dr n. med.

Waldemar Świerczyński

Ginekolog

104 opinie +dodaj

Umów wizytę 141 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem. Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Serdecznie zapraszam! więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Nazywam się Waldemar Świerczyński i jestem lekarzem specjalistą ginekologiem – położnikiem.

Specjalizuję się w leczeniu niepłodności.

Serdecznie zapraszam!

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Uwazam p.doktora za osobe b.kompetentna i na pewno moge polecic. Dostarczyl mi wielu.informacji,podszedl indywidualnie i wizyta przebiegla b.pomyslnie.jestem zadowolona.

 • bardzo dobry

  Polecam! Świetny lekarz, który indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki. Wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na pytania. Przemiły i sympatyczny. Gabinet nowoczesny, pełen komfort.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły. Wszystko bardzo dobrze wyjaśnił. Odpowiedział na wszystkie pytania. Rozwiał wszelkie wątpliwości ???? Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Cieszę się, że mamy w Koszalinie takiego lekarza któremu można oddać swoje zdrowie ze stu procentowym zaufaniem.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor spokojny, ciepły, wszystko wytłumaczył, porozmawiał. Nie straszył tak jak inni lekarze, tylko od razu szukał rozwiązania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Kiedy inni lekarze nastraszali to Pan Doktor wręcz przeciwnie, skierował na badania i wszystko wyjaśnił. Dzięki Niemu nie towarzy mi uczucie bezradności i beznadziejności. Polecam. :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, konkretny i kompetentny lekarz. Potrafi stworzyć bardzo miłą i przyjazną dla pacjenta atmosferę. Nie odczuwa się stresu i skrępowania.

 • bardzo dobry

  Od 13 msc staramy się z mężem o dziecko, leczylam się u innego lekarza nieskutecznie... Od dr Świerczyńskiego nareszcie dowiedziałam się co mi dolega.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność się spotkać! Polecam wszystkim którzy marzą o dziecku:) Byliśmy u kilku lekarzy wcześniej, żaden nam nie pomógł.. Z doktorem Świerczyńskim walczyliśmy o dziecko i później o utrzymanie ciąży, ale dzięki Niemu mamy 5 tygodniową córeczkę:) Zawsze odebrał telefon, doradził, wysłuchał. na wizytę poświęcał tyle czasu ile było trzeba (a ja lubiłam zamęczać dr pytaniami :) Na prawdę rewelacyjny lekarz i wspaniały człowiek z powołania! Przemiły, podchodzący do każdego przypadku indywidualnie. Każdej parze starającej się o dziecko (i nie tylko) ze szczerego serca polecam dr!:) Jedyne, co bym mi się marzyło przy kolejnej ciąży to możliwość zrobienia zdjęcia 3D w gabinecie u Pana dr, bo nie chcę już nigdy iść do nikogo innego;) Dziękuję i pozdrawiam;) Gosia i Łukasz Grzebielucha:)

 • bardzo dobry

  Kompetentny i wyrozumiały lekarz. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Czysty gabinet, badanie delikatne i profesjonalne. Polecam tym, którzy szukają wybitnie dobrego lekarza.

Najbliższe terminy:

kolejne dni