lek.

Andrzej Tomczewski

Ginekolog

Umów wizytę

Pomimo braku wolnych miejsc w kalendarzu w danym dniu jest możliwa wizyta .Proszę o sms na nr z danych kontaktowych. Od urodzenia związany z Białą Podlaską. Żonaty- żona lekarz weterynarii. S... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Andrzej Tomczewski - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  Janowska 66 / 5
  21-500, Biała Podlaska, lubelskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Zwykła wizyta
Usg ciąży/Color Doppler-przepływy naczyniowe/
Badania profilaktyczne , cytologia ,cytologia płynna /LBC/
Chirurgia laserowa /Laser CO2/
Menopauza /Hormonalna terapia zastępcza/
Prowadzenie ciąży,badania prenatalne, szkoła rodzenia,
USG ginekologiczne/badania dopplerowskie/
Kolposkopia .
Antykoncepcja / Mirena , Jaydess/

Informacje o lekarzu

O mnie

Pomimo braku wolnych miejsc w kalendarzu w danym dniu jest możliwa wizyta .Proszę o sms na nr z danych kontaktowych.
Od urodzenia związany z Białą Podlaską.
Żonaty- żona lekarz weterynarii.
Syn - student WUM.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  ;) Chodzę do doktora Tomczewskiego od... 11lat, może dłużej. Dzięki niemu przyszedł na świat mój drugi syn i od tamtej pory przynajmniej raz w roku spotykamy się w gabinecie. Nie wiem jak On to robi ale pamięta chyba wszystkie swoje pacjentki i biada tej, która zaniedba raz roczne badanie się ;) Uwielbiam tego Faceta, za profesjonalizm, podejście do pacjenta i atmosferę jaka towarzyszy wizytom. Wszystkie moje koleżanki i kobiety w mojej rodzinie uczęszczają do Niego regularnie. Mam nadzieje, że mój komentarz przekona kolejne Panie. Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Polecam. bardzo dobry lekarz, zna sie na rzeczy, wyslucha, dorbze tlumaczi o problemie, i co zrobic zeby bylo liepiej. Bylam na jednej wizycie, ale napewno pojde jeszcze.

 • bardzo dobry

  Polecam, lekarz jest delikatny, profesjonalny, robi wszystko aby pacjentka czuła się u niego dobrze.

 • bardzo dobry

  U dr Tomczewskiego leczę się od kilku lat. Jest bardzo dobrym specjalistą, wyrozumiałym, ma czas na rozmowę z pacjentką. Z czystą przyjemnością polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  U dr Tomczewskiego leczę się od kilku lat. Jest bardzo dobrym specjalistą, wyrozumiałym, ma czas na rozmowę z pacjentką. Z czystą przyjemnością polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  U doktora Tomczewskiego leczę się od dłuższego czasu. Dla mnie jest to bardzo dobry lekarz,który opiekuje się swoimi pacjentkami bardzo rzetelnie

 • bardzo dobry

  Doktor Tomczewski jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Byłam i jestem bardzo zadowolona ,że dr. Tomczewski prowadził moją ciąże. Doktor jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym człowiekiem dlatego dzięki temu wizyty były dla mnie WIELKĄ przyjemnością :) Bardzo miło wspominam ten czas , gdy Ja i mój synek byliśmy pod opieką własnie tak wspaniałego doktora :) Dziękuje losowi ,że poznałam dr. Tomczewskiego. Polecam serdecznie :) szczęśliwa mama- Ewa Wojtkielewicz.

 • bardzo dobry

  polecam doktora tomczewskiego wszystkim Paniom,które nie wybrały swojego lekarza.Bardzo dobry specjalista i uprzejmny. pacjentka

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz! Bardzo miły, wyrozumiały i przede wszystkim kompetentny - pełen profesjonalizm! Kiedy raz zdarzyła się pomyłka z terminem wizyty - dr Tomczewski potwierdził wizytę we wtorek, chociaż wtedy nie przyjmuje, zadzwonił do mnie,przeprosił za zaistniałą sytuację i zaproponował żebym przyszła do szpitala, gdzie akurat miał dyżur i bez problemu mnie przyjął i wypisał receptę. Chodzę do tego lekarza ponad pół roku i z czystym sumieniem mogę go polecić.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz,którego polecam nie zdecydowanym jeszcze kobietom ,które zastanawiają się którego lekarza wybrać.Ja do doktora Andrzeja Tomczewskiego chodziłam całą ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.Jest to lekarz bardzo staranny i dbający bardzo dokładnie o swoje pacjentki także kiedy nawet urodziłam lekarz przyszedł i sprawdził jak się czuję.Polecam tego lekarza wszystkim z tej strony Wiesława Kielak.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę