To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Waldemar Smoleń przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Waldemar Smoleń to jeden z 5 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Świdnik na ZnanyLekarz.pl

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Laryngolog to 2. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

Adresy i cenniki

 • Vena

  Racławicka 16
  21-040 Świdnik, lubelskie

  269
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  1
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Przychodnia Specjalistyczna

  Piłsudskiego 66
  22-200 Włodawa, lubelskie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

14 opinii

 • Bardzo dobry lekarz , rzeczowy z dobrym podejsciem do dzieci. Pan doktor usunął mojemu synkowi migdalka co wczesniej synek byl leczony u Pana doktora. po zabiegu doktor Smolen przychodzil na sale i pytal sie o stan dziecka. Jesli mielibysmy potrzebe to napewno tylko do Pana doktora POLECAM.

 • Wspaniały lekarz wyleczył moje dwie córeczki,jest kompetentny i bardzo konkretny , mojej 7latce podcią boczne migdały teraz wspaniale oddych nawet przy zimowych infekcjach,drugiej corce usuną migdałek i zdecydowało o podcięciu bocznych nie choruję i zaczęła miec wspaniały apetyt .Przed zabiegiem zapewniał zebym sie nie martwiła i nawet z sali operacynej dzwonił do mnie ze juz po wszystkim ,polecam z całym serce wspaniały życiowy lekarz . Moje corki bardzo polubiały pana doktora i z przyjemnoscia do niego chodza chociaz teraz bardzo rzadko,i nie mowcie mi ze inny lekarz jest lepszy bo mamy nigdy sie z tym nie zgodzę Dziękuje doktorze Smoleń!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 • polecam z czystym sumieniem,chodzimy do Doktora z naszym synkiem od jakiegoś czasu,problem-niedrożność trąbek słuchowych,młody ma często nawracające infekcje górnych dróg oddechowych z zajęciem zatok i uporczywym katarem,stąd nawracający i utrzymujący się długo wysięk w uchu,w ubiegłym roku operacja w dsk4 lewego-paracenteza skutecznie wyciszyła problem w tym uszku,prawe wtedy nieoperowane niestety nawracało,od stycznia do teraz przy każdej kontroli źle,już mieliśmy termin zabiegu na koniec kwietnia,rzutem na taśmę ostatnia próba leczenia przed operacją i jest poprawa,trąbka jest drożna! ulgę jaką poczuliśmy z żoną trudno opisać,wiadomo że jest ryzyko nawrotu ale wiemy też, że kierunek działania doktora jest słuszny i trzeba mu zaufać,na siłę do zabiegu nas nie namawia,antybiotyków nie nadużywa,ma chyba wrodzoną cierpliwość i opanowanie,znosi dzielnie huragan gdy za każdym razem nasz syn stara się mu zdemolować cały gabinet,młody pomimo wielu "tortur" z dmuchaniem gruchą przez nos mówi że Pana Doktora lubi a nam lepszej opinii o podejściu do pacjenta nie trzeba

 • Bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem do dzieci ,bardzo dobrze zajął się naszym synem który ciągle chorował, po usunięciu migdałka i drenażu uszu syn w końcu zaczął normalnie oddychać i przesypiać całe noce, skończył się też problem z ciągłym katarem i niedosłuchem. Podczas całego leczenia i pobytu w szpitalu Pan Doktor interesował się stanem zdrowia i samopoczuciem syna.Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! Szczerze polecamy.

 • Pan Doktor jest lekarzem bardzo dobrym w swojej dziedzinie.Rzeczowy, kompetentny, wyważony w decyzjach,ma dobry kontakt z dziećmi.Mój 6-letni syn miał u niego wykonywane nacięcie błony bębenkowej oraz wycięcie migdałka.Po zabiegu jeszcze w szpitalu interesuje się pacjentem.Od tego czasu katar i przeziębienia jak ręką odjął.Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • bardzo, ale to bardzo świetny fachowiec. Bardzo fajnie dogaduje się z dziećmi. Trafiliśmy do niego z synkiem przez przypadek, ale niestety troszkę za późno (dobrych fachowców teraz trzeba ze świeczką szukać). Dzięki doktorowi jedno ucho działa już sprawnie, drugie jeszcze leczyć musimy, ale jak leczyć to tylko u Dr Smolenia. Można mu w zupełności zaufać, interesuje się pacjentami, wszystko dokładnie tłumaczy, z nim nawet operacja nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać:) Dziękujemy Panie DOKTORZE!!!Mógłby Pan otworzyć jakiś gabinet w Łęcznej, mielibyśmy Pana tu na miejscu;)

 • Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, konkretne rady. Doktor wycinał migdałki oraz robił drenaż uszu u mojego syna, po tych zabiegach zapomniałam co to choroby antybiotyki a nawet katar. Podczas naszego pobytu w szpitalu na dyżurze doktora Smolenia można było odczuć bardzo dobrą opiekę lekarską, doktor zagląda często do pacjentów interesuje się ich samopoczuciem, sprawia że przestraszeni rodzice dzieci po zabiegach dużo mniej się denerwują. Przytoczę może jeszcze wypowiedź mojego, wtedy niespełna pięcioletniego synka parę godzin po zabiegu -"wiesz co ten zabieg wcale nie był straszny" I to chyba najlepsza recenzja. Dziękujemy doktorze. Aleksandra M.

 • Dobry fachowiec ze świetnym podejściem do dzieci. Dobrze zajął się naszym synem, który w końcu zaczął normalnie oddychać, przestał chorować i bezproblemowo przesypia każdą noc.

 • Świetny fachowiec. Po wielu problemach ze zdrowiem syna trafiliśmy przypadkiem do doktora Smolenia. Zajął się synkiem bardzo dobrze, poprawił źle wycięty przez innego lekarza trzeci migdał i dwukrotnie założył drenaż uszu. Jedno ucho działa już sprawnie, drugie jeszcze się leczy. Można powiedzieć, że uratował słuch naszego syna. Teraz wizyty rozpoczyna nasz drugi synek, który ma podobne problemy zdrowotne. Dziękujemy i szczerze polecamy doktora.

 • Bardzo ale to bardzo słaby lekarz! Odradzam go ! poszłam do niego z kaszlem, który męczył mnie od miesiąca, zajrzał mi do gardła (pominął krtań i nos) i stwierdził że kłamie że się źle czuje!!! Dopiero kolejny lekarz po OBEJRZENIU mojej krtani stwierdził zapalenie!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Arkadiusz Kasztelan

laryngolog,  lekarz medycyny estetycznej,  laryngolog dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się