Andrzej Dobracki

Ortopeda

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

BORAMED BORAMED KEN: Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z infolin... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

BORAMED
BORAMED KEN:
Klientów towarzystw ubezpieczeniowych pragnących umówić się na wizytę w
ramach ubezpieczenia prosimy o kontakt telefoniczny z Przychodnią, bądź z
infolinią towarzystwa ubezpieczeniowego (zgodnie z zasadami zapisów danego
ubezpieczyciela).

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , skupiony na problemie chorego , umiejący powiązać obecny problem z innymi przypadkami chorego z przeszłości , tak często mające znaczenie w diagnozie.Prawdziwy lekarz o jakim marzymy udając się po poradę i pomoc z naszymi dolegliwościami.

 • bardzo słaby

  Nie polecam nikomu tego lekarza. W ogóle nie słucha co mówi pacjent. Zgłosiłam się do nie go z torbielą pod kolanem. Kiedy opowiedziałam skąd ją mam, że jest ona nawrotem wcześniejszego przeciążenia, powiedział że trzeba zrobić usg bo może moja obecna dolegliwość jest nawrotem tegoż właśnie przeciążenia. Kiedy spytałam co mogę z tym zrobić przepisał mi jedynie tabletki przeciwzapalne, które powinny TROCHĘ wchłonąć torbiel, po czym powiedział, że nic z tym nie można za bardzo zrobić. Kiedy wyjaśniłam, że poprzednio lekarz odciągnął mi płyn, usłyszałam, że on się tego nie podejmie, bo jest to zbyt ryzykowne ze względu na (ogólnie ujmę) skomplikowaną budowę: za dużo nerwów itp. Zamiast słuchać, skupiony był na własnych myślach. Wyglądało to tak jakby docierały do niego jedynie strzępy przekazywanych przeze mnie informacji. Jego podejście do mnie spowodowało, że poczułam się zlekceważona jako pacjent i jako człowiek.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ja trafiłem z uszkodzoną łąkotką i dostałem skierowanie na potrzebne badania oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Mnie pytania, serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Zapisałam się do lekarza bez polecenia, jednak przeczytałam nieliczne opinie na stronie. Zgłosiłam się z problemami z kolanem. Muszę przyznać, tak jak moi poprzednicy, że lekarz robi bardzo dobre wrażenie od pierwszego razu. Z dużą uwagą wysłuchał historii kolana, zadał dużo pytań dodatkowych, następnie przeszedł do badania, które wykonał bardzo dokładnie i zinterpretował objawy. Podpowiedział, jakie są możliwości "naprawienia problemu". Ze swojej strony szczerze polecam i zachęcam do wybierania tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Punktualny i dokładny lekarz. Bardzo szczegółowe i profesjonalne badanie. Przepisał mi rehabilitację która jest skuteczna. Dokładnie przedstawił diagnozę i odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo polecam! ;)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny oraz zainteresowany problemem. Byłem ostatnim pacjentem podczas dyżuru, a doktor mimo upłynięcia czasu wizyty poświęcił mi ekstra 20 minut. W punkcie, w którym nie był pewny postępowania polecił innego specjalistę zamiast od razu wysyłać na stół operacyjny. Operacja kolana będzie niestety konieczna, ale dla mnie plus, że lekarz szuka rozwiązań.

 • bardzo dobry

  Kulturalny, punktualny i sympatyczny lekarz, który nie chce od razu kłaść człowieka na stół operacyjny, ale proponuje różne metody nieinwazyjne albo mało inwazyjne. Leczę się u niego od 3 lat i nadal zamierzam.

 • bardzo dobry

  Doktor bardzo dobry i profesjonalny. przepisał leki które pomogły oraz rehabilitacje. szczegółowo wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie pytania wyczerpująco. polecam pomimo długich terminów