dr n. med.

Anna Wilczyńska

Ginekolog

Umów wizytę 112 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista ginekologii i położnictwa Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital S... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG piersi 150 zł
Usg ciąży do 11 tygodnia ciąży 150 zł
Test NIFTY- DNA płodu z krwi matki 2 400 zł
USG 3D płodu 150 zł
Założenie wkładki hormonalnej z wkładką Mirena i usg 1 000 zł
Zwykła wizyta
Cytologia 50 zł
USG płodu 250 zł
Wizyta i USG ginekologiczne- pn-pt 200 zł
Wizyta w weekend i święta 150 zł
Założenie wkładki mechanicznej z wkładką i usg 500 zł
Pobieranie DNA płodu z krwi matki
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista ginekologii i położnictwa

Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie.Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, odpowiada na każde pytania.Po wejściu do Pani doktor stres mija;),wizyta przebiega sprawnie.

 • bardzo dobry

  Bardzo szybko udało się dostać do Pani Doktor. Wizyta przebiegła bez zarzutu. Pani doktor uprzejma, kontaktowa i rzeczowa. Polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła zaskakująco dobrze. Pani doktor była bardzo uprzejma. Badania wykonane profesjonalnie. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest konkretna, a przy tym miła i delikatna. Cierpliwie odpowiada również na każde pytanie.

 • bardzo dobry

  Byla to moja pierwsza i na pewnie nie ostatnia wizyta u Pani Doktor. Przesympatyczna i profesjonalna obsługa! Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym! Postanowiłam umówić się na wizytę w tym gabinecie ze względu na dużą ilość pozytywnych opinii. Rzeczywiście wszystko było tak, jak pisały moje poprzedniczki. Pani doktor wszystko skrupulatnie tłumaczy, gabinet jest czyściutki i nowy, co u ginekologa jest bardzo ważne. Dojazd z Centrum bezproblemowy (16 minut), a gabinet jest przy samej stacji (2 min). Choć to prywatna placówka, to widać, że pani doktor nie zdziera z pacjentek pieniędzy tylko robi odpowiednie badania, by stwierdzić, co jest nie tak.

 • bardzo dobry

  fachowa i bardzo miła wizyta .Odpowiedzi fachowe i wyczerpujące oraz zrozumiałe nawet dla mojej córki ,która była pierwszy raz u ginekologa NAPRAWDE POLECAM

 • bardzo dobry

  Fantastyczna pani doktor, zaskakująco korzystna cena wizyty-100zł. Pani doktor przyjmuje przy stacji pkp Gocławek, bardzo łatwo dojechać tam z centrum. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor okazała się bardzo miłą i kompetentną osobą.. dzięki której wizyta u tak mało lubianego lekarza jakim jest ginekolog okazała się nie tak straszna. Kolejna wizyta również u Pani doktor. Dziękuje Pani Anno.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to bardzo przyjazna osoba. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują jasnych odpowiedzi na swoje pytania. Od pani doktor wychodzi się z poczuciem, że jutro na pewno będzie dużo lepiej.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę