Umów wizytę 887 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfika... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Lekarz specjalista chirurgii plastycznej. Przeprowadziła ponad 3000 zabiegów. Z czego ponad połowa to właśnie chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i kosmetyczna. Posiada certyfikaty uczestnictwa w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu chirurgii estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii piersi, mikrochirurgii i chirurgii ręki. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W 1999 roku rozpoczęła pracę i kolejną specjalizację w Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu oraz w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Od następnego roku doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności zawodowe w najstarszym w Polsce i liczącym się na świecie ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Specjalizację z tego zakresu uzyskała w 2004 roku pod kierownictwem prof. dr hab. doktora h.c. Kazimierza Kobusa. W 2007 roku objęła ordynaturę Oddziału Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Prywatnej Klinice "Weiss Klinik" w Chorzowie.
W październiku 2012 Dr Olender otworzyła własną Klinike pod nazwą Dr Olender Prywatny Szpital Chirurgii Plastycznej w urokliwym miejscu w Źarkach Letnisko pod Częstochową

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach Wydział Lekarski; 1994 r.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • Opinia z dnia 27.10.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Jestem zadowolona i na pewno będę polecać tę klinikę znajomym. Robiłam w klinice rekonstrukcję piersi po mastektomii i jestem pod wrażeniem i opieki przed zabiegiem i po zabiegu. Nie mam do czego się przyczepić :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Korekta nosa którą mi robiła wyszła doskonale. Nie mam już sie czego wstydzić. Bardzo dobrze doradzała, wyjaśniła cały zabieg. Bardzo się cieszę że trafiłam akurat do tej kliniki i do tej Pani doktor. Polecam każdemu.

 • bardzo dobry

  Jestem po konsultacji i czekam na operacje nosa...Pani Anna to ciepła, sympatyczna kobieta z poczuciem humoru..gdy tylko weszła do gabinetu poczułam sie pewniej. Spedziłam u niej około godzinę, dokładnie wyjaśniła mi jak będzie przebiegać moja operacja i rozwiała moje wątpliwości :) czekam z niecierpliwością na zabieg :)

 • bardzo dobry

  Witam Jestem po operacji powiększania biustu dokładnie 3 dni temu jeśli chodzi o P.doktor -super kobietka, specyficzna osobowość. Personel również pierwsza klasa. Jeśli chodzi o moje piersi to są fajne i wielkie.Tak naprawdę widziałam swoje piersi przez chwilę przy zmianie opatrunku ale podobały mi się i nie mogę się doczekać kiedy mi to wszystko ściągną , bo ciśnie jak nie wiem co. cdn.... pozdrawiam Marlena

 • bardzo dobry

  Nie mogę powiedzieć nic złego o Pani doktor. Bardzo dobrze przeprowadziła zabieg. Była cierpiliwa i wyjaśnła mi dokładnie na czym będzie on polegał. Cały personel kliniki bardzo miły. Nie żałuję że się zdecydowałam

 • bardzo dobry

  O Pani dr Annie Olender mam bardo dobrą opinię. Jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu z naprawdę odpowiednim podejściem do pacjenta. Dodatkowo widać, że jest zaangażowana w swoją pracę. Ja jestem kilka miesięcy po niewielkiej korekcji powiek, oraz wielkiej korekcji odstających uszu. Oba zabiegi udane, w końcu się sobie podobam. Ode mnie Pani dr Olender otrzymuje pięć złotych gwiazdek - za podejście, za profesjonalizm, za efekt zabiegu, za opiekę i zaangażowanie po zabiegu, oraz za dobrą cenę obu zabiegów.

 • bardzo dobry

  Witam ja jak najbardziej polecam Klinikę chirurgii plastycznej Pani doktor Anny Olender w Żarkach-Letnisko .Jestem czwarty tydzień po plastyce powłok brzusznych ,liposukcji i przepuklinie. Efekt jest superowy brzuszek płaściutki i ja szczęśliwa .Cały personel bardzo miły ,lekarze również .Jeszcze raz bardzo polecam .Nie ma co się bać spełniajcie swoje marzenia.

 • bardzo dobry

  Jestem niebywale zadowolona z efektów, jakie przyniósł mi zabieg (korekcja nosa) wykonany przez dr Olender. Naprawdę profesjonalna osoba w każdym calu, podejście do pacjenta zasługuje na brawa. Do tego naprawdę fajny człowiek, dzięki temu naprawdę dobrze się czujesz w czasie konsultacji. Na pewno, gdyby ktoś z moich znajomych potrzebował opinii nt dobrego chirurga plastycznego, wiedziałabym, kogo polecić.

 • bardzo dobry

  Póki co byłam na konsultacji u dr Anny Olender. Przecudowna ciepła kobieta z poczuciem humoru,jestem w niej zakochana. Stara sie dogodzić pacjentce pod każdym względem :) 16 grudnia mam zabieg, mimo strachu nie mogę sie doczekać i z pełnym zaufaniem oddaje sie doktor Ani w jej ręce i już nie moge sie doczekać efektu. Po powiększeniu piersi jeszcze napewno wystawie kolejna opinie i wiem ze bedzie to tylko pozytywna opinia.... :)