Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia online (opis) • 250 zł

Konsultacja psychologiczna ekspresowa (opis) • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 341..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Płatności należy dokonać najpóźniej do 24 godzin przed terminem spotkania wykonując przelew na numer konta: 63 **** **** **** **** **** ****. Jeśli nie jest to możliwe, ponieważ umawiasz spotkanie, które ma odbyć się za chwilę, proszę opłać je zaraz po dokonaniu rezerwacji. W takiej sytuacji proszę Cię o wysłanie potwierdzenia transakcji na adres email: ****************************.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Dzień dobry,
Serdecznie proszę Cię o pobranie aplikacji Skype oraz założenie konta. Następnie proszę o wyszukanie użytkownika: olszanska.weronika oraz dodanie mnie do listy kontaktów. O godzinie rozpoczęcia terapii proszę połącz się ze mną za pomocą wspomnianego powyżej komunikatora wideo. Będę czekała na połączenie. W razie problemów technicznych, proszę o informację za pomocą platformy ZnanyLekarz.pl. Pozdrawiam Weronika Olszańska


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

8733168389

Adres firmy

Dąbrowa 119A, Dąbrowa

Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska
Dąbrowa 119, Dębniki, Kłaj


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
12 341..... Pokaż numer

Psychoterapia • 250 zł


NIP

8733168389

Adres firmy

Dąbrowa 119A, Dąbrowa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Dąbrowa 119, Kłaj

250 zł

Gabinet Psychoterapii Weronika Olszańska250 zł

Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Wybierając tą usługę planujesz rozpocząć regularną, cotygodniową psychoterapię poznawczo-behawioralną.

Pozostałe usługi


300 zł

Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska

Jeśli potrzebujesz jednorazowego wsparcia psychologicznego bez kontynuacji spotkań w formie regularnej terapii lub znajdujesz się w sytuacji kryzysu i potrzebujesz wsparcia jest to spotkanie dla Ciebie. Jednorazowa, 50 minutowa rozmowa podczas, której postaram się Ciebie wysłuchać i pokazać podstawowe narzędzie psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Cię serdecznie – bardzo się cieszę, że poszukując psychoterapeuty dla siebie zainteresowałeś się moim profilem. Domyślam się przed jak trudnym ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • TER-COGNITIVA Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe
  • Uniwersytet Jagielloński, Psychologia

Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • terapia poznawczo- behawioralna

Doświadczenie

  • Gabinet Prywatny od 09.2018

Certyfikaty

45 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Pani Weronika jest wspaniałym terapeutą z profesjonalnym jednocześnie bardzo empatycznym podejściem. Bardzo uważnie słucha i pamięta nawet najmniejsze szczegóły, dzięki temu można poczuć się naprawdę wysłuchanym. Spotkania z Panią Weronika pomogły mi nauczyć się radzić sobie z trudnymi sytuacjami - dostałam pakiet instrukcji jak samodzielnie mogę wyjść z trudnych momentów .Bardzo polecam!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo wdzięczna Pani Weronice za spotkania, dzięki sesjom nauczyłam się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Pani Weronika jest niesamowicie empatyczną i wyrozumiałą osobą, spotkania z nią to sama przyjemność. :)

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska Inny

Pani Weronika to kobieta anioł. Od pierwszych minut spotkania z nia ,już wiedziałam ze świetnie trafiłam. Czułam się od razu zaopiekowana.Wysłuchała mnie z ogromnym wyczuciem, obszernie od podstaw wytłumaczyła mi każdy jeden problem,który spędzał mi sen z powiek.Nigdy nie zostawiła mnie bez pomocy (nawet poza spotkaniami). Dzięki niej moje zycie stało się o wiele lepsze,łatwiejsze. Wszystko już nie wydaje sie takie trudne i w końcu zaczęłam rozumieć siebie,swoje problemy,z czego one wynikają i jak sobie z nimi mogę poradzić.Kompletnie zmieniła moje podejście do życia, i przede wszystkim do samej siebie.Bardzo pomocna,empatyczna,profesjonalna,ciepła kobieta.Jestem jej niezmiernie wdzięczna za zmiany w swoim życiu,a psychoterapia to najlepiej zainwestowane pieniążki w życiu!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Polecam Panią Weronikę. Jest osobą ematyczną, kompetentną, bardzo zaangażowaną i serdeczną, wszystko cierpliwie tłumaczy. Czuję się zaopiekowania .Po kilku spotkaniach mogę stwierdzić, że jest to dobry wybór .


P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Pani psycholog super potrafi wyjaśnić daną sytuację od podstaw. Bardzo miła i empatyczna osoba. Z pewnością się nie zawiodłam.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Weronika to świetna specjalistka. Miałem poczucie wyjątkowego „zaopiekowania” i poświęcenia mojej sprawie. Bez wątpienia jest to terapeutka, z którą można nawiązać świetną więź, która dla wielu osób może być wyznacznikiem jakości terapii.

