Fizjoterapeuta z 19 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Kons... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Fizjoterapeuta z 19 letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwent Studium Medycznego Fizjoterapii Konstancin – Jeziorna. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Stołecznym Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, od wielu lat indywidualna praktyka fizjoterapeutyczna w zakresie leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów obwodowych. Certyfikowany terapeuta medycyny manualnej – kierownik naukowy kursu Zbigniew Arkuszewski, MSP PAKT pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem po rekonstrukcji ACL, po operacji trafiłem pod opiekę Pana Bartka i dzięki jego fachowej opiece wróciłem do sportu i pełnej sprawności! Pan Bartek jest specjalistą najwyższej klasy. Wspólną ciężką pracą wypracowaliśmy zgięcie. Oczywiście podczas rehabilitacji nie obyło się bez bolesnych momentów, ale warto było znieść tę chwilę bólu, by później móc wrócić do chodzenia, biegania i ćwiczeń. Pan Bartek to osoba, która podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Bardzo gorąco polecam każdemu kto szuka specjalisty z najwyższej półki! Franciszek B.

 • bardzo dobry

  Znakomity specjalista i fachowiec, który postawił mnie na nogi, a dla wielu wydawało się to niemal niemożliwe. Polecam wszystkim bo naprawdę warto!

 • bardzo dobry

  Co ja będę tu dużo pisać. Fachowiec, wspaniale tłumaczący pacjentowi, dlaczego go boli, i czemu nie może się schylić (jak ja). Teraz, dzięki zabiegom u Pana Bartosza i Pani Beaty mogę normalnie żyć.. Opinie powyżej mówią wszystko. Polecam bez żadnych "ale". Dziękuję!

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pana Bartka 3 dnia po rekonstrukcji ACL. Pierwszy tydzień terapii nalezał bo najcięższych jakie pamiętam - ale efekty zaskoczyły nawet mnie:) Po 3 tygodniach ( mimo braku ćwiczeń w domu) moje kolano miało prawie pełne zgięcie i chodziłam normalnie a po 1,5 miesiąca wróciłam na fitness. Nowatorskie metody i brak użalania się nad pacjentem - efekty prawie natychmiastowe! Polecam z całego serducha

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam wszystkim ludziom cierpiącym na ból kręgosłupa i nie tylko. Pan Bartosz jest fizjoterapeutą, który działa szybko i skutecznie. Potrafi przywrócić człowiekowi wiarę w lepsze życie pozbawione bólu. Poleciłam już tego wspaniałego człowieka wielu znajomym i wiem, że potrafi pomóc. Bardzo dziękuję Panie Bartku!

 • bardzo dobry

  Poleciłam pana Bartka już kilkunastu osobom - każdy, tak jak ja, jest zadowolony i pełen podziwu dla fachowości, wiedzy i Jego poświęcenia. Ostatnio ponownie uzyskałam szybką pomoc przy problemach bólowych odcinka krzyżowego kręgosłupa. Wystarczyła jedna wizyta,, bym przestała cierpieć. Czy może być lepsza rekomendacja? Polecam wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista!!! Mam problemy z kręgosłupem lędźwiowym, Pan Bartek postawił mnie na nogi. Perfekcyjne podejście do pacjenta - ręce które leczą!!!!!!!!!!! :) Pozdrawiam Serdecznie, Monika Golańska

 • bardzo dobry

  Pan Bartosz ma dwie cechy, które powodują, że wracam do niego na zabiegi: 1) ma świetną rękę do mojego kręgosłupa, po kilku wizytach u niego czuję znaczną poprawę 2) ma bardzo uczciwe i rzeczowe podejście do pacjentów. Nie obiecuje cudów, tylko robi to w czym jest najlepszy. Fakt, trzeba mieć jakąś tolerancję na ból, ale wolę taką terapię niż "głaskanie", które nie przynosi efektów. Przed wizytą u Pana Bartosza należy odpowiedzieć sobie na pytanie - chcemy żeby było przyjemnie i delikatnie, czy chcemy wyleczyć swoją dolegliwość? Polecam z czystym sumieniem. /Mateusz

 • bardzo dobry

  Pan Bartek to profesjonalista w każdym calu. Bardzo rzetelnie ocenił możliwości rehabilitacji i wywiązał się ze swoich deklaracji w stu procentach. Dzięki regularnym wizytom i zaleconej gimnastyce, funkcjonuje z uśmiechem na twarzy. Pan Brtek to wspaniały człowiek, pełen empatii i zawsze skory do pomocy. Już na pierwszej wizycie łatwo zauważyć, że fizykoterapja dla niego to nie tylko praca ale życiowa pasja. Oby każdy lekarz był tak zaangażowany w swoją pracę, byli byśmy na prawdę bezpieczni.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam!!! Jestem pod wrażeniem kompetencji Pana Doktora, jego serdecznego podejścia do pacjenta i rozsądnego podejścia do terapii: nie obiecuje niemożliwego... tylko osiąga to "niemożliwe" swoją pracą Po fatalnym złamaniu łokcia i "przetestowaniu" nieskutecznej fizjoterapii w kilku innych miejscach, trafiłam w końcu do Pana Bartka. I dowiedziałam się, CO tak naprawdę znaczy rehabilitacja ręki Z każdymi kolejnymi zajęciami zakres ruchu bardzo widocznie się poprawiał - duży postęp zauważyłam już po pierwszych zajęciach! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Bartek uratował mi rękę :)))

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją