Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

Z
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarska sc Inny

Lekarz godny polecenia...odwiedzam go z coreczka gdy tylko cos sie dzieje i jestem bardzo zadowolona...jeden zlepszych lekarzy dla dzieci


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarska sc

Nie znam lepszego lekarza. Jest bardziej kompetentny niż specjaliści w danej dziedzinie. Nie pomógł mi ani ginekolog ani urolog na których wydawałam przez długie lata ogromne pieniądze, przechodziłam bolesne zabiegi. Doktor Brzegowy przepisał 3 recepty i wszystko przeszło... Nie mogę uwierzyć w to że mój lekarz rodzinny (na NFZ!!!) tak mi pomógł.
Dziękuję Panie Doktorze.


S
Użytkownik zweryfikowany

Do dr Brzegowego chodzę na NFZ z moją córką i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Jest to dobry lekarz i wyjaśnia wszystkie moje wątpliwości. Zawsze szczegółowo odpowie na moje pytania. Ponadto jest możliwość umówienia się na prywatną wizytę po godzinach pracy. Polecam


E
Użytkownik zweryfikowany

Jestem stałą pacjentką doktora, od kiedy zostałam mamą doktorowi przybył kolejny mały pacjent, nie mam żadnych zastrzeżeń do prowadzenia mojego dziecka. Mamy ustalone wizyty kontrolne, sprawdzające rozwój malucha z góry na cały rok. Pozostałe wizyty odbywam kiedy zachodzi potrzeba. Podczas wizyt oceniających rozwój dziecko zawsze jest ważone i mierzone, kiedy zgłosiłam się z bólem ucha u małego, dziecko tak cierpiało i płakało, że ważenie byłoby nawet niemożliwe a chyba i niepotrzebne skoro 2 tygodnie temu byliśmy na rutynowej kontroli. Doktor jest wspaniały, zaangażowany w swoją pracę a do tego ma wspaniałe podejście do maluchów. Polecam wszystkim dużym i małym, zna si,ę na tym co robi.


R
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz miły, sympatyczny. Poza tym jest kilka spraw które mnie denerwują.
Po pierwsze nie warzą dzieci przed badaniem , a jest to dość ważne zwłaszcza jeśli chodzi o podanie antybiotyku , którego dawkę określa się do masy ciała. Ktoś powie że można przejść do zabiegowego i zważyć dziecko w każdej chwili ale to powinno być robione kompleksowo , każdorazowo. Po drugie co mnie bardzo denerwuje Pan Doktor nie myje rąk po zbadaniu jednego dziecka czy dorosłego a przed rozpoczęcie badania kolejnego pacjenta, co jest dość niehigieniczne w dzisiejszych czasach. Byłam tylko kilka razy na wizycie u Pana Doktora z moimi dziećmi , ma podejście do małych pacjentów , dzieci go lubią ale porównując te wizyty do wizyt u mojego prywatnego pediatry takie mam spostrzeżenia. Jeszcze jedna sprawa uważam że małe dzieci powinny być badane kompleksowo bez względu na to z jakimi objawami rodzic się zgłasza , czyli osłuchanie , uszy, węzły chłonne , gardło, sztywność karku, brzuch , waga i wzrost. Wtedy można mieć pewność że niczego się nie przeoczy a rodzic widząc taki sposób badania też na pewno czułby się spokojniej . Dla dorosłych mogę polecić jak najbardziej.


P
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz!!! Zawsze kiedy tylko jest potrzebny to nas przyjmuje , lub przyjeżdża! Dokładny z super podejściem do dzieci:)
Polecam jak najbardziej!!!


Użytkownik zweryfikowany

Świetny pediatra. Długo szukałam kompetentnego lekarza dla mojego dziecka, także prywatnie i cieszę się, że udało mi się trafić na pana doktora. Bardzo polecam. Jedyny minus to te długie kolejki w poczekalni :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Super pediatra.
I ja i moje dziecko uwielbiamy go.
Kompetentny i zaangażowany.
Gorąco i szczerze polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

bardzo miły sympatyczny dokładny lekarz pediatra a zarazem rodzinny,fajne podejscie do dzieciaków dyspozycyjny nie ma problemu z wizytami.długo by można wymieniać poprostu godny polecenia:)


G

Bardzo dobry lekarz. Chodze do niego z moim dzieckiem i jeszcze sie niezawiodłam:) Polecam :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie