dr n. med.

Anna Nowicka

Endokrynolog

Umów wizytę 2643 odwiedziny w ciągu 30 dni

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie: endokrynolog.bydgoszcz.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W sytuacji nieczynnego telefonu kontaktowego serwisu Znanylekarz moje dane kontaktowe znajdziesz na stronie:

endokrynolog.bydgoszcz.pl

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • schorzenia endokrynologiczne

Lekarze polecają tego specjalistę

4

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W dniu dzisiejszym miałam przyjemność mieć wizytę u pani doktor. Jestem tak szczęśliwa i spokojna że niczego się nie boję. Otrzymując wynik usg internisty ze skierowaniem do endokrynologa byłam załamana. Jeszcze bardziej się załamałam kiedy dotarło do mnie jak bardzo odległe terminy oczekiwania są na wizytę. Sugerując się opiniami zadzwoniłam do pani doktor, która po moim telefonie ODDZWONIŁA co było dla mnie sytuacją co najmniej zaskakującą. Kiedy ze mną porozmawiała i zaproponowała że w takiej sytuacji przyjmie mnie na drugi dzień byłam bardzo bardzo szczęśliwa. Pomimo strachu jaki mi towarzyszył po wizycie stwierdzam że cokolwiek się stanie wiem że jestem pod świetną opieką. Pani Anna Nowicka jest lekarzem z powołania, jest niesamowita. Przeogromna wiedza i idealne podejście do pacjenta. Po wizycie u pani doktor nie czuję już strachu, wiem czego mogę się spodziewać, jak będzie dalej przebiegało leczenie, wiem wszystko to co pacjent wiedzieć powinien. Jestem naprawdę ogromnie szczęśliwa bo taki lekarz jest niestety rzadkością. Polecam tego specjalistę wszystkim, absolutnie bez wyjątku i jeszcze raz dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Nie bede sie dlugo rozwodzic nad zaletami pani doktor, napisze ze jest po prostu bardzo dokladnym lekarzem, swietnym diagnosta, nie pozostawia zadnych pytan bez odpowiedzi, a do tego wszystkiego jest sliczna kobieta.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor to profesjonalistka. Bardzo przyjemne wizyty i trafiona diagnoza. Dokładnie słucha pacjenta i dobiera leczenie do jego potrzeb. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor to spotkanie z lekarzem naj..naj.. pod każdym względem.Godna polecenia-jestem pod opieką już 4 lata.

 • bardzo dobry

  Wspaniała lekarka ***** Z dużą wiedzą i doświadczeniem. Miła, traktuje pacjenta z dużym szacunkiem. Polecam

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, pełna otwartość na pacjenta, indywidualne podejście i przede wszystkim dociekliwość. To chyba kwintesencja zawodu lekarza. Zawsze polecam dr Nowicką.

 • bardzo dobry

  Dr Anna Nowicka - lekarz z powołania, profesjonalista, a przy okazji bardzo sympatyczna osoba - polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że istnieją jeszcze lekarze, których interesują problemy pacjentów. Polecam Panią Doktor.

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor. Szalenie kompetentna, nowocześnie podchodzi do leczenia (nie jak większość lekarzy starej daty). Wizyta jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie bardzo sympatyczna. Pani Doktor ma otwarty stosunek do pacjenta. Posiada umiejętność słuchania i wyciągania wniosków przydatnych w celu ustalenia terapii. Polecam ;-)

 • bardzo dobry

  Poczułam się zadbana, poinformowana i bezpieczna. Pani Anna to zdecydowanie lekarz z powołania. Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni