Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Badanie słuchu 40 - 100 zł
Zwykła wizyta 180 - 200 zł
Zabiegi i operacje laryngologiczne
Diagnostyka laryngologiczna (endoskopowa)
Konsultacje lekarskie z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii. 180 - 200 zł
Zwykła wizyta
Inhalacje lecznicze
Aparaty słuchowe
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż. Dyrektor medyczny w WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA (kierownik poradni OTOLARYNGOLODZY24).

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Znajomość języków

 • angielski
 • ukraiński
 • rosyjski
 • słowacki
więcej

Staże

 • Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach
 • Centrum Medyczne Enelmed

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo rzeczowa, skrupulatna i i miłą w kontakcie Pani Doktor. Od lat mam problem z gardłem i byłam u paru specjalistów ale tylko Pani Doktor odkryła ze mam polipa do usunięcia.(byc moze wczesniej go nie bylo ale nikt tak wnikliwie mnie przedtem nie badał).Bardzo miła i zaangazowana pielęgniarka asystująca Pani Doktor, recepcja równiez bez zarzutu.w 100% polecam Pania Doktor i ta klinike

 • bardzo dobry

  Koszt wizyty niemały, ale już PO mogę powiedzieć, że absolutnie uzasadniony zarówno podejściem lekarza, zakresem wykonanych NA MIEJSCU badań, jak i sposobem i zakresem udzielonych informacji. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • bardzo dobry

  Pełny profesjonalizm. Wizyta u takiego lekarza, mimo iż z chorym dzieckiem, to wręcz przyjemność. Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna Pani doktor, dokładnie zbadała dziecko i krok po kroku wyjaśniła dalsze leczenie. Poświęciła nam sporo czasu i kilka razy upewniała się czy mamy jakieś pytania, żebyśmy przypadkiem nie wyszli z poczuciem, że coś jest dla nas niejasne. Polecam również całą klinikę otolaryngologiczną na Wilanowie. Są tam bardzo miłe panie, ciepła atmosfera a gabinety bardzo dobrze wyposażone. Pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Pani Anna słusznie uzyskuje tak pozytywne opinie. Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów, jest pełna wyrozumiałości przy często przecież nieprzyjemnych dla nich badaniach, gdy i rodzic jest na skraju wyczerpania trzymając na kolanach wierzgającego i płaczącego malca, któremu np. Pani Anna wkłada rurkę do nosa :). Tłumaczy co robi i czemu, uspokaja, rozmawia z dzieckiem. Sama pyta czy są jeszcze jakieś wątpliwości do rozwiania. Przede wszystkim jest jednak wysokiej klasy specjalistą i wychodząc od niej z gabinetu mam pewność, że nie muszę zasięgać dodatkowych porad. Bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor miła, sympatyczna, rzeczowa, z ogromna wiedzą i doświadczeniem, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania i nie kpi z zamartwiającego się rodzica i jego często dziwnych lub głupich pytań. Moja 1,5 roczna córeczka od 6 miesięcy chodzi do żłobka przez co stale choruje i łapie infekcje za infekcją. Ostatnio miała problem z przewlekłym katarem i kaszlem. Pani Doktor dokładnie zbadała małą, wyczyściła jej uszy, pobrała wymaz z noska i przepisała na tyle dobre leki, że dziecko na drugi dzień nie miało już kataru. Po wizycie u Pani Anny, jestem pewna, że muszę zmienić pediatrę. Szczerze polecam wizytę u Pani Wakarow.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a ponadto przesympatyczny człowiek.Nigdy nie zostawia pacjenta z problemem.Pani doktor prowadziła moje leczenie w związku z wycięciem migdałków. Już jestem rok po zabiegu i nie choruję wcale.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła i rzetelnie podchodząca do pacjenta. Widać ogromną wiedzę i profesjonalizm w tym co robi. Właściwe rozpoznanie problemu i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania. Polecam serdecznie i dziękuję bardzo!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Odpowiada wyczerpująco i sumiennie na wszystkie zadawane pytania. Jest miła. Nie naciąga na pieniądze przez umawianie na wizyty, które nie są potrzebne. Dużym plusem jest fiberoskopia w cenie badania. Polecam!

 • bardzo dobry

  Byłam u pani doktor na wizycie z 80-letnią mamą z niedosłuchem. Po szczegółowym badaniu pani doktor oczyściła przewody słuchowe, co, jak się potem okazało, było przyczyną upośledzenia słuchu. Wykonała także u mamy kompleksowe badanie laryngologiczne. Wizyta przebiegała sprawnie i spokojnie. Jestem bardzo zadowolona.