Aneta Dylak

26

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem dyplomowanym Dietetykiem Medycznym.
  Od 2000 roku współpracuję z lekarzami różnych specjalizacji(interna, diabetologia, onkologia, pediatria, endokrynologia) .
  Układam plany żywieniowe dostosowane do jednostki chorobowej oraz indywidualnych preferencji i trybu życia pacjenta.
  Uczestniczę w konferencjach naukowych i warsztatach, pogłębiając tym samym ciągle swoją wiedzę.
  Prowadzę warsztaty i wykłady z zakresu dietoterapii i żywienia dzieci i dorosłych.
  Aktywnie uprawiam sporty promując zdrowy tryb życia.
  Moją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję skutecznie pomagając pacjentom.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Kardiologia
 • Endokrynologia
 • Onkologia kliniczna
 • Pediatria
 • więcej
 • 17 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dziękuję p. Anecie za pomoc. Problem z 8-latką z nadwagą 12 kg wydawał mi się nie do przejścia. A jednak. Poznałam wspaniałego dietetyka , z cudownym podejściem do dzieci, który potrafił przekonać dziecko do diety.Super motywacja i pełen profesjonalizm. Na efekt trzeba było troszkę poczekać, ale warto... Polecam wszystkim mamom, które mają podobny problem. Współpraca z takim specjalistą to czysta przyjemność....

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm zarówno pod kątem znajomości fachu, jak i fantastycznego podejścia do pacjenta. Konkretne podejście co do konieczności sposobu postępowania i zmiany nawyków, ale potrafiąca również przymknąć oko na pewne odchylenia ;-) Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Wspaniały kontakt. Pani Aneta pomogła mi osiągnąć cel. Schudłem, nauczyłem się odpowiednio dbać o siebie i zdrowo odżywiać. Dieta napisana idealnie dla mojej osoby. Nigdy nie byłem głodny, nawet przy redukcji! Zawsze mogłem liczyć na radę gdy było tego trzeba. Bardzo, bardzo gorąco polecam! Krystian

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  do Pani Anety trafiłam rok temu. Jestem bardzo zadowolona, zrzuciłam zbędne kilogramy,a co najważniejsze Pani Aneta nauczyła mnie jak zdrowo się odżywiać, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam właśnie do Pani Anety. Gorąco polecam wszystkim którzy chcą zdrowo i szczęśliwie żyć.

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nauka zdrowego, bardziej powiedział bym prawidlowego jedzenia może przynieść przyjemność. Bałem się, że będe głodny a tu niespodzianka :)) Jak patrze na znajomych to teraz wiem, że dieta nie znaczy tylko wyrzeczenia, można jeść smacznie i dobrze...a i hamburgera tez czasem można. Polecam tę bardzo miłą Osobę.

  zgłoś nadużycie
 • 26 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja droga z Panią Anetą zaczęła się już w trakcie mojego odchudzania u innego dietetyka (u kt w ciągu 3 mcy schudłam 17 kg). Nie będę pisać z jakich powodów zdecydowałam się na zmianę osoby prowadzącej moją redukcję wagi ale szczęśliwy traf (strona internetowa, opinie pacjentów) przywiodły mnie do gabinetu Pani Anety. Można powiedzieć, że obie Panie bardzo profesjonalne (jeżeli profesjonalizm mierzyć ilością zgubionych kilogramów) ale zarazem jakże inny stosunek do pacjenta i do ....sposobu odżywiania. Poprzedni plan żywienia rozpisany co do godziny, gramatury, nazwy i marki produktu, trzeba było ściśle przestrzegać wskazań...i rozmiłowany w produktach light, odtłuszczonych, wysokoprzetworzonych i niezdrowych. Pani Aneta uczy przede wszystkim zdrowego podejścia do odżywiania, zmiany myślenia, diety jako styl życia a nie drogi do zgubienia paru kilogramów, diety zgodnej z moimi problemami hormonalnymi i innymi natury zdrowotnej, co nie przeszkadza jednocześnie w redukcji masy ciała. Od Pani Anety na początku naszej współpracy otrzymałam "rozkład jazdy" na 10 dni z którego muszę trzymać się rygorystycznie jedynie wymogów co do węglowodanów (pieczywo, makarony, ryże , kasze, owoce) i tłuszczy (produkty mięsne i ryby), natomiast warzywa, jogurty naturalne itp w dowolnej ilości i co ważne posiłki mogę sobie wymieniać (te same posiłki w obrębie różnych dni, a nie spożywane w tym samym dniu) . Od 05 listopada do 04 marca schudłam kolejne ponad 14 kg, zdrowo się odżywiając, pomimo świąt i ....możliwości "podjadania" słodyczy (na kt w ograniczonych ilościach ale dostałam przyzwolenie). Łapię się już na tym, że sama automatycznie wybieram produkty. które są jak najmniej przetworzone i zawierają w sobie jak najmniej składników. Docelowo od początku marca zamierzałam i zamierzam schudnąć jeszcze 10kg i tu pojawił sie kolejny problem zmiany leków przez mojego lekarza endykrynologa. Do marca chudłam średnio 3 kg w ciągu miesiąca teraz -3 kg w ciągu ponad 2 mcy. Więc ostatnio znowu z płaczem pojawiłam się w gabinecie Pani Anety, żeby zaradziła co z tym robić. Czuje się, że pacjent jest pod opieką Pani Anety non stop a nie tylko podczas wizyt w gabinecie. Można się zwrócić w każdej chwili z prośba o "interwencję" rónież droga mailową. Uzyskuje wsparcie i motywację oraz wiedzę fachową co jest dobre a co złe przy konkretnych dolegliwosciach zdrowotnych.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra dietetyczka ! Porządna, konkretna, wie jak podejsc do pacjenta. Zawsze panuje bardzo luzna, sympatyczna atmosfera, dzieki ktorej latwiej mi dojsc do celu. Goraco polecam !

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To była moja dopiero pierwsza wizyta: wrażenia bardzo pozytywne. Konkretna, rzeczowa rozmowa bez zbędnego krytykanctwa. Mam nadzieję, że to będzie miła i efektywna współpraca.

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Udało się!!!!! Dzięki pani Anecie schudłam 23 kilo w sposób łatwy, prosty i przyjemny. Fachowa wiedza, profesjonalizm, wsparcie, motywacja to tylko niektóre z zalet odchudzania pod okiem pani Anety. Jednak co najważniejsze to to, że pani Aneta nauczyła mnie zdrowo, odpowiednio się odżywiać oraz zmieniła mój punkt widzenia na jedzenie. Baaardzo Pani dziękuję. Nie dałabym rady bez Pani

  zgłoś nadużycie
 • 9 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam!! Profesjonalne wsparcie i podejście w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze :) Dodatkowo konsultacje z lekarzem,bo przyznam mój przypadek nie jest łatwy.Hashimoto, RZS, i do tego Menopauza w wieku 30 lat, wszystko razem nie było dla mnie łatwym orzechem do zgryzienia. Przy autoimmunologi utrata wagi w moim przypadku graniczyła z cudem. A Pani Aneta ustaliła dietę,plan żywienia uwzględniając wszystkie dolegliwości i okazało się że to nic strasznego- to nie dieta a styl żywienia,który nie jest wyrzeczeniem:) I utrata wagi nie jest niczym nieosiągalnym,po prostu się dzieje:) I właśnie o to chodzi aby czuć się dobrze. POLECAM :):):)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia