Adam Woźniak

Psychiatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  REWELACJA, człowiek który czyta w duszy!!! POLECAM!!! Pierwszy który mi pomógł :):)

 • bardzo dobry

  Doktor Adam Woźniak jest bardzo kompetentnym, nowoczesnym lekarzem. Człowiek wysokiej kultury osobistej, ludzkiego ciepła i współczucia dla pacjenta. Moją opinię podzielają również osoby, które do niego skierowałem. Znam go od ok. 10 lat. Dla mnie jest kim więcej niż lekarzem. Po tym, co dla mnie zrobił, stał się kimś bliskim, darzonym wielkim szacunkiem i wdzięcznością. Nie rodzina, nie przyjaciele ani nawet psychologowie - tylko doktor Woźniak potrafił przy mnie wytrwać, rozumieć, dodawać otuchy w czasach kiedy nie miałem siły już żyć. Dzięki niemu żyję i dziś piszę te słowa.

 • bardzo dobry

  Trafiłam pod jego opiekę przez przypadek. Już po pierwszym spotkaniu wyszłam z uśmiechem na twarzy, mimo że od miesięcy nie miałam go na twarzy. Bardzo mądry, profesjonalny i bezkrytyczny lekarz. Rok terapii pozwolił mi dojść do - jak myślałam - niemożliwego. Polecam, jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego psychiatry i stracił już nadzieję, że takowi istnieją.

 • bardzo dobry

  Trafiłam pod opiekę doktora w szpitalu na Sobieskiego, po tym jak dostałam czegoś w rodzaju psychozy po przyjmowaniu źle dobranych leków na nerwicę. Pan doktor szybko ustawił odpowiednie leki, bardzo się interesował moim stanem i zawsze mogłam się do niego zwrócić, kiedy potrzebowałam, również po opuszczeniu szpitala. Polecam dr Woźniaka, wg mnie to kompetentny lekarz.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krystyna Stopczyńska - psychiatra, Krystyna Janina Traciłowska-Piechota - psychiatra, Renata Karina Zdanowska-Piechna - psychiatra, Artur Kołakowski - psychiatra, Krystyna Kazimierz Kmieć-Jarecka - psychiatra, Dorota Bartmińska - psychiatra, Jolanta Berezowska - psychiatra, Benedyktyna Sarwińska - psychiatra, Ewa Maria Grycner-Ziegman - psychiatra, Bożena Maria Zubczewska-Ślósarek - psychiatra, Bogusław Włodawiec - psychiatra, Aleksandra Opiełka-Pawlak - psychiatra, Bertrand Janota - psychiatra, Joanna Grzesiewska - psychiatra, Jerzy Grzegorz Popek - psychiatra, Anna Zofia Antosik - psychiatra, Arkadiusz Kaźmierski - psychiatra, Maciej Dziurkowski - psychiatra, Joanna Wilkowska-Chmielewska - psychiatra, Artur Krężel - psychiatra