Dr hab. n. med.

Witold Bojar

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Praktyka Stomatologiczna

  Trafiłam do dr Bojara z polecenia "jako do lekarza od trudnych przypadków" - gorąco polecam jego osobę dalej. Leczeniem kanałowym uratował ząb, który inni lekarze przekreślili. Poza dużą fachowością, to lekarz z naprawdę dużym wyczuciem - znieczulenie robi prawie niezauważalnie. Z innych, też istotnych plusów: bardzo czysty/zadbany gabinet. Z minusów: wysokie ceny - jednak uważam, że warto.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Praktyka Stomatologiczna

  Opaczewska 43/124B, 02-201

  Leczenie kanałowe od 700 zł
  Implanty od 2 850 zł
  Regeneracja kości od 1 000 zł
  Chirurgiczne usuwanie zębów od 500 zł
  Trudne przypadki leczenie kanałowego od 900 zł
  Skaling od 150 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Praktyka Stomatologiczna

   Trafiłam do dr Bojara z polecenia "jako do lekarza od trudnych przypadków" - gorąco polecam jego osobę dalej. Leczeniem kanałowym uratował ząb, który inni lekarze przekreślili. Poza dużą fachowością, to lekarz z naprawdę dużym wyczuciem - znieczulenie robi prawie niezauważalnie. Z innych, też istotnych plusów: bardzo czysty/zadbany gabinet. Z minusów: wysokie ceny - jednak uważam, że warto.

  • M

   Najlepszy lekarz w Polsce! Nie boi sie trudnych przypadkow, a w dodatku wykonuje wszystko po mistrzowsku i doslownie w ekspresowym czasie! Sam doktor jest bardzo uprzejmy, spokojny, rzeczowy, ma doskonaly sprzet. Jedyny minus to fakt, ze jest nieco drogi. Ale mimo to polecam w 100%

  • A

   Szukałam dobrego stomatologa w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Poczytałam opinie i zdecydowałam się odwiedzić dr Bojara. Śliczny gabinet, miła pani higienistka, doktor uprzejmy. Nie skarżyłam się na żadne dolegliwości, chciałam po prostu zrobić przegląd i podjąć leczenie jeśli coś się znajdzie. Okazało się, że na zdjęciu rtg wychodzi coś w rodzaju torbieli przy wcześniej leczonym kanałowo zębie. Zaproponowano mi zmianę wypełnienia, na co przystałam. Doktor dostał się do kanału przez stare wypełnienie. W efekcie mam nowe wypełnienie w kanale i pół plomby nowej a pół starej. Koszt tego leczenia to 800 zł. Nie kwestonuję profesjonalizmu lekarza, ale czuję niesmak spowodowany tak wysoką ceną i brakiem informacji na ten temat przed podjęciem leczenia. Na stronie www doktora jest wiele informacji, ale brak cen. Przed przystąpieniem do działania też nie zostałam poinformowana o kosztach. Mam jednak świadomość, że sama zawiniłam nie pytając na początku o cenę dlatego wpisuję swoją opinię jako neutralną, a potencjalnych pacjętów zachęcam do ustalenia szczegółów przed podjęciem decyzji o leczeniu.

  • E

   Polecam pana doktora. Borykalam sie z ogromnymi bolami calej szczeki przez dwa lata. Nikt nie potrafil pomoc. Wmawiano mi bole nerwu trojdzielnego. Tymczasem okazalo sie, ze zrodlem bolu byla siodemka, ktore nie wygladala na chora. Po jej przeleczeniu kanalowo bol ustapil. Jestem ogromnie wdzieczna dr Bojarowi i polecam go, jesli macie jakis zab nawet z bardzo zakrzywionymi korzeniami. Dr Bojar to najlepszy specjalista od leczenia kanalowego

  • G

   Trafiłam do niego z polecenia innego lekarza, który nie chciał podjąć się leczenia kanałowego siódemki ze względu na skomplikowany problem . Dr. Bojar ząb uratował. Żałuję, że nie trafiłam tam wcześniej gdyż inna siódemka z takim samym problemem została usunięta po konsultacjach z dwoma innymi lekarzami. W czasie leczenia wszystko mi tłumaczył i przedstawiał sposób leczenia. Fachowy sprzęt i bardzo fachowe podejście. Zdecydowanie polecam.

  • G

   Bardzo dobry stomatolog. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej. Polecił mi go znany w Warszawie stomatolog, który zajmuje się obecnie tylko implantami, twierdząc, że widzi na prześwietleniach jego prace w kanałach, które są wykonane po mistrzowsku. Zgadzam się, że jeśli chodzi o leczenie kanałowe nie ma sobie równych. Kilku dentystów przed nim chciało mi usunąć szóstkę, podczas gdy on "zrobił" ją na dwóch wizytach i jest ok. Inne "remonty" wykonuje również porządnie. Ma fajnie zaaranżowany gabinet z wysokiej klasy sprzętem. Aha! i świetnie robi znieczulenia. Po mojej poprzedniej dentystce byłam dosłownie w szoku. W ogóle nie czułam ukłucia. Rewelacja! Bardzo polecam! Zgadzam się również z jednym z opiniujących co do asystentki, wspaniała dziewczyna!

  • M

   Dr. bardzo sympatyczny, profesjonalny. Posiada najlepszy sprzet, a oplaty pobiera takie same, jak w innych gabinetach stomatologicznych.
   Wyleczyl mi zeby, ktore inny doktor popsul.
   Zdecydowanie polecam doktora Bojara

  • P

   Posiada dużą wiedzę i dobry sprzęt, wyleczył mi kanałowo ząb, który inni chcieli usuwać albo twierdzili, że nic nie da się zrobić z zatkanym kanałem. Bardzo sympatyczna asystentka.

  • J

   nie odbiera telefonów
   ```
   Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
   ```

  • Z

   Nie boi się podejmować trudnych przypadków np. wyrywania 8 kobiecie w ciąży. Ma dobre podejście do pacjenta. Świetny fachowiec. Jeżeli uzna to za potrzebne dodatkowo konsultuje swoje podejście z innymi specjalistami. Podejmuje wyważone decyzje co do leczenia. Używa nowoczesnego sprzętu i metod.