lek.

Andrzej Tomczewski

Ginekolog

Pomimo braku wolnych miejsc w kalendarzu w danym dniu jest możliwa wizyta .Proszę o sms na nr 601 37 96 00. Od urodzenia związany z Białą Podlaską. Żonaty- żona lekarz weterynarii. Syn - studen... więcej

Adresy

Usługi

Zwykła wizyta
Usg ciąży/Color Doppler-przepływy naczyniowe/
Badania profilaktyczne , cytologia ,cytologia płynna /LBC/
Chirurgia laserowa /Laser CO2/
Menopauza /Hormonalna terapia zastępcza/
Prowadzenie ciąży,badania prenatalne, szkoła rodzenia,
USG ginekologiczne/badania dopplerowskie/
Kolposkopia .
Antykoncepcja / Mirena , Jaydess/

Informacje o lekarzu

O mnie

Pomimo braku wolnych miejsc w kalendarzu w danym dniu jest możliwa wizyta .Proszę o sms na nr 601 37 96 00.
Od urodzenia związany z Białą Podlaską.
Żonaty- żona lekarz weterynarii.
Syn - student WUM.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  U dr Tomczewskiego leczę się od kilku lat. Jest bardzo dobrym specjalistą, wyrozumiałym, ma czas na rozmowę z pacjentką. Z czystą przyjemnością polecam tego lekarza. Ewa Z.

 • bardzo dobry

  U doktora Tomczewskiego leczę się od dłuższego czasu. Dla mnie jest to bardzo dobry lekarz,który opiekuje się swoimi pacjentkami bardzo rzetelnie

 • bardzo dobry

  Doktor Tomczewski jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Byłam i jestem bardzo zadowolona ,że dr. Tomczewski prowadził moją ciąże. Doktor jest bardzo dokładnym lekarzem i sympatycznym człowiekiem dlatego dzięki temu wizyty były dla mnie WIELKĄ przyjemnością :) Bardzo miło wspominam ten czas , gdy Ja i mój synek byliśmy pod opieką własnie tak wspaniałego doktora :) Dziękuje losowi ,że poznałam dr. Tomczewskiego. Polecam serdecznie :) szczęśliwa mama- Ewa Wojtkielewicz.

 • bardzo dobry

  polecam doktora tomczewskiego wszystkim Paniom,które nie wybrały swojego lekarza.Bardzo dobry specjalista i uprzejmny. pacjentka

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz! Bardzo miły, wyrozumiały i przede wszystkim kompetentny - pełen profesjonalizm! Kiedy raz zdarzyła się pomyłka z terminem wizyty - dr Tomczewski potwierdził wizytę we wtorek, chociaż wtedy nie przyjmuje, zadzwonił do mnie,przeprosił za zaistniałą sytuację i zaproponował żebym przyszła do szpitala, gdzie akurat miał dyżur i bez problemu mnie przyjął i wypisał receptę. Chodzę do tego lekarza ponad pół roku i z czystym sumieniem mogę go polecić.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz,którego polecam nie zdecydowanym jeszcze kobietom ,które zastanawiają się którego lekarza wybrać.Ja do doktora Andrzeja Tomczewskiego chodziłam całą ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.Jest to lekarz bardzo staranny i dbający bardzo dokładnie o swoje pacjentki także kiedy nawet urodziłam lekarz przyszedł i sprawdził jak się czuję.Polecam tego lekarza wszystkim z tej strony Wiesława Kielak.

 • bardzo dobry

  Chodzę do doktora od kilku lat,jestem bardzo zadowolona.Jest doświadczony,uprzejmy,ma czas na rozmowę z pacjentką.polecam.

 • bardzo dobry

  Drogie Panie gorąco polecam , pełny profesjonalizm zarówno mówię o lekarzu jak i o wyposażeniu gabinetu,

 • bardzo dobry

  Kompetentny, rzeczowy, wyraża jasno swoje stanowisko i ocenę medyczną. Ponadto bardzo uprzejmy i co najważniejsze empatyczny.

 • bardzo dobry

  Sympatyczny, delikatny, wyrozumiały, dokładny, eliminuje wszelkie obawy. Z czystą przyjemnością polecam tego lekarza!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją