Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Lek. med. Waldemar Smoleń uzyskał I stopień specjalizacji w otolaryngologii w 1996 roku. Specjalizację z otolaryngologii dziecięcej uzyskał w 2005 roku. Od 1997 roku jest pracown... więcej

Adresy i cenniki

 • Vena

  Racławicka 16
  21-040 Świdnik, lubelskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • NZOZ Vena Przyjmuje na NFZ

  ul. Racławicka 16
  21-040 Świdnik, lubelskie

  Sposoby płatności: Gotówka, NFZ

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Lek. med. Waldemar Smoleń uzyskał I stopień specjalizacji w otolaryngologii w 1996 roku.
  Specjalizację z otolaryngologii dziecięcej uzyskał w 2005 roku.
  Od 1997 roku jest pracownikiem Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej w Lublinie.
  Jego największym atutem jest bogate doświadczenie zawodowe.
  Porady świadczy w ramach NFZ oraz prywatnie w przychodni ,,Vena"
  21-040 Świdnik, ul. Racławicka 16

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • C
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Syn miał ostre zapalenie ucha, którego o dziwo inny laryngolog nie rozpoznał. Dziecko cierpiało i było rozdrażnione. Pan Doktor Smoleń podczas wizyty podszedł do badania tak, że synek był spokojny i czuł się komfortowo. Trafna diagnoza, odpowiednie leczenie i nasza pociecha znów cieszy się zdrowiem. Polecam Pana Smolenia z uwagi na profesjonalizm oraz właściwe podejście do najmłodszych pacjentów.

 • J
  Lokalizacja: NZOZ VenaUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Lekarz ze znakomitym podejściem do dzieci. My leczymy u pana doktora trzech synków. Fachowa pomoc i trafne diagnozy pozwoliły nam nieraz uniknąć pobytów w szpitalu. Niestety i bez tego również się nie obyło. W szpitalu byliśmy parokrotnie i zawsze jak p. doktor miał dyżur otaczał nasze dzieci troskliwą opieką i pomocą. Lekarz z poczuciem humoru :-) dla dzieci to też jest ważne i dla dorosłych także. Można by było tak pisać w samych superlatywach. Wspaniały lekarz, polecam w każdym względzie.
  Kuba

 • P

  Bardzo dobry lekarz , rzeczowy z dobrym podejsciem do dzieci. Pan doktor usunął mojemu synkowi migdalka co wczesniej synek byl leczony u Pana doktora. po zabiegu doktor Smolen przychodzil na sale i pytal sie o stan dziecka. Jesli mielibysmy potrzebe to napewno tylko do Pana doktora POLECAM.

 • M

  Wspaniały lekarz wyleczył moje dwie córeczki,jest kompetentny i bardzo konkretny , mojej 7latce podcią boczne migdały teraz wspaniale oddych nawet przy zimowych infekcjach,drugiej corce usuną migdałek i zdecydowało o podcięciu bocznych nie choruję i zaczęła miec wspaniały apetyt .Przed zabiegiem zapewniał zebym sie nie martwiła i nawet z sali operacynej dzwonił do mnie ze juz po wszystkim ,polecam z całym serce wspaniały życiowy lekarz . Moje corki bardzo polubiały pana doktora i z przyjemnoscia do niego chodza chociaz teraz bardzo rzadko,i nie mowcie mi ze inny lekarz jest lepszy bo mamy nigdy sie z tym nie zgodzę Dziękuje doktorze Smoleń!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • polecam z czystym sumieniem,chodzimy do Doktora z naszym synkiem od jakiegoś czasu,problem-niedrożność trąbek słuchowych,młody ma często nawracające infekcje górnych dróg oddechowych z zajęciem zatok i uporczywym katarem,stąd nawracający i utrzymujący się długo wysięk w uchu,w ubiegłym roku operacja w dsk4 lewego-paracenteza skutecznie wyciszyła problem w tym uszku,prawe wtedy nieoperowane niestety nawracało,od stycznia do teraz przy każdej kontroli źle,już mieliśmy termin zabiegu na koniec kwietnia,rzutem na taśmę ostatnia próba leczenia przed operacją i jest poprawa,trąbka jest drożna! ulgę jaką poczuliśmy z żoną trudno opisać,wiadomo że jest ryzyko nawrotu ale wiemy też, że kierunek działania doktora jest słuszny i trzeba mu zaufać,na siłę do zabiegu nas nie namawia,antybiotyków nie nadużywa,ma chyba wrodzoną cierpliwość i opanowanie,znosi dzielnie huragan gdy za każdym razem nasz syn stara się mu zdemolować cały gabinet,młody pomimo wielu "tortur" z dmuchaniem gruchą przez nos mówi że Pana Doktora lubi a nam lepszej opinii o podejściu do pacjenta nie trzeba

 • Bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ,bardzo dobrze zajął się naszym synem który ciągle chorował, po usunięciu migdałka i drenażu uszu syn w końcu zaczął normalnie oddychać i przesypiać całe noce, skończył się też problem z ciągłym katarem i niedosłuchem. Podczas całego leczenia i pobytu w szpitalu Pan Doktor interesował się stanem zdrowia i samopoczuciem syna.Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Szczerze polecamy.

 • Pan Doktor jest lekarzem bardzo dobrym w swojej dziedzinie.Rzeczowy, kompetentny, wyważony w decyzjach,ma dobry kontakt z dziećmi.Mój 6-letni syn miał u niego wykonywane nacięcie błony bębenkowej oraz wycięcie migdałka.Po zabiegu jeszcze w szpitalu interesuje się pacjentem.Od tego czasu katar i przeziębienia jak ręką odjął.Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • M

  bardzo, ale to bardzo świetny fachowiec. Bardzo fajnie dogaduje się z dziećmi. Trafiliśmy do niego z synkiem przez przypadek, ale niestety troszkę za późno (dobrych fachowców teraz trzeba ze świeczką szukać). Dzięki doktorowi jedno ucho działa już sprawnie, drugie jeszcze leczyć musimy, ale jak leczyć to tylko u Dr Smolenia. Można mu w zupełności zaufać, interesuje się pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy, z nim nawet operacja nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać:) Dziękujemy Panie DOKTORZE!!!Mógłby Pan otworzyć jakiś gabinet w Łęcznej, mielibyśmy Pana tu na miejscu;)

 • G

  Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, konkretne rady. Doktor wycinał migdałki oraz robił drenaż uszu u mojego syna, po tych zabiegach zapomniałam co to choroby antybiotyki a nawet katar. Podczas naszego pobytu w szpitalu na dyżurze doktora Smolenia można było odczuć bardzo dobrą opiekę lekarską, doktor zagląda często do pacjentów interesuje się ich samopoczuciem, sprawia że przestraszeni rodzice dzieci po zabiegach dużo mniej się denerwują. Przytoczę może jeszcze wypowiedź mojego, wtedy niespełna pięcioletniego synka parę godzin po zabiegu -"wiesz co ten zabieg wcale nie był straszny" I to chyba najlepsza recenzja. Dziękujemy doktorze. Aleksandra M.

 • Dobry fachowiec ze świetnym podejściem do dzieci. Dobrze zajął się naszym synem, który w końcu zaczął normalnie oddychać, przestał chorować i bezproblemowo przesypia każdą noc.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Arkadiusz Kasztelan

laryngolog,  lekarz medycyny estetycznej,  laryngolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się