Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia online • 200 zł


12 341..... Pokaż numer

Płatności należy dokonać najpóźniej do 24 godzin przed terminem spotkania wykonując przelew na numer konta: 63 **** **** **** **** **** ****.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Dąbrowa 119, Dębniki, Kłaj
Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Przelew na konto
12 341..... Pokaż numer

Psychoterapia • 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię serdecznie – bardzo się cieszę, że poszukując psychoterapeuty dla siebie zainteresowałeś się moim profilem. Domyślam się przed jak trudnym ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Ataki paniki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • TER-COGNITIVA Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe
 • Uniwersytet Jagielloński, Psychologia

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • terapia poznawczo- behawioralna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Dąbrowa 119, Kłaj

200 zł

Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska200 zł

Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

37 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Pani Weronika jest bardzo profesjonalna, empatyczna i ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Dzięki Pani jakość mojego życia jest dużo lepsza. Pani Weronika nie tylko pomogła mi uporać się z przeszłością, ale także pomagała mi w kryzysowych i trudnych sytacjach w czasie naszej psychoterapii. Po każdej terapii czułam się innym człowiekiem i czuję się nadal. Mój sposób myślenia i postrzegania pewnych spraw zmienił się o 180 stopni. Z całego serca polecam Panią Weronikę, jest niesamowicie empatyczna, kompetentna, profesjonalna, zaangażowana, serdeczna; w krótkim czasie nastąpiły we mnie ogromne zmiany, nauczyła mnie Pani tak wielu rzeczy, w mojej głowie było tyle "przeklików", że nie da się zliczyć. Dziękuję z całego serca!

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Wizyty u p.Weroniki to chyba moja najlepsza inwestycja w życiu. Psychoterapia u niej odmieniła moje życie na o tyle, tyyyle lepsze, ze ciężko to ująć słowami. Mam o wiele lepsza relacje z sobą, z innymi, z praca. Jest mi w życiu lżej, spokojniej. Pani Weronika to cudowna specjalistka, pełna empatii, ciepła, niesamowicie pomocna i kompetentna. Z całego, całego serca polecam.

S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska Inny

Po kilku nieudanych próbach zwątpiłam w psychoterapię dopóki nie trafiłam do Pani Weroniki, jeszcze nigdy nie spotkałam tak cieplej, empatycznej osoby. Już na pierwszym spotkaniu poczułam ze jestem w odpowiednim miejscu, a spotkania przebiegają w bardzo miłej i komfortowej atmosferze a Pani Weronika jest bardzo zaangażowana, na pewno będę kontynuowała terapie w tym miejscu. Polecam wszystkim.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Jeśli szukasz terapeutki, która wzbudza zaufanie, cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia i angażuje się w każde spotkanie, pani Weronika jest tą osobą. :)
Trafiłam do Pani Weroniki, ponieważ przez dłuższy czas czułam się źle z moimi myślami. Miałam wrażenie, że wiele codziennych sytuacji mnie przerasta i nie jestem w stanie poradzić sobie z tym wszystkim sama. Sięgnięcie po pomoc było zdecydowanie jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Weronice za cały proces terapii. Z jej pomocą udało mi się rozpracować najtrudniejsze kawałki mojego życia. Dzięki pracy ze swoimi przekonaniami, spojrzałam na siebie z zupełnie innej strony. Terapia dała mi też wiele wiedzy i narzędzi do rozpracowywania codziennych wyzwań. Część z nich miałam też okazję omawiać na bieżąco na naszych cotygodniowych spotkaniach. Cieszę się, że w tych trudnych chwilach mogłam liczyć na wsparcie pani Weroniki, o wiele łatwiej było mi te sytuacje przeżyć.
Pani Weroniko, jeszcze raz dziękuję za wszystko!

