lek.

Adrian Chwojnicki

Dermatolog

Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Możliwe są także wizyty w poniedziałki, środy i czwartki w godz 16-20 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym , zapraszam! W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale L... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • DERMADERM Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  SEMAFOROWA 87/u1, Krzyki
  52-115 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Możliwe są także wizyty w poniedziałki, środy i czwartki w godz 16-20 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym , zapraszam!
W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuje w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora.
Jest to czas, który spotęgował moją wiedzę oraz pozwolił na zdobycie doświadczenia cennego przy diagnozowania Państwa problemów.

Do codziennej pracy wykorzystuję:
Laser Harmony XL
Laser Aleksandrytowy Arion
Laser Frakcyjny CO2 Duosel

Zainteresowania:
Medycyna
Kino
Muzyka
Sport

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przychodni.

Pozdrawiam
Adrian Chwojnicki www.dermaderm.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, trafna diagnoza, skuteczne leczenie i podejscie indywidualne. Poprzedni tylko leczyli skutki, a nie przyczynę choroby bez rezultatu, a wręcz z pogorszeniem, polecam!

 • bardzo dobry

  Rewelacja. Polecam Dr Chwojnickiego. Konkretny, sympatyczny i pomocny. Jesli zajdzie potrzeba to na pewno do Niego wrócę.

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim, fachowa, szybka pomoc. Lekarz godny polecenia, dba o każdego pacjenta, bez wyjątków.

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Przepisane leki pomogły a rana po zabiegu goi się świetnie. Do poprawienia czas oczekiwania na wizytę.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz! Bardzo konkretny, słuchajacy pacjenta. Bardzo polecam, zwłaszcza ze wizyta nie kosztuje majątku jak pozostali we Wrocławiu...

 • bardzo dobry

  Pan doktor zna się na rzeczy ja bardzo się ciesze że znalazłam Pana Doktora bo pomógł mojemu synkowi który po przebytej anginie zachorował na łuszczyce i dopiero u pana doktora dostaliśmy leki które pomogły po 3 dniach były widoczne efekty leczenia i już teraz jest tak jak miło być mój synek nie wstydzi się chodzić do szkoły bo dzieci mu nie dokuczają bo wysypka zeszła na tyle że nie rzuca się już tak w oczy i dzieci nie zadają mu już kłopotliwych pytań. Dziękujemy Panu w imieniu naszego synka i naszym za pomoc. Polecamy warto .Lekarz godny polecenia dla innych .

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora po dwóch tygodniach juz widać efekty leczenia. Bardzo dobry dermatolog, nie naciaga i w moim przypadku leczenie nie jest drogie.

 • bardzo dobry

  Bez zastrzeżeń. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z dużym doświadczeniem. W bardzo przystępny sposób wyjaśnił mi możliwości rozwiązania mojego problemu. Nie naciska na wybór takiej a nie innej drogi leczenia. Zbiera bardzo dokładny wywiad. To była moja pierwsza wizyta i jestem z niej bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Bardzo obiecujące pierwsze spotkanie, zobaczymy co będzie dalej :) Świetne podejście, wyrozumiałość i profesjonalizm. Warto poczekać trochę na wizytę

 • bardzo dobry

  Rzeczowa ocena problemu i szczegółowe omówienie metody leczenia. Pozostaje czekać na efekty wizyty.

Najbliższe terminy:

kolejne dni