Dermatolog lek.

Adrian Chwojnicki

39

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Możliwe są także wizyty w poniedziałki i czwartki oraz w środy po godzinie 15:30 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, zapraszam!
  Nazywam się Adrian Chwojnicki. Jestem lekarzem Dermatologiem. Na codzień pracuję w 4WSKzP we Wrocławiu. Na oddziale dermatologii pracuję od 10 lat. Jest to czas, który spotęgował moją wiedzę oraz pozwolił na zdobycie doświadczenia cennego przy diagnozowania Państwa problemów.

  Do codziennej pracy wykorzystuję:
  Laser Harmony XL
  Laser Aleksandrytowy Arion

  Zainteresowania:
  Medycyna
  Kino
  Muzyka
  Sport

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą przychodni.

  Pozdrawiam
  Adrian Chwojnicki

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • 9 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam! Lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę i podchodzący indywidualnie do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo profesjonalna wizyta. Lekarz rzeczowy, świetnie przygotowany gabinet. Jedyne do poprawki to czas oczekiwania na wizytę - kolejka do lekarza pomimo umówionej godziny. Warto jednak poczekać!

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  jak większość opinii dodaje swoją jako bardzo dobra:)warto zasięgnąć porady.Zobaczymy jak dalsze leczenie ale początek bardzo dobry.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Tak dobrego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze ! Kompetentny, szybko decyzyjny, zawsze uśmiechnięty i co najważniejsze... WYROZUMIAŁY! Lekarz, którego będę polecać Wszystkim - bo wiem, że jest osobą nie tylko godną zaufania- ale też konkretną w działaniu i leczeniu !! Jeżeli macie jakikolwiek problem dermatologiczny - to tylko do niego !! :)

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kompetentny, sprawny lekarz - polecam. Podczas wizyty nie traci czasu swojego i pacjenta, jednocześnie poświęca wystarczająco dużo uwagi - aby postawić właściwą diagnozę.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2014

  Ocena: Słaby

  Za zaangażowanie 5, za diagnozę 2. Niby właściwa, ale bez podania przyczyn wywołujących liszajca i gruntownej diagnozy, czyli zlecenia podstawowego badania-wymazu i antybiogramu. Zalecona uciążliwa pielęgnacja i antybiotyki, na które gronkowiec w ogóle nie był wrażliwy (wykazał to antybiogram zlecony przez innego lekarza). Miesiące wyjęte z życiorysu ropnie, strupy i w efekcie blizna. LEKARZE, OBUDŹCIE SIĘ. DIAGNOZUJCIE A NIE EKSPERYMENTUJCIE Z ANTYBIOTYKAMI.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super.Jako jedyny lekarz w nagłej potrzebie dodam,że w sobotę przyjął mojego męża.Warto zaznaczyć, że wykonałam ok. 20 telefonów i nikt nawet nie zapytał co się dzieje, a doktor kazał nam wieczorem przyjechać za co mu serdecznie dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 5 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Chwojnickiemu za wyleczenie mnie z trądziku, z którym zmagałam się 10 lat! Jest nie tylko profesjonalny i konkretny, ale i baaardzo życzliwy:-) Niepospolita osobowość człowieka z pasją - pozytywnie zakręcony człowiek :-) Za każdym razem wychodzę z gabinetu z uśmiechem na twarzy :-)

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Chwojnicki to super lekarz, ma dobre osobiste podejscie do pacjeta. Dokładnie zrobi wywiad z pacjentem, mozna tez pogadac na luzie. Nie tworzy dystansu białego fartucha, przez co podczas wizyty nie czuje sie stresu i mozna swobodnie porozmawiac o swoich problemach z doktorem. Diagnozy wszystkie trafne (lecze sie u dr od kilku lat), a leczenie w moim przypadku zawsze skuteczne. Kolejki bywają okropne, to lrawda, ale dr obiecał poprawę i juz zauwazyłam efekty:) To nieprawda, ze dr Adrian chce sie dorobic jak ktos wczesniej wspominal w komentarzach. Cena za wizyte od kilku lat niezmienna i niewygorowana, ceny zabiegow podobnie.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Chyba najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Bardzo profesjonalne podejście do pracy, na pierwszej wizycie przeprowadził ze mną dokładny wywiad, czego nie zrobił żaden z dermatologów, którzy dotychczas mnie leczyli. Długo zmagałam się z trądzikiem, a teraz po terapii u pana doktora od kilku miesięcy nic nie wraca. Faktem jest, że dla osoby bez samochodu dojazd na Semaforową z centrum jest męczący i sama terapia wraz z wizytami to spory wydatek, ale zdecydowałabym się bez wahania drugi raz na nią. Co więcej - nigdy nie miałam problemu z umówieniem wizyty, pan doktor zaraz oddzwaniał, gdy nie mógł odebrać. Trzeba uzbroić się w cierpliwość pod gabinetem, ale naprawdę warto. Polecam z czystym sumieniem!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?