Włodzimierz Śliwiński, chirurg Busko-Zdrój

lek. Włodzimierz Śliwiński

Chirurg więcej

11 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bohaterów Warszawy 106, Busko-Zdrój
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Po więcej informacji i numer kontaktowy zapraszam na stronę : http://drsliwinscy.pl/


Leczone choroby

  • Choroby chirurgiczne
  • Przepuklina
  • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Inny

Dr Śliwiński przeprowadzał u mnie operację przepukliny pachwinowej. Super wszystko wyjaśnił, podczas operacji, ale także po, dbał o moje samopoczucie. Świetny lekarz z powołania!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Operacja przepukliny pachwinowej

Dr chirurg Śliwiński jest to złota rączka w swojej profesji. Mam na myśli mówiąc to ,że jest bardzo precyzyjny ,szczegółowo dopatruje to co robi .Byłem do połowy znieczulony i dokładnie mogłem obserwować doktora z jaką dokładnością i precyzją przeprowadza zabieg operacyjny na mojej osobie.
Wdzięczny pacjent Adam P.

lek. Włodzimierz Śliwiński

Dziękuję Panie Adamie za uznanie, miło słyszeć,pozdrawiam :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Miałem zabieg przeprowadzony przez dr. Śliwińskiego w Busku,przebywałem na oddziale chirurgi gdzie otoczono mnie naprawdę super opieką,a co do doktora Śliwińskiego to mogę powiedzieć że miałem już kilka operacji w Krakowie i podczas żadnej z nich nie spotkałem tak przyjaznej i fachowej osoby. Znakomity gość polecam z czystym sumieniem !!! JN


D
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry człowiek i chirurg uratowal mi zycie po wyciecu zrostow z piersi bardzo rozpaczałam on jako doktor i psycholog długo pracowal nade mna dotarl do mnie teraz każdy z mojej rodziny jest kierowany wlasnie do niego bo ogrom jego wiedzy i dobroci to nieskończony potencjal jestem mu ogromnie wdzieczna


W
Użytkownik zweryfikowany

najlepszy lekarz chirurg profesjonalny zyczliwy dla kazdego pacjenta bez wzgledu na wiek lecze sie u ana doktora od kilku miesiecy i jestem zadowolona z leczenia dziekuje panie doktorze za zyczliwosc i zycze bardzo dddddduzo zdrowia dla pana i rodziny


A
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Włodzimierz Śliwiński to prawdziwy lekarz z powołania.Nie znam drugiego tak życzliwego człowieka. Miałam przyjemność spędzić tydzień na oddziale chirurgicznym w Pińczowie.Miałam kontakt z niemal każdym lekarzem na tym oddziale i nikt nie był taki pomocny i miły jak właśnie pan chirurg Śliwiński. Obok jego życzliwości i nieschodzącego uśmiechu na twarzy widać także wielką wiedzę z zakresu chirurgi.Do dziś dziękuję mojej cioci ,że trafiłam właśnie w jego ręcę . bo to ona ukierowała mnie do niego.Od dziś każdemu polecam doktora Śliwińskiego. Jestem pewna,że jest to własciwy człowiek na własciwym miejscu.Dlatego nie mogę nie zareagować na wpis nie jakiej studentki z 28 lutego bieżącego roku.. Śmiem twierdzić ,że nie jest Pani żadną studentką ,a osobą , która najwidoczniej zazdrości wiedzy , elokwencji i ostatnich nagród w tym lekarza Ponidzia 2011 Pana Doktora. Jeśli jednak się mylę, jakim prawem ocenia PANI specjaliste jeśli jak Pani twierdzi jest tylko praktykantką . Co do Pani opini o tym ,że Pan doktor traktuje inaczej młodszych pacjentów i starszych . TO ABSURD. Idealnie zajmował się mną 30 letnią kobietą w sile wieku jak i moją 74 letnią ciocią. Brak słow dla takich nie zaargumentowanych komentarzy. Gratuluję jedynie fantazji ,ale wstydzić Pani się powinna.Każdy kto zna Pana doktora nie uwierzy w takie oszczerstwa na jego temat.

Kończąc pragnę podkreślić ,ze Pan Doktor Śliwiński to najlepszy specjalista w Pińczowie, powiecie a śmiem twierdzić , że nawet w województwie


Pozdrawiam Aneta S - . pacjentka z 2011


G

Lekarz z powołania bardzo dobre podejście do pacjenta .JEDYNY kompetentny specjalista chirurg w Pińczowskim szpitalu. Bardzo miły i uprzejmy. Nikomu nie odmówi badania (pewnie dlatego nie przyjmuje w przychodni )
POLECAM


G

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jeden z nielicznych w województwie oddany pacjentowi. Zaangażowany, opiekuńczy a przedewszystkim wspaniały specjalista w swej profesji. Jego miejsce jest w szpitalu wojewódzkim. Nie wiem dlaczego się trzyma tego zaścianka w Pińczowie.Więcej przebojowości Panie Doktorze. Wdzięczni pacjenci.


G

Miałam przyjemność pracować kilka lat temu z Panem Doktorem Śliwińskim i muszę stwierdzić że jest bardzo dobrym fachowcem ,a praca z nim nalezy do przyjemnosci. Człowiek o wielkim poczuciu humoru a także wiedzy .


W

Pan doktor tak naprawdę uratował mojej mamie życie-za co będę mu wdzięczna do końca życia. Profesjonalny, oddany pracy i pacjentom człowiek. Do tego rzeczowy,kompetentny i miły, nie wprowadzający niepotrzebnego poddenerwowania. Podnosi pacjenta na duchu i motywuje go do walki i wysiłku.Mówi o czymś jak jest pewien, nic na podstawie przesłanek,domysłów.Myślę, że jeśli chodzi o ten szpital i ten oddział to JEDYNY kompetentny specjalista. Można mu zaufać. Zapewniam nie jest to tylko moja opinia, poleciłam Go wielu osobom i mają to samo zdanie. Panie doktorze - POWODZENIA I ZDROWIA ŻYCZĘ :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Po więcej informacji i numer kontaktowy zapraszam na stronę : http://drsliwinscy.pl/


Leczone choroby

  • Choroby chirurgiczne
  • Przepuklina
  • Żylaki kończyn dolnych
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna