Lek. med. Waldemar Smoleń uzyskał I stopień specjalizacji w otolaryngologii w 1996 roku. Specjalizację z otolaryngologii dziecięcej uzyskał w 2005 roku. Od 1997 roku jest pracownikiem… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne

  Jestem zadowolony z wizyty u lekarza, bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu i dokładnie zbadał po czym od razu postawił diagnozę gdzie wcześniej inny lekarz mi powiedział ze jest wszystko dobrze a czulem ze tak nie jest, jak miał bym polecić znajomym lekarza to tylko tego i sam napewno jeszcze odwiedzę tego lekarza, szczerze polecam

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: usunięcie migdałków

  Co tu komentować. To jest prawdziwy oddany doktor. Żeby każdy był taki. Polecamy z całego serca. Diagnoza 100%. Podejście do dziecka. Otwarty wesoły. Nasza córeczka zawsze chętnie jeździ na wizytę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona podejściem Pana Doktora do dzieci. Moja córeczka zazwyczaj na widok lekarza płakała i absolutnie nie dała się zbadać. Tutaj było inaczej - jakby ktoś ją zaczarował. Pan Doktor przejawia niezwykłą empatię, potrafi zainteresować małego pacjenta i przede wszystkim - jest naprawdę dobrym specjalistą. Polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, ma również fajne podejście do dzieci. Dokładnie bada pacjenta. W końcu trafiłam z synem do lekarza, który postawił właściwą diagnozę. Szczerze polecam Pana doktora.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Wizyta, krótka ale konkretna. Lekarz dokładnie zbadał naszego dwuletniego synka i wydał zalecenia co do dalszego leczenia. Dostaliśmy konkretne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Lekarz z dobrym podejściem do dzieci.

 • Ł
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: zapalenie ucha środkowego

  Pierwsza wizyta u Doktora i to szczęście że trafiło się na człowieka którego szuka sie ze świecą. Doktor bardzo miły, rzetelny i konkretny. Od razu usłyszałam diagnoze bez żadnych zgadywanek. Dziękuję. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała laryngologa lub moja rodzina to tylko do Doktora.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Wizyta przyjemna, badanie konkretne. Jasno określony sposób leczenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętego leczenia córki i wrócimy z pewnością do gabinetu doktora.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: zapalenie ucha z wysiękiem i częściowy niedosluch

  Z córką jeździmy do dr od 3 lat, świetny specjalista z podejściem do dzieci. Wyleczył córkę w momencie, gdy nie słyszała już na dwoje uszu, gdzie przedtem badało ją dwóch innych lekarzy. Męża też leczył z pozytywnym skutkiem.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do doktora trafiliśmy z polecenia . Syn ma wysiękowe zapalenie uszu diagnoza innego szanowanego lekarza mogła doprowadzić do dużego uszczerbku na zdrowiu naszego syna. Cieszę się ze nie oparliśmy się tylko na tej diagnozie a zdecydowaliśmy się na dodatkowe konsultacje . Dzięki temu syn jest pod stałą kontrolą dobrego fachowca. Jedyny minus to to ze bardzo ciężko dostać się na jaką Kołbiel wizytę w sytuacjach podbramkowych.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Polecam dr Smolenia. Ma fajne podejscie do dzieci. Nie jest gburowaty i przemadrzaly jak sporo lekarzy dzis.Nie zbywa zadawanych mu pytan. Po sprawnie przeprowadzonym u dziecka zabiegu zaglada do sali, interesuje sie. Dobry specjalista.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. med. Waldemar Smoleń uzyskał I stopień specjalizacji w otolaryngologii w 1996 roku.
  Specjalizację z otolaryngologii dziecięcej uzyskał w 2005 roku.
  Od 1997 roku jest pracownikiem Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej w Lublinie.
  Jego największym atutem jest bogate doświadczenie zawodowe.
  Porady świadczy w ramach NFZ oraz prywatnie w przychodni ,,Vena"
  21-040 Świdnik, ul. Racławicka 16

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie