Fizjoterapeuta z 19 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Kons... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Fizjoterapeuta z 19 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista i fachowiec, który postawił mnie na nogi, a dla wielu wydawało się to niemal niemożliwe. Polecam wszystkim bo naprawdę warto!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam wszystkim ludziom cierpiącym na ból kręgosłupa i nie tylko. Pan Bartosz jest fizjoterapeutą, który działa szybko i skutecznie. Potrafi przywrócić człowiekowi wiarę w lepsze życie pozbawione bólu. Poleciłam już tego wspaniałego człowieka wielu znajomym i wiem, że potrafi pomóc. Bardzo dziękuję Panie Bartku!

 • bardzo dobry

  Poleciłam pana Bartka już kilkunastu osobom - każdy, tak jak ja, jest zadowolony i pełen podziwu dla fachowości, wiedzy i Jego poświęcenia. Ostatnio ponownie uzyskałam szybką pomoc przy problemach bólowych odcinka krzyżowego kręgosłupa. Wystarczyła jedna wizyta,, bym przestała cierpieć. Czy może być lepsza rekomendacja? Polecam wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista!!! Mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym, Pan Bartek postawił mnie na nogi. Perfekcyjne podejście do pacjenta - ręce które leczą!!!!!!!!!!! :) Pozdrawiam Serdecznie, Monika Golańska

 • bardzo dobry

  Pan Bartosz ma dwie cechy, które powodują, że wracam do niego na zabiegi: 1) ma świetną rękę do mojego kręgosłupa, po kilku wizytach u niego czuję znaczną poprawę 2) ma bardzo uczciwe i rzeczowe podejście do pacjentów. Nie obiecuje cudów, tylko robi to w czym jest najlepszy. Fakt, trzeba mieć jakąś tolerancję na ból, ale wolę taką terapię niż "głaskanie", które nie przynosi efektów. Przed wizytą u Pana Bartosza należy odpowiedzieć sobie na pytanie - chcemy żeby było przyjemnie i delikatnie, czy chcemy wyleczyć swoją dolegliwość? Polecam z czystym sumieniem. /Mateusz

 • bardzo dobry

  Pan Bartek to profesjonalista w każdym calu. Bardzo rzetelnie ocenił możliwości rehabilitacji i wywiązał się ze swoich deklaracji w stu procentach. Dzięki regularnym wizytom i zaleconej gimnastyce, funkcjonuje z uśmiechem na twarzy. Pan Brtek to wspaniały człowiek, pełen empatii i zawsze skory do pomocy. Już na pierwszej wizycie łatwo zauważyć, że fizykoterapja dla niego to nie tylko praca ale życiowa pasja. Oby każdy lekarz był tak zaangażowany w swoją pracę, byli byśmy na prawdę bezpieczni.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam!!! Jestem pod wrażeniem kompetencji Pana Doktora, jego serdecznego podejścia do pacjenta i rozsądnego podejścia do terapii: nie obiecuje niemożliwego... tylko osiąga to "niemożliwe" swoją pracą Po fatalnym złamaniu łokcia i "przetestowaniu" nieskutecznej fizjoterapii w kilku innych miejscach, trafiłam w końcu do Pana Bartka. I dowiedziałam się, CO tak naprawdę znaczy rehabilitacja ręki Z każdymi kolejnymi zajęciami zakres ruchu bardzo widocznie się poprawiał - duży postęp zauważyłam już po pierwszych zajęciach! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Bartek uratował mi rękę :)))

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fizjoterapeuta! Mam duże problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa, ból promieniował na bark i ramię. Po drugiej wizycie u Pana Radka czuję się lepiej, cały czas do niego chodzę i na razie nie czuje bólu. Byłam już u kilku fizjoterapeutów ale tylko on mi pomógł. Polecam!!!!

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam pana Bartka.Bardzo dobry specjalista, kompetentny, zaangażowany, ze świetnym podejściem do pacjenta. Rehabilitacja u pana Bartka to dochodzenie do sprawności z odpowiednią osobą. Pozdrawiam, Iwona S.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista. Bardzo mi pomógł przy problemach z kręgosłupem. Postawił mnie na nogi (a nawet na narty!). Bardzo doceniam indywidualne podejście, dostepność i chęć pomocy w awaryjnych sytuacjach! Polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę