Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultacje lekarskie z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii. 160 zł
Zabiegi i operacje laryngologiczne
Diagnostyka laryngologiczna (endoskopowa)
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż. Dyrektor medyczny w WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA (kierownik poradni OTOLARYNGOLODZY24).

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Znajomość języków

 • angielski
 • ukraiński
 • rosyjski
 • słowacki
więcej

Staże

 • Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
 • Centrum Medyczne Enelmed

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem długoletnim pacjentem w dziedzinie laryngologii z uwagi na moje rozliczne słabości nosowo-zatokowe oraz szumy uszne... widziałem już więc licznych laryngologów prawie na wszystkich kontynentach poza Afryką i pozwala mi to na dokonanie dość wiarygodnego porównania :) Trzeba więc powiedzieć że pani Anna Wakarow nie dość że jest sympatyczną i elegancką kobietą to zawodowo naprawdę trzyma bardzo dobry poziom oferując bardzo dobrze wyposażony gabinet z fibroskopią gardła i krtani wliczoną w cenę konsultacji podczas gdy wg Googla niektórzy warszawscy koledzy ORL "śpiewają" sobie za to elementarne w naszych czasach zaglądnięcie do krtani dość spore sumy. Na Zachodzie byłoby to nie do pomyślenia, prawie każdy gabinet ORL w Paryżu czy Londynie posiada dzisiaj fibroskop jako główny instrument diagnostyki gardła :) ...pierwszą fibroskopię miałem okazję przeżyć w roku 1989 w Paryżu i była za to dodatkowa opłata rzędu 20% ceny normalnej wizyty ale wychodziłem z gabinetu z kasetą VHS marki Sony pod pachą na której było nagrane całe badanie... pani Wakarow wysyła dziś swoim pacjentom za darmo na majla plik wideo z tą samą zawartością :) ...a poza stroną lekko gadżetową może to być cenne do porównania w przypadku późniejszego wystąpienia jakichś patologii ! Poza tym pani Anna potrafi bardzo ładnie słuchać nawet najbardziej gadatliwego pacjenta (który zresztą przyszedł zapytać się m.in. czy może dużo gadać bez żadnego ryzyka), nie proponuje wyleczyć magicznie patologii nieuleczalnych (stare szumy uszne o podłożu emocjonalnym), nie radzi też operować na siłę w jakiejś bratniej klinice estetycznej czegoś co w sumie mogłoby ale wcale nie musi :) ...proponuje tylko sprawdzone, konkretne terapie, odpowiada na pytania rzeczowo i w wiarygodny sposób ! Od dnia tej wizyty, w mojej agendzie, jeśli laryngolog w Warszawie, to tylko pani Anna Wakarow ! Polecam wszystkim wymagającym lecz rozsądnym pacjentom którzy rozumieją że medycyna nie ma jednak nic wspólnego z czarną magią :)

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Slucha, upewnia sie, ze wszystko jest dla pacjenta zrozumiale.

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna lekarka, budzi zaufanie. Nowoczesne wyposażenie. Umiarkowana cena wizyty, biorąc pod uwagę innych prywatnych lekarzy.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest miłym profesjonalnym lekarzem. Wizyta spełniła wszystkie moje oczekiwania. Gabinet dobrze wyposażony. Polecam zdecydowanie.

 • bardzo dobry

  w pełni profesjonalna…dokładnie rozpatrzyła mój przypadek i bardzo mi pomogła. Uważam ją za dobrą laryngolog. Najlepsza Pani Doktor na świecie

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią dr Wakarow. Przed wizytą u Dr Wakarow byłam z zaawansowanym zapaleniem ucha u 3 innych specjalistów którzy się nie poznali co mi dolega (a ja prawie mogłam ogłuchnąć) dawali na ucho kropelki kazali ćwiczyć wdech-wydech zatykanie nosa i różne inne cuda (które nie pomagały) a ja dalej nie słyszałam na ucho.... Po tygodniowej wędrówce po lekarzach trafiłam do Otolaryngolodzy24 dr Wakarow od razu stwierdziła, że mam zapalenie przebadała ucho, oczyściła profesjonalnie przepisała leki odpowiednie i zamiast po 6miesiącach już po mesiącu czasu normalnie słyszałam. Poza tym Dr Anna jest bardzo miłą i pomocną osobą również z pracą z dziecmi. Dlatego jeszce raz bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Polecam serdecznie dr Wakarow! Jako śpiewaczka, która intensywnie pracuje głosem odwiedziłam wielu foniatrów w Warszawie. Moje doświadczenia były bardzo różne. Przeszłam przez wizyty prywatne po szpital na Banacha. Byłam rozczarowana. Myślałam, ze nie znajdę dobrego lekarza, do którego będę miała zaufanie, aż trafiłam do dr Wakarow. Badania kamerką przeprowadza w niezwykle delikatny sposób, bada dokładnie i sumiennie. Można na nią liczyć.

 • bardzo dobry

  Pani doktor A.Wakarow jest profesjonalistką z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem dla osoby chorej. Pacjent może by pewny, że otrzyma fachową pomoc z ukierunkowaniem na dalsze leczenie lub wybór solidnego specjalisty gdy sytuacja tego wymaga. Wizyta nie kończy się z zamknięciem drzwi gabinetu, może się zdarzyć, że Pani doktor sprawdzi telefonicznie czy pacjent podjął zalecane dalsze leczenie. U takiego lekarza nawet tak chory i spanikowany pacjent jak ja wraca do równowagi wiedząc, że jest pod opieką wspaniałego człowieka i fachowego lekarza. O takim lekarzy marzy każdy chory człowiek. Z.CZ.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam, fachowiec który troszczy się o pacjenta. Słowna, kompetentna, uprzejma, dokładnie ogląda problem z każdej strony.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Trafne diagnozy. Super podejście do pacjenta. Szczerze polecam Panią doktor. Marzena

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę