dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Umów wizytę 1421 odwiedzin w ciągu 30 dni

Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 24a codziennie Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała ... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Bezpośrednia rezerwacja wizyt online www.ginekologwarszawa24.pl ___________ul Korkowa 24a codziennie


Specjalista ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo rozsądna i podchodzi do Pacjenta bardzo rzeczowo i na spokojnie. Czeka az będą wyniki i dopiero stwierdza co może być i jakie leczenie. Jestem bardzo zadwolona

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor szczególnie kobietom w ciąży. Oczywiście zgadzam się z poprzednimi opiniami dotyczącymi kompetencji i miłego usposobienia Pani Doktor, ale co dla mnie najważniejsze- na wizytę nie muszę czekać kilka dni, ponieważ wiem, że mogę umówić się nawet tego samego dnia. Daje mi to duży spokój. Wiem, że ja i mój synek jesteśmy w dobrych rękach ;)

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, swoim podejściem uspokaja pacjenta. Dokładnie zbadała mi piersi, nie spieszyła się. Długo szukałam po przeprowadzce dobrego ginekologa ( który wysłucha i nie będzie się spieszył, aby odhaczyć jak najwięcej pacjentów ) -właśnie znalazłam panią Annę. Bardzo polecam !

 • bardzo dobry

  Profesjonalna, spostrzegawcza, zawsze trafnie diagnozuje problem, ogromna wiedza i kompetencja. Do tego Pani doktor jest niezmiernie sympatyczną i ciepłą osobą co jest bardzo ważne w kontaktach ponieważ jak wiadomo przychodzi się z różnymi problemami - nieraz wstydliwymi. Jak dla mnie najlepsza. W końcu trafiłam na swojego lekarza i wiem, że zawsze już będę korzystać wyłącznie z usług Pani doktor. Odnośnie negatywnych komentarzy - wiedza i czas Pani doktor kosztuje. Sama włożyła na pewno ogromne pieniądze i wysiłek w swoją edukację, nie rozumiem zatem czemu miałaby teraz się nie cenić. Zresztą specjalnie droga nie jest porównując do warszawskiego rynku. Na pewno wizyty są warte tej ceny.

 • bardzo dobry

  Pani doktor była bardzo sympatyczna, cierpliwa i delikatna. USG piersi zostało wykonane dokładnie i profesjonalnie. Bardzo polecam. Na plus również sam gabinet i lokalizacja.

 • bardzo dobry

  Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Wykonane przez Panią Doktor USG powyżej 12 tygodnia to zdecydowanie profesjonalna robota. Wszystko pokazane, omówione, mnóstwo zdjęć Maluszka zrobionych i przekazanych nam. Badanie samo w sobie delikatnie wykonane. Atmosfera bardzo miła i przyjazna dla Rodziców. Zdecydowanie polecam :)

 • Opinia z dnia 12.12.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Z pierwszej wizyty jestem bardzo zadowolona. wygląda na to, że jestem w dobrych rękach. Miło i rzeczowo:)

 • bardzo dobry

  Pani doktor Anna Wilczyńska jest lekarzem profesjonalnym. Jest miła i sympatyczna. Potrafi wyjaśnić. Wizyta przebiega sprawnie.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor, bardzo miła, uśmiechnięta, konkretna. Atmosfera podczas bardzo dobra. Badanie wykonane bardzo delikatnie. Raz jeszcze polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni