilitacji dodać otuchy i sprawić, że nawet te trudne momenty były łatwiejsze do zniesienia. Dzięki niemu przestało boleć. Jest wspaniałym fachowcem, którego polecam każdemu!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja