lek.

Adrian Chwojnicki

Dermatolog

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Możliwe są także wizyty w poniedziałki, środy i czwartki w godz 16-20 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym , zapraszam! W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale L... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • DERMADERM Specjalistyczna Praktyka Lekarska

  SEMAFOROWA 87/u1, Krzyki
  52-115 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Możliwe są także wizyty w poniedziałki, środy i czwartki w godz 16-20 - po wcześniejszym kontakcie telefonicznym , zapraszam!
W 1999 roku ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Od 2003 roku pracuje w Klinicznym Oddziale Dermatologiczno-Wenerologicznym 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, pełniąc obecnie funkcję ordynatora.
Jest to czas, który spotęgował moją wiedzę oraz pozwolił na zdobycie doświadczenia cennego przy diagnozowania Państwa problemów.

Do codziennej pracy wykorzystuję:
Laser Harmony XL
Laser Aleksandrytowy Arion
Laser Frakcyjny CO2 Duosel

Zainteresowania:
Medycyna
Kino
Muzyka
Sport

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przychodni.

Pozdrawiam
Adrian Chwojnicki www.dermaderm.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Przepisane leki pomogły a rana po zabiegu goi się świetnie. Do poprawienia czas oczekiwania na wizytę.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz! Bardzo konkretny, słuchajacy pacjenta. Bardzo polecam, zwłaszcza ze wizyta nie kosztuje majątku jak pozostali we Wrocławiu...

 • bardzo dobry

  Pan doktor zna się na rzeczy ja bardzo się ciesze że znalazłam Pana Doktora bo pomógł mojemu synkowi który po przebytej anginie zachorował na łuszczyce i dopiero u pana doktora dostaliśmy leki które pomogły po 3 dniach były widoczne efekty leczenia i już teraz jest tak jak miło być mój synek nie wstydzi się chodzić do szkoły bo dzieci mu nie dokuczają bo wysypka zeszła na tyle że nie rzuca się już tak w oczy i dzieci nie zadają mu już kłopotliwych pytań. Dziękujemy Panu w imieniu naszego synka i naszym za pomoc. Polecamy warto .Lekarz godny polecenia dla innych .

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora po dwóch tygodniach juz widać efekty leczenia. Bardzo dobry dermatolog, nie naciaga i w moim przypadku leczenie nie jest drogie.

 • bardzo dobry

  Bez zastrzeżeń. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z dużym doświadczeniem. W bardzo przystępny sposób wyjaśnił mi możliwości rozwiązania mojego problemu. Nie naciska na wybór takiej a nie innej drogi leczenia. Zbiera bardzo dokładny wywiad. To była moja pierwsza wizyta i jestem z niej bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Bardzo obiecujące pierwsze spotkanie, zobaczymy co będzie dalej :) Świetne podejście, wyrozumiałość i profesjonalizm. Warto poczekać trochę na wizytę

 • bardzo dobry

  Rzeczowa ocena problemu i szczegółowe omówienie metody leczenia. Pozostaje czekać na efekty wizyty.

 • bardzo dobry

  wspaniały lekarz, zabieg melasma harmony xl przeprowadzony bezkonfliktowo, wyniki niebywałe na twarzy,. bardzo szybki proces leczenia. polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam! Lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę i podchodzący indywidualnie do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalna wizyta. Lekarz rzeczowy, świetnie przygotowany gabinet. Jedyne do poprawki to czas oczekiwania na wizytę - kolejka do lekarza pomimo umówionej godziny. Warto jednak poczekać!

Najbliższe terminy:

kolejne dni