Możliwe są także wizyty w poniedziałki i czwartki oraz w środy po godzinie 15:30 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, zapraszam! Nazywam się Adrian Chwojnicki. Jestem lekarzem Dermatologiem.... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Możliwe są także wizyty w poniedziałki i czwartki oraz w środy po godzinie 15:30 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, zapraszam!
Nazywam się Adrian Chwojnicki. Jestem lekarzem Dermatologiem. Na codzień pracuję w 4WSKzP we Wrocławiu. Na oddziale dermatologii pracuję od 10 lat. Jest to czas, który spotęgował moją wiedzę oraz pozwolił na zdobycie doświadczenia cennego przy diagnozowania Państwa problemów.

Do codziennej pracy wykorzystuję:
Laser Harmony XL
Laser Aleksandrytowy Arion

Zainteresowania:
Medycyna
Kino
Muzyka
Sport

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przychodni.

Pozdrawiam
Adrian Chwojnicki

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora po dwóch tygodniach juz widać efekty leczenia. Bardzo dobry dermatolog, nie naciaga i w moim przypadku leczenie nie jest drogie.

 • bardzo dobry

  Bez zastrzeżeń. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z dużym doświadczeniem. W bardzo przystępny sposób wyjaśnił mi możliwości rozwiązania mojego problemu. Nie naciska na wybór takiej a nie innej drogi leczenia. Zbiera bardzo dokładny wywiad. To była moja pierwsza wizyta i jestem z niej bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Bardzo obiecujące pierwsze spotkanie, zobaczymy co będzie dalej :) Świetne podejście, wyrozumiałość i profesjonalizm. Warto poczekać trochę na wizytę

 • bardzo dobry

  Rzeczowa ocena problemu i szczegółowe omówienie metody leczenia. Pozostaje czekać na efekty wizyty.

 • bardzo dobry

  wspaniały lekarz, zabieg melasma harmony xl przeprowadzony bezkonfliktowo, wyniki niebywałe na twarzy,. bardzo szybki proces leczenia. polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam! Lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę i podchodzący indywidualnie do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalna wizyta. Lekarz rzeczowy, świetnie przygotowany gabinet. Jedyne do poprawki to czas oczekiwania na wizytę - kolejka do lekarza pomimo umówionej godziny. Warto jednak poczekać!

 • bardzo dobry

  jak większość opinii dodaje swoją jako bardzo dobra:)warto zasięgnąć porady.Zobaczymy jak dalsze leczenie ale początek bardzo dobry.Polecam.

 • bardzo dobry

  Tak dobrego lekarza jeszcze nie spotkałam na swojej drodze ! Kompetentny, szybko decyzyjny, zawsze uśmiechnięty i co najważniejsze... WYROZUMIAŁY! Lekarz, którego będę polecać Wszystkim - bo wiem, że jest osobą nie tylko godną zaufania- ale też konkretną w działaniu i leczeniu !! Jeżeli macie jakikolwiek problem dermatologiczny - to tylko do niego !! :)

 • bardzo dobry

  Kompetentny, sprawny lekarz - polecam. Podczas wizyty nie traci czasu swojego i pacjenta, jednocześnie poświęca wystarczająco dużo uwagi - aby postawić właściwą diagnozę.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę