dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Umów wizytę 1954 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital S... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG piersi 120 - 150 zł
Wizyta i USG ginekologiczne- pn-pt 200 zł
Wizyta w weekend i święta 150 zł
Założenie wkładki mechanicznej z wkładką i usg 250 - 500 zł
Implant antykoncepcyjny 850 zł
Zwykła wizyta
USG ginekologiczne 130 - 150 zł
Cytologia 50 zł
USG płodu 250 zł
Usg ciąży do 11 tygodnia ciąży 130 - 150 zł
Test NIFTY- DNA płodu z krwi matki 2 200 zł
USG 3D płodu 150 zł
Założenie wkładki hormonalnej z wkładką Mirena i usg 1 000 zł
Usunięcie implantu antykoncepcyjnego 200 zł
Pobieranie DNA płodu z krwi matki
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie oraz w Centrum Zdrowia Kobiet jako Kierownik Medyczny.
Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo rozsądna i podchodzi do Pacjenta bardzo rzeczowo i na spokojnie. Czeka az będą wyniki i dopiero stwierdza co może być i jakie leczenie. Jestem bardzo zadwolona

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor szczególnie kobietom w ciąży. Oczywiście zgadzam się z poprzednimi opiniami dotyczącymi kompetencji i miłego usposobienia Pani Doktor, ale co dla mnie najważniejsze- na wizytę nie muszę czekać kilka dni, ponieważ wiem, że mogę umówić się nawet tego samego dnia. Daje mi to duży spokój. Wiem, że ja i mój synek jesteśmy w dobrych rękach ;)

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania, konkretna, uśmiechnięta i z ogromną wiedzą. Wizyta przebiegła sprawnie i komfortowo. Polecam serdecznie

 • neutralny

  Byłam u dr Wilczyńskiej na 3 wizytach. Pani doktor jest faktycznie bardzo miłą i sympatyczną osobą, ale niestety mi nie pomogła w leczeniu. Gdy poszłam do innej Pani ginekolog okazało się że mam bardzo dużą nadżerkę, o której dr Wilczyńska mnie nie poinformowała, okazało się również że mam endometrioze, która również nie została zdiagnozowana, nie miałam zleconych żadnych badań, a wizyty jak dla mnie trwały bardzo krótko bo 10-15 min, ponieważ za drzwiami czekała kolejna pacjentka. Teraz chodzę do innej Pani ginekolog, która poświęca mi bardzo dużo czasu, wszystko dokładnie wytłumaczy, a wizyta trwa minimum 30 minut. Być może dr Wilczyńska jest dobrym lekarzem, ale mi niestety nie pomogła.

 • bardzo dobry

  U Pani Doktor prowadzę już drugą ciążę.Bardzo podoba mi się przyjazny stosunek do pacjenta. Wszystko jasno wyjaśnione. Polecam.

 • bardzo dobry

  Szybka fachowa diagnoza szybko mnie uspokoiła, bez problemowe podejście z płatnością, sympatycznie i co ważne nie naciąga na zbędne badania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam wszystkim Panią Annę, lekarz z powołania. Bardzo konkretna osoba, pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Byłam 2 razy, ale myślę, że jeszcze tam wrócę. Jak najbardziej polecam wizytę u Pani doktor. Przemiła osoba, zna się na rzeczy. :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor była bardzo rzeczowa i konkretna, umie słuchać i jest przesympatyczna. Profesjonalizm plus dobra atmosfera gwarantowana, polecam :)

 • bardzo dobry

  Ginekolog jakich mało! Miła, sympatyczna, nieustannie szeroko uśmiechnięta. Polecam jak najbardziej na pierwsze jaki i rutynowe badania :)

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę