Bartłomiej Pflaum, ginekolog Nowy Targ

Bartłomiej Pflaum

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 19 lipca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Z całego serca NIE POLECAM tego lekarza! pan doktor miał dyżur podczas mojego porodu i zwlekając z decyzją o cesarskim cięciu, mało nie doprowadził do śmierci mojego synka. moje dziecko miało bardzo wysokie tętno, ja sama zaczęłam gorączkować, a pan doktor zamiast zareagować kazał leżeć pod KTG ponad 2 godziny. o niczym nas nie informował, raz zapewniał że wszystko jest ok, raz mówił, że nie ma wyników badań i niczego nie może stwierdzić. doszło do zamartwicy płodu i dopiero kolejna zmiana zdecydowała o szybkim cięciu. w konsekwencji mój synek dostał tylko 6 pkt w skali Apgar, co niestety skutkuje dalszymi problemami ze zdrowiem. bardzo, ale to bardzo nie polecam tego lekarza!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , wszystko wytłumaczy jasno i dokładnie, zleci konkretne badania, polecam wszystkim

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy ginekolog jakiego miałam okazję poznać, miły, kompetentny, odpowie na każde pytanie. Polecam wszystkim paniom taki ginekolog to skarb

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miły a zarazem duża wiedza, odpowie na każde pytanie, nie zwraca uwagi na czas przebywania a gabinecie. Obecnie jestem w trakcie leczenia i nie zamierzam zmieniać na nikogo innego. Polecam przyszłym mamą i tym, którzy pragną dzidziusia.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny ,odpowiada na każde pytanie, zleca kontrolne badania usg,cytologia, badanie piersi, tak jak należy inni do tej pory zbywali . !!! Gorąco Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 1 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jeśli chodzi o mnie to bardzo ale to bardzo jestem zadowolona z tego lekarza .Bardzo dobry fachowiec, miły,wszystko wyjaśni,poinformuje,wytłumaczy leczenie.Gorąco polecam wszystkim przyszłym Mamom (i nie tylko ) PANA DOKTORA :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarz, miły, dba o pacjentkę nie to co wszyscy daj kasę i spadaj na drzewo. Nie taki drogi, jedyna wada jest taka, że straszne kolejki do niego, albo ja trafiłam na taki pechowy dzień:)

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo ale to bardzodobry lekarz. Prowadził nas od poczęcia do narodzin nie zmieniłabym go na innego lekarza. Bardzo oddany temu co robi. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości choćby to miało trwać godzinę.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jeden z lekarzy który nie jest jeszcze zjedzony rutyną! Bardzo miły, robi świetne USG i rzeczowy, super pomaga przy porodzie i naprawdę warto do niego iść nawet prywatnie! POLECAM Wam tego Pana:)

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Miły, konkretny, duża wiedza.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami