Andrzej Waniewski, psychiatra Koszalin

Andrzej Waniewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • Gabinet Pomocy Psychologiczno- Psychiatrycznej "ARCHE"

  Koszalin, Szymanowskiego 25d/7

  5075660 ... (zobacz więcej)

 • 29 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Kulturalny, otwarty czasami wesoły. Pierwszy raz miałem do czynienia z lekarzem z tej dziedziny i powiem szczerze, że właśnie kogoś takiego oczekiwałem. Polecam zestresowanym i znerwicowanym. Nie warto czekać.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  moim zdaniem to jest dobry doktor. aktualnie do niego chodzę. jestem nieufną osobą ale odrazu zaufałam temu człowiekowi. jest sympatyczny. zawsze mogę mu się wygadać o swoich problemach i się poradzić.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2012

  Ocena: Neutralny

  jest świetny lekarz i spokojnym leczę się u. Pana Waniewskiego i powiem że bardzo pomaga jego terapia i leki które przepisał na nerwice bardzo polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 4 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam Pana doktora pomogl mi kilka lat temu a poniewaz nerwica powrocila z kilku problemow osobistych nie zawachalam sie nawet szukac innego lekarza tylko prosto do Dr Waniewskiego

  zgłoś nadużycie
 • 13 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  jestem nieufnym dość człowiekiem, ale dr wzbudził moje zaufanie, był konkretny i rzeczowy, kompetentny, i leki które mi przepisal bardzo mi pomogły. też jako pierwszy psychiatra powiedział mi o psychoterapii. także polecam

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest specjalista w wielu dziedzinach, to jest bardzo wazne. Nie trzeba szukac innego lekarza,aby porozmawiac o swoich problemach.Jest poza tym bardzo mily i kontaktowy. Poswieca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Jest lekarzem najlepszy,jakiego spotkalam.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  byłem u niego w psrawie seksuologicznej. fachowy, konkretny, bezpośredni. jest w trakice specjalizacji z seksuologii i jednoczesnie zna się na psychoterapii, to też wyjaśnił ki z tej strony.

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  polecam doktora,jest naprawdę kompetentny (tak uważam - dodatkowo lekarz,psychoterapeuta,psycholog- pogratulowac),a dodatkowo przyjazny i fajny w kontakcie, co chyba tez jest wazne w tej profesji.

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem przyjemność pracować przez 2 lata na sesjach terapeutycznych u pana Waniewskiego. Zakończyliśmy kontrakt terapeutyczny pełnym sukcesem. Długo? No coż, trudny ze mnie przypadek. A on dał radę! Polecam! Świetny terapeuta.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2009

  Ocena: Neutralny

  Nie wzbudził mojego zaufania,przed powierzeniem mu swoich problemów chciałam dowiedzieć się czegoś o tym lekarzu ale nie pokazał mi niczego oprócz pieczątki co potwierdzałoby jego kompetencje,wizyta odbyła się w dziwnym miejscu...na ścianach nie było żadnego dyplomu a na drzwiach również nie było żadnej tabliczki nawet z nazwiskiem...tajemniczy człowiek?

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami