Arkadiusz Lisowski

Ginekolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Poradnie Specjalistyczne Panakeja

  Świderskiego 13.
  64-100 Leszno, wielkopolskie

  150
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem pacjentkom Pana doktora Lisowskiego i bardzo go polecam. Jestem w pierwszej ciąży i Pan doktor zawsze wszystko dokładnie mi tłumaczy ( bardzo cierpliwie bo ja dużo pytań zadaje:>) . Chodzę do Pana doktora na NFZ i nie uważam, że traktuję mnie gorzej niż pacjentki prywatnie. Zawsze jest miły i cierpliwy. A co najważniejsze- rozmawia z pacjentkom, tłumaczy i odpowiada na pytania. BARDZO POLECAM!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i miły lekarz. Chociaż nie byłam jego pacjentką, zajął się mną natychmiast w szpitalu i uratował mi życie. Rzeczowo wyjaśnił wszystko i cały czas interesował się moim stanem zdrowia. Lekarz z powołania i specjalista w swojej dziedzinie.

 • bardzo dobry

  Witam, do dr Lisowskiego chodzę od 10 lat. Czasami prywatnie, jak była okazja to na NFZ. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę - jestem w 17 tygodniu. Na wizyty w czasie ciąży chodzę z mężem i dr wszystko szczegółowo mówi, co widzi na USG. Wizyta jest długa, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze ma dobry humor. Prywatnie płacę 100 zł za wizytę. Chodzę co 3 tygodnie. Na chwilę obecną nie mam zastrzeżeń. Jak coś będzie nie tak to was poinformuję :-)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, leczę się u Niego od lat. Zawsze rzeczowo i spokojnie wszystko wytłumaczy, grzeczny, kompetentny - ma bardzo dużą wiedzę, a co najwazniejsze - ma złote ręce :) Bardzo poważną operacje przeprowadził w sposób idealny. Było to juz ponad 2 lata temu, a ja od pierwszego dnia po operacji czułam sie bardzo dobrze, zadnych powiklan, zadnych komplikacji i złych objawow, na ktore - jak wiem - cierpi wiele kobiet po podobnych operacjach. A do tego ma bardzo dobrze wyposażony gabinet. Uwazam, ze to bardzo sympatyczny człowiek i swietny profesjonalista. Nie mogę się juz doczekac, kiedy znow zacznie przyjmowac pacjentki. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora Lisowskiego :)

 • dobry

  Ogólnie ujmując specjalista dobry ale strasznie olewa pacjentki..dopóki pracował w leszczyńskim szpitalu starał się,a teraz żal mówić byle tylko skasować a reszta nie ważna a w razie problemów to i tak do szpitala skieruje i jego odpowiedzialności w tym żadnej (ręce czyste). Kompetencja na pewno jest 100% ale jak już pisałam olewa swoje pacjentki. Ja już na pewno do niego nie pójdę, za kaskę uśmiecha się i słodzi,a w czasie porodu przez to ze się do niego chodziło ma się w leszczyńskim szpitalu prze rypane.. pozdro