Agnieszka Garstecka, laryngolog Toruń

Agnieszka Garstecka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11

Adresy

 • 6 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr Agnieszka Garstecka to wspaniały lekarz i cudowny, wrażliwy na cierpienie człowiek. Od kilku miesięcy nie potrafiono zdiagnozować i pomóc mojej mamie. Pani Agnieszka przy pierwszej wizycie zdiagnozowała i podczas tej wizyty też pomogła. Dolegliwości ustąpiły. Mama jest szczęśliwa. Wszystko w ramach NFZ. Mama jest już osobą w podeszłym wieku i często każdą dolegliwość tłumaczy się wiekiem a tutaj jedna wizyta i cierpienie wielu miesięcy minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dziękujemy!

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  pani dr.kiedys przyjmowała w Grudziadzu chodziłam z córką niema lepszego laryngologa teraz jestesmy pod opieką innego lekarza i niema wogule o czym mówi bo tylko pani Agnieszka konkretnie badała i wiedzielismy co się dzieje

  zgłoś nadużycie
 • 7 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Właśnie wróciłam od Pani Doktor. Oby w naszym kraju było więcej takich lekarzy. Miła, rzeczowa, a przede wszystkim zaangażowana w problem pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Agnieszka jest świetnym lekarzem. Trafiłam do niej przez "przypadek" i bardzo się z tego cieszę. Chorobę zdiagnozowała już po kilku minutach badania, a wyniki szczególowych badań ją potwierdziły. Bardzo dokładnie i zrozumiale :-) opowiada o ewentualnych chorobach, ich przyczynach i skutkach. (Nie bylam prywatnie). Męża z bólem zatok przjęła prywatnie z dnia na dzień (była równie miła i kompetentna). Polecam każdemu kto szuka DOBREGO laryngologa.

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Dr.Agnieszkę Garstecką to bardzo dobry lekarz.Moja córka miała usunięty 3 migdałek i podcięte 2 boczne.Zabieg odbył się w Citomedzie,bardzo chciałabym podziękować Pani Dr.Garsteckiej,lekarzowi anestezjologowi,oraz całemu personelowi obecnemu na oddziale przed,w trakcie i po zabiegu.Dziękuje!

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2012

  Ocena: Słaby

  Według mnie pani doktor pasuje do pacjentów, którzy lubią dyscyplinę wojskową - dziecko ma wykonywać polecenia, kiedy boli - nie mają racji, no bo przecież badanie nie boli :-(. Odniosłam wrażenie, że dziecko nie jest człowiekiem tylko materiałem do badań. Brak podejścia do dziecka, mało delikatne badanie, brak umiejętności rozmowy z małym pacjentem. Przykro mi to pisać, ale był to najgorszy kontakt z lekarzem w naszej historii. Aha - byliśmy prywatnie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pani dr. Garsteckiej dostałam się z polecenia i naprawde nie żałuję. Jest to specjalistka- otolaryngolog godna tej nazwy. Lekarz bez rutyny i wynoszenia się ponad pacjenta.Rewelacyjne podejscie do pacjentów "niestandardowych".Mojego synusia powierzyłam własciwej osobie(oczywiści całemu zespołowi należą się podziękowania). SZkoda, że kilka lat wcześniej nie znałam Pani Doktor, wówczas moja córka nie musiałaby przeżywać koszmaru wycinania migdałów bez ogólnego znieczulenia. Gorąco polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Dr Garstecka, to najmilszy lekarz z jakim miałam doczynienia w ciągu całego życia. Bardzo rzetelnie zajmuje się swymi małymi pacjentami. Konkretna i rzeczowa. W razie konieczności udzieli rady nawet przez telefon, i wcale nie jesteśmy pacjentami gabinetu prywatnego, tylko przychodni w Grudziądzu. Mój 4 letni synek wcale nie obawia się wizyt u Pani doktor, wręcz na nie czeka.

  zgłoś nadużycie
 • 28 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam dr. Garstecką. Syn miał przerośnięty trzeci migdał, dr. zajęła się nim b.dobrze, jest serdeczna i b.rzeczowa. Po zabiegu żadnych komplikacji, wszystko w najlepszym porządku.

  zgłoś nadużycie
 • 20 marca 2009

  Ocena: Neutralny

  Niestety ja nie byłam zadowolona z wizyty.Historia choroby była dość długa.Odniosłam wrażenie ,że nie byłam uważnie słuchana i dostałam leki ,które nie przeniosły żadnego rezultatu ,ani nawet minimalnej poprawy.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami