Ginekolog dr n. med.

Anna Wilczyńska

38

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista ginekologii i położnictwa

  Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul.Kasprzaka 17a, Warszawa oraz w NZOZ Szpital Solec przy ul. Solec 93, Warszawa.

  Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Bursztynowej 2 w Warszawie.  Wykonuje badania USG narządu rodnego i płodu, kolposkopię oraz drobne zabiegi ginekologiczne.

  Posiada certyfikat umiejętności USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat umiejętności kolposkopii.  Autorka wielu publikacji medycznych w czasopismach i doniesień konferencyjnych.

  Autorka licznych artykułów na portalach internetowych i forach dyskusyjnych.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 25 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor z podejrzeniem poronienia, kiedy po badaniu USG przypuszczenie się potwierdziło dostałam skierowanie na następny dzień na oddział ginekologiczny Międzyleskiego Szpitala, gdzie Pani doktor przeprowadziła łyżeczkowanie. Pani doktor jest profesjonalna, ciepła, potrafi uspokoić. Znalazła przyczynę poronienia i obecnie przeprowadzamy dopasowaną kurację antybiotykową. Jeśli zdecyduję się na następną ciążę prawdopodobnie będę prowadziła ją u tego lekarza. Mały minus za dojazd (jestem z drugiego końca Warszawy) ale ogromny plus za dostępność wizyt (nie trzeba długo czekać na wolny termin). Ceny jak na Warszawę - niezawyżone.

  zgłoś nadużycie
 • 9 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, rozpoczęła się o czasie, Pani Doktor bardzo rzeczowa i kompetentna. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Przemiła, ciepła. Wizyta była trudna bo po poronieniu, i nie zawiodłam się, Pani doktor pocieszyła, podtrzymała na duchu. Wykonała niezbędne badania, nawet te "na wszelki wypadek".

  zgłoś nadużycie
 • 17 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła, kompetentna, cierpliwa i z poczuciem humoru lekarka. Odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania i rozwiała różne wątpliwości. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Serdecznie polecam, byłam już 2 razu u Pani doktor. Wprawdzie wizyty bardzo szybkie bo kolejka przed gabinetem duża, nie mogę złego słowa powiedzieć. U Pani doktor diagnozuję przyczynę niepłodności, jej optymizm i rzetelność sprawia że jest idealną osobą i na właściwym miejscu.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kolejna udana wizyta u pani Doktor. Jest to świetna specjalistka, wspaniale sprawdziła się jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki temu obyło się bez zbędnych stresów czy wątpliwości. Polecam każdej kobiecie !

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: Neutralny

  Nie podważam kompetencji lekarza, ponieważ to nie ja studiowałam medycynę i to nie ja pracuję w zawodzie ginekologa, ale troszkę zaniepokoił mnie fakt, że mimo iż coś się dzieje w moim ciele mocno nie tak - to nie dostałam żadnych leków, a Pani doktor powiedziała, że takie dziwne zmiany są normalne, czasem się zdarzają każdej zdrowej kobiecie i mam czekać, obserwować się przez kolejne 2 mies. Wydam majątek na środki higieniczne typu wkładki i podpaski... No nic, ciekawe jak przy kolejnych wizytach.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Przez jakis czas szukałam stałego lekarza, który będzie traktował swojego pacjenta jak człowieka a nie jak kolejny numerek w poczekalni. Pani doktor jest osoba bardzo ciepła, z poczuciem humoru co sprawia że wizyty są bardzo komfortowe. Do tego fachowo i trafnie ocenia sytuację i dobiera leki w razie problemów. Poleciłabym tego lekarza każdej kobiecie a zwłaszcza młodej, która boi sie wyzyt u ginekologa. Dodam że jestem w ciąży i pani doktor jest moim lekarzem prowadzącym. Dzięki niej czuję, że wszystko jest ok i pod kontrolą. Pozdrawiam:)

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Pani doktor, bardzo spóźniona na wizytę, wparowała do gabinetu, wykonała mi USG (nie informując o ogromnych kosztach), stwierdziła obecność torbiela i w związku z tym odmówiła mi wypisania recepty na tabletkę postkoitalną ("po"). Do tego skierowała mnie na badania w kierunku nowotworu (w prywatnym laboratorium, koszt tych badań to kilkaset złotych) i dodała, iż w przyszłości nie będę mogła mieć dzieci. KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU. W tamtej chwili czas liczył się dla mnie najbardziej, a po wyjściu z gabinetu byłam kompletnie załamana. Po wizycie u innego specjalisty okazało się, że torbiel nie przeszkadza w żadnym wypadku w przyjęciu pigułki, a pani doktor wystawiła błędną diagnozę. Oprócz tego zachowywała się zimno, lecz nie przeszkodziło jej to w uszczypliwych komentarzach. NIE POLECAM - NACIĄGANIE NA KASĘ, BRAK PROFESJONALIZMU I BŁĘDNE DIAGNOZY.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, kompetentny specjalista. Prowadziła moją ciążę, w której miałam pewne komplikacje. Pani doktor była mi pomocna zawsze i o każdej porze. Zlecała badania i kontrolowała ich wyniki. Czułam że jestem w dobrych rękach. W 2012 roku urodziłam ślicznego zdrowego chłopca :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia