Wiesław Dubielis

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Super Doktor, fachowa ręka, polecam wszystkim potrzebującym.
  Pozdrawiam Doktorze, dziękuje za pomoc.

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Przemysław Elżakowski
  Przemysław Elżakowski
  Laryngolog
  Lubelska 56A, Kraśnik
  Do Pana Doktora trafiliśmy z czteroletnią córeczką w marcu z przewlekłym kaszlem i katarem. Po dokładnym wywiadzie… więcej

  Maria Szczepańska
  Maria Szczepańska
  Laryngolog
  Jabłońskiego 2/4, Rzeszów

  Ewa Dryniak
  Ewa Dryniak
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Jabłońskiego 2/4, Rzeszów
  Pani Doktor była rzeczowa, kompetentna i odpowiedziała na każde zadane jej pytanie. Ma odpowiednie podejście do… więcej

  Artur Lenecki
  Artur Lenecki
  Laryngolog, Laryngolog dziecięcy
  Warneńczyka 111, Rzeszów
  Bardzo fajny swobodny kontakt z pacjentem .rzeczowo przekazane informacje w sposób przystępny ,dokładny.naprawde… więcej

  Anna Oberc
  Anna Oberc
  Laryngolog
  Kopisto 1, Rzeszów
  Witam pierwszy raz bylam u pani doktor Anny Oberc na wizycie laryngologicznej wybralam ja po przeczytaniu samych… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Ani-MedUsługa: problemy gardłowe

   Moja wizyta była krótka, lekarz zobaczył gardło w kilka sekund wydał diagnozę że migdałki do wycięcia i przepisał antybiotyk. Nie chciał słuchać historii problemu tylko przerwał mi zadnie że 100 zł (najważniejsze) się należy. (bo następni czekają)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Super Doktor, fachowa ręka, polecam wszystkim potrzebującym.
   Pozdrawiam Doktorze, dziękuje za pomoc.

  • P

   Miałem operowaną przegrodę nosa. Słyszałem, że to skomplikowana operacja, że to musi robić porządny specjalista chirurg-laryngolog... Zasięgnąwszy wcześniej różnych opinii zdecydowałem się pójść do doktora Dubielisa. Wbrew temu, co nasłuchałem się wcześniej o tej operacji wszystko przebiegło spokojnie i bezboleśnie. Doktor jest konkretny i pracuje bardzo sprawnie, może stąd to wrażenie niektórych, że nie poświęca pacjentowi uwagi. Ja wiem, że przynajmniej do krzywej przegrody mogę spokojnie polecać doktora Dubielisa.

  • M

   witam ja również dolaczam się do opinij byłam u doktora parę razy z pierwszych dwóch wizyt byłam zadowolona ale nie zlecił badania ale leczeni nie przyniosło dobrego rezultatu w dalszym ciągu mam problemy z zatokami ostatnio alergolog dal mi skierowanie do laryngologa udałam się do doktora moja wizyta trwała dosłownie minute zobaczył gardło nawet nie zbadał mnie i powiedział do alergologa a przecież przyszłam od alergologa śmieszne nie?Nie polecam doktora z calym szacunkiem

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   fantystyczny człowiek i super specjalista , przedeszwsystkim ludzki - marta oczak

  • M

   Pan dr.Wiesław Dubielis to naprawdę bardzo dobry specjalista chociaż jak to w życiu bywa wszystkim nie dogodzi.Ja miałem z Panem doktorem przyjemność już dwa razy Pierwszy raz gdy uległem wypadkowi drogowemu i teraz wykonał zabieg usunięcia torbieli w zatoce szczękowej.Pana doktora cechuje duża fachowość,rzeczowe podejście do pacjenta.Po za tym jestem pod wrażeniem fachowości i bardzo miłej i profesjonalnej obsługi całego personelu oddziału laryngologicznego w Stalowej Woli.Siostrom i Ordynatorowi składam serdeczne podziękowanie Marian.

  • G

   Super gość, miałem czyszczenie zatok, w ciągu jednego dnia zostałem wypisany do domu. Pozdrawiam bardzo serdecznie !!!!!!! Sebastian M.

  • I

   Bardzo kompetentny i konkretny lekarz. Ordynator sprawnie funkcjonującego oddziału, który życzliwie traktuje pacjentów. Leczy m.in. chrapanie bardzo skuteczną metodą.

  • E

   Oddałam w rece Dr.Dubielisa to co mam najcenniejszego-moje dzieci(u obydwojga usuwano trzeci migdał),oczywiście obawiałam się zabiegu jednak niepotrzebnie.To jest LEKARZ,niestety w naszym kraju jest mało tak WSPANIAŁYCH lekarzy jak Dr Dubielis.

  • J

   A ja myślalam,ze on tylko ze mnie zdarl tyle kasy.Bylam z dzieckiem, pozaglądal, przepisal antybiotyk i steryd do nosa.kazal przyjśc za tydzien. ja równiez antybiotyku nie podalam i nie poszlam na kotrole.W lublinie specjaliści ktorzy maja w gabinetach porzadny sprzet np.fiberoskop biorą 60 zl. zdzierca i tylko antybiotyki przepisuje.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG