Wiesław Dubielis

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Super Doktor, fachowa ręka, polecam wszystkim potrzebującym.
  Pozdrawiam Doktorze, dziękuje za pomoc.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ani-MedUsługa: problemy gardłowe

   Moja wizyta była krótka, lekarz zobaczył gardło w kilka sekund wydał diagnozę że migdałki do wycięcia i przepisał antybiotyk. Nie chciał słuchać historii problemu tylko przerwał mi zadnie że 100 zł (najważniejsze) się należy. (bo następni czekają)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Super Doktor, fachowa ręka, polecam wszystkim potrzebującym.
   Pozdrawiam Doktorze, dziękuje za pomoc.

  • P

   Miałem operowaną przegrodę nosa. Słyszałem, że to skomplikowana operacja, że to musi robić porządny specjalista chirurg-laryngolog... Zasięgnąwszy wcześniej różnych opinii zdecydowałem się pójść do doktora Dubielisa. Wbrew temu, co nasłuchałem się wcześniej o tej operacji wszystko przebiegło spokojnie i bezboleśnie. Doktor jest konkretny i pracuje bardzo sprawnie, może stąd to wrażenie niektórych, że nie poświęca pacjentowi uwagi. Ja wiem, że przynajmniej do krzywej przegrody mogę spokojnie polecać doktora Dubielisa.

  • M

   witam ja również dolaczam się do opinij byłam u doktora parę razy z pierwszych dwóch wizyt byłam zadowolona ale nie zlecił badania ale leczeni nie przyniosło dobrego rezultatu w dalszym ciągu mam problemy z zatokami ostatnio alergolog dal mi skierowanie do laryngologa udałam się do doktora moja wizyta trwała dosłownie minute zobaczył gardło nawet nie zbadał mnie i powiedział do alergologa a przecież przyszłam od alergologa śmieszne nie?Nie polecam doktora z calym szacunkiem

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   fantystyczny człowiek i super specjalista , przedeszwsystkim ludzki - marta oczak

  • M

   Pan dr.Wiesław Dubielis to naprawdę bardzo dobry specjalista chociaż jak to w życiu bywa wszystkim nie dogodzi.Ja miałem z Panem doktorem przyjemność już dwa razy Pierwszy raz gdy uległem wypadkowi drogowemu i teraz wykonał zabieg usunięcia torbieli w zatoce szczękowej.Pana doktora cechuje duża fachowość,rzeczowe podejście do pacjenta.Po za tym jestem pod wrażeniem fachowości i bardzo miłej i profesjonalnej obsługi całego personelu oddziału laryngologicznego w Stalowej Woli.Siostrom i Ordynatorowi składam serdeczne podziękowanie Marian.

  • G

   Super gość, miałem czyszczenie zatok, w ciągu jednego dnia zostałem wypisany do domu. Pozdrawiam bardzo serdecznie !!!!!!! Sebastian M.

  • I

   Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Ordynator sprawnie funkcjonującego oddziału, który życzliwie traktuje pacjentów. Leczy m.in. chrapanie bardzo skuteczną metodą.

  • E

   Oddałam w rece Dr.Dubielisa to co mam najcenniejszego-moje dzieci(u obydwojga usuwano trzeci migdał),oczywiście obawiałam się zabiegu jednak niepotrzebnie.To jest LEKARZ,niestety w naszym kraju jest mało tak WSPANIAŁYCH lekarzy jak Dr Dubielis.

  • J

   A ja myślalam,ze on tylko ze mnie zdarl tyle kasy.Bylam z dzieckiem, pozaglądal, przepisal antybiotyk i steryd do nosa.kazal przyjśc za tydzien. ja równiez antybiotyku nie podalam i nie poszlam na kotrole.W lublinie specjaliści ktorzy maja w gabinetach porzadny sprzet np.fiberoskop biorą 60 zl. zdzierca i tylko antybiotyki przepisuje.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz