Artur Niedzielski, laryngolog Lublin

Artur Niedzielski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

38

Adresy

 • 13 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nawiązując do wypowiedzi użytkownika:Justyna Pyra, MUSZĘ dorzucić swoje 2 grosze.BZDURA!!! Z punktu widzenia rodzica bardzo dobrze was rozumiem, bo sama jestem matką i na pewno tak jak wy w takich okolicznościach nerwy wzięłyby górę. Przestrzegam jednak przed pochopnymi opiniami, bo są naprawdę krzywdzące. Weźcie poprawkę na fakt, że lekarz to nie Duch Św. i nie może być w kilku miejscach na raz. Widocznie istniały przesłanki ku temu, że Pan dr. nie mógł natychmiast zbadać dziecka. Kilkakrotnie miałam zaszczyt skorzystać z usług tego lekarza i nie można złego słowa powiedzieć. Jest miły i uczynny, bardzo lubiany przez dzieci, a przy tym konkretny, kompetentny i rzeczowy. PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU, Z KTÓREGO PRZYKŁAD MOGŁOBY BRAĆ CAŁE GRONO LEKARZY.W skali od 1 do 5 zasługuje na min.10. Najlepszy laryngolog jakiego znam. Pozdrawiam i polecam !!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Anioł w ludzkiej skórze...Takich lekarzy mających tak fantastyczne podejście do malego pacjenta,jego rodziców,wykazujących zainteresowane nie podyktowane chęcią zarobienia,mających uśmiech za swoją wzytówkę ze świecą szukac w tym kraju! Jeszcze raz dzękuję za wycięcie migdałka naszej kochanej Wandzi. E.Ajzak

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mieliśmy okazję poznać Pana Doktora na oddziale w DSK, gdy poprosiłem żeby jeszcze raz obejrzał naszą córkę kilka godzin po zabiegu wycięcia migdałka, z uśmiechem na ustach powiedział (cytuję): "zbadać N...kę to CYSTA PSYJEMNOŚĆ :)" Polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz i człowiek z ogromnym sercem. Ma znakomity kontakt z badanym pacjentem jak i z rodzicem. Badanie wykonuje z największą starannością. Diagnozy które stawia są trafne. Od niejednego pacjenta Pana doktora słyszałam, że uratował mu dziecko trafną diagnozą często leczonego przez nietrafne diagnozy stawiane przez innych lekarzy. NAPRAWDĘ POLECAM!!!!! :) Szkoda, że tak niewiele jest takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  fajny lekarzy zbadał mojego synka na operacje 3 migdałka i wyszło ze mojego synka zbadał i po operacji 3 migdałka bolało go troche gardło a w czwartek juz mugł wszystko jeść polecam

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Serce rośnie gdy spotykamy takich lekarzy. Kompetentny, szalenie sympatyczny, uśmiechnięty, miły, potrafi i CHCE podnieść zmartwionego rodzica na duchu. Oby więcej takich lekarzy, oby więcej tak pozytywnych ludzi!

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Niedzielski to wspaniały lekarz, bardzo cenię go za to że poświęca się pacjentom i do każdego podchodzi indywidualnie. Moja 3,5 córeczka miała usunięty migdał, ale po krótkim czasie przestała prawie słyszeć okazało się że ma duży niedosłuch spowodowany resztką migdała. Wcześniejszy zabieg był nie dokładnie wykonany przez innego oczywiście lekarza. Dzięki poleceniom trafiłam do doktora, który wykonał osobiście zabieg i jest wszystko ok. Pomimo, że zabieg był kilka miesięcy temu wykonywany i z uszami jest wszystko w porządku to na doktora mogę liczyć za co bardzo dziękuję! POLECAM!! Marzena S.

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kompetentny a przy tym bardzo sympatyczny i budzący zaufanie od pierwszej wizyty. godny polecenia dla najmłodszych pacjentów

  zgłoś nadużycie
 • 23 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Miałem do czynienia raz z tym lekarzem i mam nadzieje, ze ostatni. Moja 4-letnia coreczka znalazla się w szczególnej sytuacji, gdyz trafila na SOR DSK Lublin po wypadku samochodowym – jechaliśmy na kontrole po operacji usuniecia migdalka. Poproszono o konsultacje laryngologiczna. Zachowanie lekarza było bardzo aroganckie, w ogole nie chciał poczatkowo zbadac dziecka, podważał kompetencje innego lekarza w kwestii wykonanej wczesniej operacji – mimo, ze nie znal stanu zdrowia dziecka przed operacja. Także nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 6 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Kiedy zostałam przyjęta na oddział interesowało mnie tylko zdrowie mojego dziecka. Nie zastanawiałam się nad tym, jaką opinię ma lekarz, który nas przyjął. Ale okazało się, że miałyśmy szczęście i trafiłyśmy na dr A. Niedzielskiego. Profesjonalizm i ogromna empatia - tak w dużym skrócie mogę określić tego lekarza. Córka wraca do zdrowia, a postawa lekarza została w pamięci. Myślę, że na długo. Z pełną odpowiedzialnością - szczerze POLECAM!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online