Bartosz Pecarz

Fizjoterapeuta

Poproś o kalendarz

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Kons... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Fizjoterapeuta z 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Choroby

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Trzy lata temu mój odcinek lędźwiowy kręgosłupa odmówił posłuszeństwa. Odrętwienie, ból, problem z przekręceniem się rano na łóżku. Wiedziałam, że najszybciej pomogą mi manualne sposoby leczenia dlatego wyszukałam w internecie Fimedicę. I to był strzał w dziesiątkę. Pan Bartosz na pierwszej wizycie bardzo uprzejmie wyjaśnił mi wszystko i rozpoczął terapię. Cztery wizyty wystarczyły. Tamta terapia w połączeniu z gimnastyką i aktywnością sportową daje efekty do dziś. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Pan Bartłomiej Pecarz to najlepszy fizykoterapeuta na świecie. Rozumie i zna pacjenta na wylot a wystarczy powiedzieć gdzie boli. Od razu wie co i gdzie nacisnąć i zrobić to co trzeba aby szybko postawić człowieka na nogi. Jest naszym rodzinnym fizykoterapeutą i nie zmienimy go nigdy. Pomaga zarówno przy zwyrodnieniach jak i przy kontuzjach oraz po poważnych operacjach. Może się to komuś wydawać dziwne ale w krótkim czasie rehabilitowal mnie, mojego syna i synową i wszyscy byliśmy po operacji. Bardzo cenię sobie fachowość Pana Pecarza i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu co zresztą czynię zawsze wierząc że każdemu pomoże. Pan Pecarz to fachowiec mistrz fizykoterapii. Można oddać swoje zdrowie w jego mistrzowskie ręce a będziemy sprawni i zdrowi. Polecam Pana Bartłomieja Pecarza

 • bardzo dobry

  Pewnego ranka budzi się człowiek,a ręka spuchnięta,bark nieruchomy,ból nie do wytrzymania.Stan zapalny stawów ,mięśni, ścięgien i nerwów nie opuszcza tygodniami. Badania ,diagnozy, wszelakie środki przeciwbólowe, naświetlania, zastrzyki i werdykt-zamrożony staw barkowy(zespół bolesnego barku, zespół Duplaya) ze wskazaniem na operację.Od zdesperowanego lekarza słyszę po pół roku, że na moje kłopoty pomoże mi tylko doskonały fizjoterapeuta pan Bartosz Pecarz, który potrafi dokonać cudów, by uniknąć operacji. Cztery miesiące rehabilitacji prowadzonej przez Pana Bartka ,z jego doskonałą wiedzą, fachowością i skutecznością oraz oddaniem dla pacjenta, ze zrozumieniem pokonywania zakresu bólu i powiększania zakresu ruchu-doprowadziły do pełnego zlikwidowania dolegliwości. Pozwoliły uniknąć operacji. To Anioł pod postacią specjalisty o wielkiej empatii do pacjenta. Gorąco polecam jego umiejętności ,skuteczność i wiedzę wszystkim .Dzięki niemu z każdej rehabilitacji wracałam z wiarą, że nam się uda wrócić do pełnego zdrowia. Życzę Panie Bartku takiej wdzięczności ,jak moja, od wszystkich pacjentów!!

 • bardzo dobry

  Jestem po rekonstrukcji ACL, po operacji trafiłem pod opiekę Pana Bartka i dzięki jego fachowej opiece wróciłem do sportu i pełnej sprawności! Pan Bartek jest specjalistą najwyższej klasy. Wspólną ciężką pracą wypracowaliśmy zgięcie. Oczywiście podczas rehabilitacji nie obyło się bez bolesnych momentów, ale warto było znieść tę chwilę bólu, by później móc wrócić do chodzenia, biegania i ćwiczeń. Pan Bartek to osoba, która podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Bardzo gorąco polecam każdemu kto szuka specjalisty z najwyższej półki! Franciszek B.

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista i fachowiec, który postawił mnie na nogi, a dla wielu wydawało się to niemal niemożliwe. Polecam wszystkim bo naprawdę warto!

 • bardzo dobry

  Panie Bartku, dziękuję za pomoc, wsparcie odpowiednią diagnozę, pokierowanie mnie, abym trafiła do odpowiednich specjalistów oraz za danie mi szansy... Po 8 miesiącach rehabilitacji jestem zupełnie innym człowiekiem, pełną energii, uśmiechu osoba, która nadal ma cel- "uciekam" przed operacją przepukliny kręgosłupa L4-L5, L5-LS. Dziękuję i wielki szacun dla Pana umiejętności, odpowiedniego podejścia do pacjenta oraz za "moc w rękach":) Iwona Napierała

 • bardzo dobry

  Co ja będę tu dużo pisać. Fachowiec, wspaniale tłumaczący pacjentowi, dlaczego go boli, i czemu nie może się schylić (jak ja). Teraz, dzięki zabiegom u Pana Bartosza i Pani Beaty mogę normalnie żyć.. Opinie powyżej mówią wszystko. Polecam bez żadnych "ale". Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pana Bartka 3 dnia po rekonstrukcji ACL. Pierwszy tydzień terapii nalezał bo najcięższych jakie pamiętam - ale efekty zaskoczyły nawet mnie:) Po 3 tygodniach ( mimo braku ćwiczeń w domu) moje kolano miało prawie pełne zgięcie i chodziłam normalnie a po 1,5 miesiąca wróciłam na fitness. Nowatorskie metody i brak użalania się nad pacjentem - efekty prawie natychmiastowe! Polecam z całego serducha

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam wszystkim ludziom cierpiącym na ból kręgosłupa i nie tylko. Pan Bartosz jest fizjoterapeutą, który działa szybko i skutecznie. Potrafi przywrócić człowiekowi wiarę w lepsze życie pozbawione bólu. Poleciłam już tego wspaniałego człowieka wielu znajomym i wiem, że potrafi pomóc. Bardzo dziękuję Panie Bartku!

 • bardzo dobry

  Poleciłam pana Bartka już kilkunastu osobom - każdy, tak jak ja, jest zadowolony i pełen podziwu dla fachowości, wiedzy i Jego poświęcenia. Ostatnio ponownie uzyskałam szybką pomoc przy problemach bólowych odcinka krzyżowego kręgosłupa. Wystarczyła jedna wizyta,, bym przestała cierpieć. Czy może być lepsza rekomendacja? Polecam wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją