Ginekolog dr n. med.

Andrzej Wojtyś

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

133

Adresy

 • 14 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo bardzo dobry lekarz.Polecam dr. Wojtysia wszystkim kobietom! Warto do niego przyjechac z każdego zakatka Polski! .Najlepszy lekarz na świecie

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Pan doktor sie wypalił jest lekarzem za pieniadze a nie z powołania jezeli chodzisz prywatnie i płacisz to jest miły sympatyczny jak lukier w przeciwnym razie palcem nie kiwnie ja po leczeniu przez niego mam uraz do lekarzy moze z czasem zapomne...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 7 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  To najlepszy ginekolog, do którego trafiłam. Jeżdżę do niego specjalnie z Warszawy na regularne kontrole, a niedługo będę mieć laparoskopię. Mam do niego pełne zaufanie, zawsze jestem wdzięczna za czas oraz wyczerpujące odpowiedzi na każde moje pytanie. Doktor Wojtyś ma ogromne doświadczenie w leczeniu niepłodności oraz endometriozy, z którą się zmagam.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor jest profesjonalny, rzeczowy, kompetentny, życzliwy. Jest po prostu świetny w swoim fachu. Zarówno mnie jak i mojej mamie postawił trafne diagnozy oraz zastosował skuteczne leczenie. Zasługuje na najwyższe słowa uznania. Bez wahania polecam wszystkim Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Fachowy, rozmowa na temat, nie jest z typu lekarzy: "a to przegadajmy sobie godzinę o pierdołach". Przed pierwszą wizytą byłam dość przestraszona, bo jestem bardzo młoda, a ginekolodzy straszyli mnie bezpłodnością i innymi cudami wiankami. Doktor zebrał wywiad co do badań i dat miesiączek, zrobił badanie ginekologiczne, przeprowadził usg, na koniec zbadał piersi. Warto dodać, że był to PIERWSZY lekarz, który zareagował na informację, że coś się w piersiach zmieniło i nie zbył mnie jak wszyscy "tak się pani wydaje, czasem się mogą zmieniać". Zbadał mnie jako pierwszy ginekolog i dzięki temu wyłapaliśmy guza w bardzo wczesnym stadium. Obecnie przechodzę 3 miesięczną kurację hormonami, odstałam dokładną rozpiskę w jakich dniach co mam łykać, a także numer prywatny, gdyby cokolwiek się działo. Bardzo, bardzo polecam. Doktor rzeczowy i "chłodny", ale naprawdę wyleczy.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz można nawet napisać, że najlepszy bardzo miły i wyjątkowy człowiek specjalista pierwszej klasy !!!! Jego wiedza, doświadczenie, praktyka i odpowiednie podejście jako człowiek to potwierdzenie perfekcji działania i 100% efekt oraz trafne diagnozy uwieńczone sukcesem w postaci wyzdrowienia pacjenta. Dziękuję za pomoc i życzę wszystkiego najlepszego. Krzysztof

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam!!! Lekarz został polecony mi z przyczyn posiadania endometriozy a dokładnie dzięki niej mój lewy jajnik był w zrostach z otrzewną, macicą, jajowodem. Generalnie ciężka sprawa. Z opinii jaką uzyskałam od innego lekarza dr. Wojtyś doskonale radzi sobie z takimi ciężkimi operacjami. Byłam na prywatnej wizycie, ustaliliśmy że będzie operacja. Później widzieliśmy się w szpitalu podczas jego dyżuru. Skończyło się na tym że dr. Wojtyś był na urlopie w momencie przyjmowania mnie do szpitala, ale byłam wtedy jeszcze spokojna bo w dniu wyznaczonej operacji wracał do pracy. Skończyło się na tym że dr. Wojtyś mnie nie operował, zrobił to inny lekarz pracujący na oddziale. Tak jak było ustalone metodą laparoskopową, pomimo licznych zrostów obeszło się bez cięcia na brzuchu. Gdy wychodziłam do domu lekarz przyszedł powiedzieć co zostało zrobione i że to właśnie on zrobił mi operację. Drogie pacjentki ZDECYDOWANIE ODRADZAM zawracanie sobie głowy takim lekarzem, szkoda czasu i zdrowia. Operacja ginekologiczna to nie wyrwanie zęba. A przede wszystkim bardzo stresująca, biorąc pod uwagę że to kolejna operacja która miała wyjaśnić problem dlaczego nie mogę zajść w upragnioną ciąże.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Nigdy nie byłam u tak mądrego i serdecznego lekarza. U dr Wojtysia leczę się od 2011 roku, wtedy wykonał mi zabieg laparoskopowego usunięcia torbieli na jajniku (na nfz). Od tamtej pory nie pojawiły się nowe torbiele a teraz staram się z mężem o dziecko. Jestem pewna, że z pomocą doktora się uda :) Nie potrafię zrozumieć tych negatywnych komentarzy, jak można pisać złe opinie na jego temat? Polecam doktora osobom, które mają problem ze zdrowiem, które potrzebują fachowej porady a nie umizgów i podlizywania. To jest zapracowany człowiek, którego codziennie odwiedza wiele pacjentek, nic dziwnego, że ma problem z zapamiętaniem nazwiska.

  zgłoś nadużycie
 • 30 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pełna kultura, życzliwość, delikatność i kompetencja. Pomimo mojego bardzo zdystansowanego podejścia do lekarzy - potrafiłam obdarzyć Go zaufaniem na które w pełni sobie zasłużył (myślę, że nawet mogę posunąć się do stwierdzenia, że uratował mi życie). Po każdej wizycie w gabinecie mam poczucie, że zostałam profesjonalnie przebadana, z konkretnym, rzeczowym podejściem - co daje mi psychiczne wzmocnienie, że w mojej sytuacji organizm dalej będzie walczył i się nie podda. I za to dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Wojtyś jest wybitnym ginekologiem, faktem jest, że nie ma zbyt dużo czasu dla pacjentek, ale to nie powinno dziwić, bo ma ich po prostu dużo za dużo! Dwa razy operował moją mamę, zastosował trafną diagnozę i nie było żadnych komplikacji! Wydaje mi się, że jeśli kobieta ciężarna nie ma problemów z zajściem w ciąże oraz sama ciąża nie jest zagrożona nie powinna zawracac mu głowy i prosić o prowadzenie ciąży! Doktor nie ma na to czasu, bo na co dzień ratuje wielu kobietom życie, wykonujac skomplikowane operacje!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online