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska konsultacja psychoterapeutyczna online

Skończyłam niedawno psychoterapię z Panią Weroniką, więc wystawiam opinię już po całkowicie skończonej terapii (która trwała około 9 miesięcy). Moim problemem były natręctwa, natrętne myśli, perfekcjonizm, poczucie bycia niewystarczająco dobrym. Na wstępie powiem tak, jest to najlepsza psychoterapeutka, jaką udało mi się spotkać. Szczerze, to w zasadzie Pani Weronika uratowała mi życie. Jest to anioł, nie człowiek . Przyszłam do Pani pełna obaw (po mało udanych spotkaniach z innymi terapeutami). Bałam się, że znowu mi się nie uda, ale na szczęście zaryzykowałam. Już na pierwszym spotkaniu Pani Weronika wzbudziła we mnie zaufanie. Poczułam, że jest to osoba, która realnie chce mi pomóc. Na każdym spotkaniu czułam się zaopiekowana. Pani Weronika jest osobą pełną ciepła i cierpliwości. Od razu widać, że jest to powołanie. Bardzo mi się też podobało to, że Pani zawsze na końcu dopytywała czy wszystko jest zrozumiałe. Tak samo widać było zaangażowanie, Pani Weronika zapamiętywała szczegóły i dopytywała. Mogę szczerze powiedzieć, że widzę ogromną zmianę w moim życiu. Czuję większy spokój. Zaczęłam siebie lubić (przedtem wręcz nie cierpiałam siebie), lepiej poznałam siebie, swoje emocje i schematy myślowe. Bardzo się cieszę, że spróbowałam i zainwestowałam w siebie. Nie dam rady opisać słowami mojej wdzięczności wobec Pani Weroniki. Jeśli ktoś się waha i jest w tym miejscu, co ja kiedyś byłam – niepewna tego co będzie i czy warto, to od razu mówię, że naprawdę warto.
Pani Weroniko, jeszcze raz bardzo, bardzo Pani dziękuję
A wszystkim niezdecydowanym – szczerze polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Weronika pomogła mi zmienić swoje podejście do życia. Jej zaangażowanie i empatia umożliwiły pracę w atmosferze zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Pani Weronika posiada ogromną wiedzę, którą dzieli się na każdym etapie terapii. Szczegółowo wyjaśnia i omawia wszelkie kwestie. Jest bardzo zaangażowana w terapię, pamięta każde najdrobniejsze szczegóły, którymi dzieli się pacjent. Bardzo serdecznie polecam wszystkim tego terapeutę i dziękuje za wspólne spotkania!

G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska Psychoterapia

Z całego serca polecam psychoterapię u p. Weroniki! Jest to osoba niezwykle empatyczna i ciepła. Stworzyła atmosferę, w której jej zaufałam i otworzyłam się przed nią. Była niezwykle zaangażowana i służyła pomocą nawet poza umówionymi spotkaniami. Po ponad dwóch latach psychoterapii jestem bogatsza o techniki radzenia sobie z problemami i świadoma schematów jakie pojawiają się w moim życiu. W moim życiu zaszła realna zmiana - zdecydowanie na plus.
Gdybym miała wybrać ponownie psychoterapeutę wybrałabym p. Weronikę.

H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Serdecznie polecam Panią Weronikę, która jest nie tylko bardzo dobrą specjalistką, ale też ciepłą i empatyczną osobą. Podczas terapii czułam się zaopiekowana i nie pozostawiona sama sobie. Pani Weronika, poza umówionymi cotygodniowymi spotkaniami, pomogła mi również w nagłych i kryzysowych sytuacjach. Dziękuję i polecam z całego serca.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Polecam Panią Weronikę z całego serca. Po latach nieefektywnych terapii wreszcie trafiłam w odpowiednie ręce i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że po roku wspólnej pracy osiągnęłam zamierzone cele, dzięki czemu lepiej mi się żyje. Pani Weronika jest bardzo konkretna, empatyczna i wspierająca - służy wiedzą merytoryczną, ale też jest po prostu bardzo „ludzka” dlatego pod jej skrzydłami można czuć się zaopiekowanym;) Po skończonej terapii również nie zostawia nas samych, a z masą trafnych wskazówek i rozwiązań na przyszłość. 10/10

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Po dwóch wcześniejszych nieudanych próbach podjęcia psychoterapii miałam szczęście trafić na Panią Weronikę, przy której już na pierwszym spotkaniu poczułam się zrozumiana i pełna nadziei na wyjście z trwającego wiele lat emocjonalnego impasu. Pani Weronika to niezwykle ciepła, otwarta, cierpliwa i empatyczna osoba, a co najważniejsze świetny fachowiec, potrafiący  wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Z każdym spotkaniem poznawałam siebie, docierałam do przyczyn mojego stanu i uczyłam się jak radzić sobie ze swoimi myślami i emocjami. Pani Weronika to psychoterapeutka, która potrafi słuchać, jest niezwykle zaangażowana w proces terapii, motywując do pracy nad sobą. Wzbudza zaufanie, co było bardzo ważne dla mnie jako pacjenta. Po roku spotkań z Panią Weroniką zakończyłam terapię wyposażona w wiedzę, techniki, a przede wszystkim wychodzę z niej z zupełnie innym samopoczuciem,  nastawieniem do świata i do samej siebie. Szczerze polecam terapię z Panią Weroniką i przy okazji jeszcze raz dziękuję Pani Weroniko za ten wspólnie spędzony czas :) Pozdrawiam serdecznie :) 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

Lecze się na nerwice lękowe.Moim głównym problemem jest lęk przed zawałem serca.Gdy ogarnia mnie lęk zarzucam Zomiren ale nie chce się od niego uzależnić A na stałe biorą paroxinor.Teraz akurat leki mam już 6 dzień.Nie mogę sobie z tym poradzic

Witam serdecznie,
Z opisanej przez Ciebie sytuacji wynika, że jest Ci naprawdę trudno poradzić sobie z tym wszystkim. Lęk przed zawałem serca niesie ze sobą wiele negatywnych i obciążających Cię konsekwencji. To musi być bardzo trudne. Może byłbyś skłonny dołączyć do leczenia farmakologicznego jakaś formę terapii np. poznawczo-behawioralną, która byłaby wsparciem w takich momentach? Istnieją badania potwierdzające dużą skuteczność technik proponowanych przez ten rodzaj terapii w leczeniu zaburzeń lękowych w tym lęku o zdrowie. Podczas sesji psychoterapii pracuje się dodatkowo na poznawczej komponencie lęku – koncentruje się na myślach, emocjach i doznaniach fizycznych w celu poprawy funkcjonowania. Łączenie takich dwóch form leczenia przynosi bardzo pozytywne rezultaty. Życzę powodzenia. Pozdrawiam – Weronika Olszańska

mgr Weronika Olszańska

Pytanie dotyczące nerwica natręctw

moja partnerka wraca do tych samych zdarzen juz przed 2a nawet 3 lat i powtarza jedno i to samo i jest bardzo agresywna do mojej osoby chociaz jej nic nie robie

Witam serdecznie,
Rozumiem, że opisana sytuacja jest dla Pana bardzo niekomfortowa. Wspomina Pan, że Partnerka jest agresywna pomimo tego, że obecnie nic jej Pan nie robi – słusznie, próbuje Pan zrozumieć dlaczego wciąż powraca ona do tych samych wydarzeń z przeszłości. Niestety nie sprecyzował Pan żadnego konkretnego pytania, a informacje, które zamieścił są dość mało konkretne przez co trudno mi jest szerzej wypowiedzieć się odnośnie danej sytuacji. Tamto wydarzenie, okazało się wyraźnie dla Pana Partnerki trudniejsze i nie domknęła jeszcze tej sytuacji. W pierwszej kolejności proponuję odbycie szczerej rozmowy. Obawiam się jednak, że podejmowali już Państwo takie kroki więc moją kolejną propozycją będzie konsultacja z psychoterapeutą. I tu już zależy od Państwa preferencji czy wybiorą Państwo psychoterapię indywidualną czy terapię dla par. Jeśli będzie to terapia indywidualna to zachęcam do podjęcia jej zarówno przez Pana jak i Partnerkę. Mam nadzieję, Państwu skutecznie rozwiązać tą sytuację. Pozdrawiam – Weronika Olszańska

mgr Weronika Olszańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię serdecznie – bardzo się cieszę, że poszukując psychoterapeuty dla siebie zainteresowałeś się moim profilem. Domyślam się przed jak trudnym ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Ataki paniki
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • TER-COGNITIVA Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe
 • Uniwersytet Jagielloński, Psychologia

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

 • Psychoterapia
 • terapia poznawczo- behawioralna

Doświadczenie

 • Gabinet Prywatny od 09.2018

Certyfikaty