Terapia mimo formy zdalnej - w żaden sposób na tym nie traci. Wręcz zyskuje na swojej elastycznej formie. Cena jest bardzo rozsądna - jakoś terapii świetna. Zachowując pełen obiektywizm ciężko mi się do czegokolwiek przyczepić.

Polecam z całego serducha.


Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Z całego serca polecam Panią Weronikę, to wspaniała, empatyczna i bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przetrwać bardzo ciężkie chwile w życiu. Pani Weronika nauczyła mnie patrzeć na różne sytuacje w życiu przez pryzmat faktów co bardzo mi pomogło i za co jestem jej szczególnie wdzięczna.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Duży poziom empatii, profesjonalizm, zaangażowanie, znakomity kontakt z pacjentem. Już po pierwszych sesjach czułam poprawę.


L
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Pani Weronika jest bardzo profesjonalna, empatyczna i ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Dzięki Pani jakość mojego życia jest dużo lepsza. Pani Weronika nie tylko pomogła mi uporać się z przeszłością, ale także pomagała mi w kryzysowych i trudnych sytacjach w czasie naszej psychoterapii. Po każdej terapii czułam się innym człowiekiem i czuję się nadal. Mój sposób myślenia i postrzegania pewnych spraw zmienił się o 180 stopni. Z całego serca polecam Panią Weronikę, jest niesamowicie empatyczna, kompetentna, profesjonalna, zaangażowana, serdeczna; w krótkim czasie nastąpiły we mnie ogromne zmiany, nauczyła mnie Pani tak wielu rzeczy, w mojej głowie było tyle "przeklików", że nie da się zliczyć. Dziękuję z całego serca!


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Online Weronika Olszańska psychoterapia online

Wizyty u p.Weroniki to chyba moja najlepsza inwestycja w życiu. Psychoterapia u niej odmieniła moje życie na o tyle, tyyyle lepsze, ze ciężko to ująć słowami. Mam o wiele lepsza relacje z sobą, z innymi, z praca. Jest mi w życiu lżej, spokojniej. Pani Weronika to cudowna specjalistka, pełna empatii, ciepła, niesamowicie pomocna i kompetentna. Z całego, całego serca polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące zaburzenia lękowe

Lecze się na nerwice lękowe.Moim głównym problemem jest lęk przed zawałem serca.Gdy ogarnia mnie lęk zarzucam Zomiren ale nie chce się od niego uzależnić A na stałe biorą paroxinor.Teraz akurat leki mam już 6 dzień.Nie mogę sobie z tym poradzic

Witam serdecznie,
Z opisanej przez Ciebie sytuacji wynika, że jest Ci naprawdę trudno poradzić sobie z tym wszystkim. Lęk przed zawałem serca niesie ze sobą wiele negatywnych i obciążających Cię konsekwencji. To musi być bardzo trudne. Może byłbyś skłonny dołączyć do leczenia farmakologicznego jakaś formę terapii np. poznawczo-behawioralną, która byłaby wsparciem w takich momentach? Istnieją badania potwierdzające dużą skuteczność technik proponowanych przez ten rodzaj terapii w leczeniu zaburzeń lękowych w tym lęku o zdrowie. Podczas sesji psychoterapii pracuje się dodatkowo na poznawczej komponencie lęku – koncentruje się na myślach, emocjach i doznaniach fizycznych w celu poprawy funkcjonowania. Łączenie takich dwóch form leczenia przynosi bardzo pozytywne rezultaty. Życzę powodzenia. Pozdrawiam – Weronika Olszańska

mgr Weronika Olszańska

Pytanie dotyczące nerwica natręctw

moja partnerka wraca do tych samych zdarzen juz przed 2a nawet 3 lat i powtarza jedno i to samo i jest bardzo agresywna do mojej osoby chociaz jej nic nie robie

Witam serdecznie,
Rozumiem, że opisana sytuacja jest dla Pana bardzo niekomfortowa. Wspomina Pan, że Partnerka jest agresywna pomimo tego, że obecnie nic jej Pan nie robi – słusznie, próbuje Pan zrozumieć dlaczego wciąż powraca ona do tych samych wydarzeń z przeszłości. Niestety nie sprecyzował Pan żadnego konkretnego pytania, a informacje, które zamieścił są dość mało konkretne przez co trudno mi jest szerzej wypowiedzieć się odnośnie danej sytuacji. Tamto wydarzenie, okazało się wyraźnie dla Pana Partnerki trudniejsze i nie domknęła jeszcze tej sytuacji. W pierwszej kolejności proponuję odbycie szczerej rozmowy. Obawiam się jednak, że podejmowali już Państwo takie kroki więc moją kolejną propozycją będzie konsultacja z psychoterapeutą. I tu już zależy od Państwa preferencji czy wybiorą Państwo psychoterapię indywidualną czy terapię dla par. Jeśli będzie to terapia indywidualna to zachęcam do podjęcia jej zarówno przez Pana jak i Partnerkę. Mam nadzieję, Państwu skutecznie rozwiązać tą sytuację. Pozdrawiam – Weronika Olszańska

mgr Weronika Olszańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania