dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital S... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie.Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! Pani Doktor prowadziła moją ciążę od samego początku. Dzięki Pani Doktor mam zdrową córeczkę (urodziłam w sierpniu 2014). Zawsze mogłam liczyć na profesjonalną poradę, dzięki czemu czułam się bezpiecznie przez cały okres ciąży. Kolejną ciążę na pewno będę prowadziła u Pani Doktor! Wspaniała, kompetentna, miła i ciepła osoba. Profesjonalista!!!

 • dobry

  Pani Doktor chętnie poświęca czas i odpowiada na każde pytania. Dzięki temu mimo, iż wizyta może być dla kogoś sporym wydatkiem to z pewnością warto wydać te pieniądze :) Od razu na początku zasugerowała przyczynę dolegliwości, których poprzedni lekarze nie umieli wskazać - jak się okazało słuszną a za tym poszła metoda leczenia. Widać kompetencje i doświadczenie. Z pewnością tam wrócę :)

 • bardzo dobry

  Pani dr to najlepsza specjalistka w swoim fachu w Warszawie, rozs?dna, konkretna, mi?a i z ogromn? wiedz?. Jedyny "minus" to du?a ilo?? ch?tnych na wizyt? przed gabinetem. Stoj? i czekam - bo warto!

 • dobry

  Pani dr rzeczowa, mila, widac ze to fachowiec, ktory nic nie robi na ladne oczy, najpierw poglebiona diagnostyka. jedyny minus to pacjentki umawiane na jedna,i ta sama godzine.

 • bardzo dobry

  Bardzo gorąco polecam Panią doktor:) Odpowiedziała na każde moje pytanie , ciepła ,konkretna, z poczuciem humoru;) ,

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo miła, ciepła i kompetentna. W gabinecie jest łazienka i jednorazowe ubrania. Pełna dbałość o komfort pacjentki.

 • bardzo dobry

  Pani Ania jest cudownym lekarzem. Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Byłam u wielu ginekologów z ramienia NFZ jak i prywatnie i nigdy nie spotkałam się z tak ciepłym przyjęciem.

 • bardzo dobry

  U pani doktor prowadziłam obie ciąże, które niekoniecznie były bezproblemowe (2012 i 2014 rok). Ma ona moje pełne zaufanie. Jest kompetentna, rzeczowa ale również miła i przyjazna. Zawsze mogę liczyć na wyczerpujące odpowiedzi i informacje a także na ewentualne porady telefoniczne. Jedyny minus to zdarzające się opóźnienia.

 • bardzo dobry

  Pani lekarz bardzo sympatyczna i konkretna, po wysłuchaniu mojego problemu, od razu zaproponowała rozwiązanie. Wizyta szybka i treściwa. Na pewno jeszcze nie raz do Niej wrócę :) Dziękuję i pozdrawiam

 • dobry

  Wizyta rozpoczęła się o wyznaczonym czasie. Świetny specjalista z dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę