dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Umów wizytę

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital S... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG piersi 150 zł
Usg ciąży do 11 tygodnia ciąży 150 zł
Test NIFTY- DNA płodu z krwi matki 2 400 zł
USG 3D płodu 150 zł
Założenie wkładki hormonalnej z wkładką Mirena i usg 1 000 zł
Zwykła wizyta
Cytologia 50 zł
USG płodu 250 zł
Wizyta i USG ginekologiczne- pn-pt 200 zł
Wizyta w weekend i święta 150 zł
Założenie wkładki mechanicznej z wkładką i usg 500 zł
Pobieranie DNA płodu z krwi matki
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie.Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor to bardzo przyjazna osoba. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują jasnych odpowiedzi na swoje pytania. Od pani doktor wychodzi się z poczuciem, że jutro na pewno będzie dużo lepiej.

 • bardzo dobry

  Przesympatycznie, miło, bezstresowo! Dużo uśmiechu, empatii i profesjonalizmu - jak najbardziej polecam, wspaniała Pani Doktor!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to bardzo kompetentna osoba. Sympatia i poczucie humoru Pani Doktor sprawia, że na każdą kolejną wizytę zapisuję się bez obaw.

 • bardzo dobry

  Konkretna, rzeczowa i profesjonalna przy tym sympatyczna. Zapisałem matkę na wizytę i jest bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor.

 • dobry

  Szybko, konkretnie, profesjonalnie. Kolejki rzeczywiście są, ale Pani Doktor radzi sobie z nimi całkiem dobrze.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! Pani Doktor prowadziła moją ciążę od samego początku. Dzięki Pani Doktor mam zdrową córeczkę (urodziłam w sierpniu 2014). Zawsze mogłam liczyć na profesjonalną poradę, dzięki czemu czułam się bezpiecznie przez cały okres ciąży. Kolejną ciążę na pewno będę prowadziła u Pani Doktor! Wspaniała, kompetentna, miła i ciepła osoba. Profesjonalista!!!

 • dobry

  Pani Doktor chętnie poświęca czas i odpowiada na każde pytania. Dzięki temu mimo, iż wizyta może być dla kogoś sporym wydatkiem to z pewnością warto wydać te pieniądze :) Od razu na początku zasugerowała przyczynę dolegliwości, których poprzedni lekarze nie umieli wskazać - jak się okazało słuszną a za tym poszła metoda leczenia. Widać kompetencje i doświadczenie. Z pewnością tam wrócę :)

 • bardzo dobry

  Pani dr to najlepsza specjalistka w swoim fachu w Warszawie, rozs?dna, konkretna, mi?a i z ogromn? wiedz?. Jedyny "minus" to du?a ilo?? ch?tnych na wizyt? przed gabinetem. Stoj? i czekam - bo warto!

 • dobry

  Pani dr rzeczowa, mila, widac ze to fachowiec, ktory nic nie robi na ladne oczy, najpierw poglebiona diagnostyka. jedyny minus to pacjentki umawiane na jedna,i ta sama godzine.

 • bardzo dobry

  Bardzo gorąco polecam Panią doktor:) Odpowiedziała na każde moje pytanie , ciepła ,konkretna, z poczuciem humoru;) ,

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę