Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kościuszki 42, Kutno
Prywatny Gabinet Lekarski Waldemar Czerwiński (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Kontrola w ciąży

Szczerze nie polecam dr W. Czerwińskiego. Doktor ma problem z odróżnieniem ciąży mnogiej od pojedynczej, sam z siebie nie wytłumaczy pacjentce co oznacza wynik badania, kiedy podejrzewa obumarcie ciąży, nie kieruje od razu na szpital tylko daje skierowanie i każe iść za 5 dni. Kiedy po poronieniu zaszłam w kolejną ciążę i okazało się, że mam torbiel na jajniku zaczęłam dopytywać doktora o przyczyny powstawania tej torbieli i dalsze jej losy, bardzo się na mnie zdenerwował i do końca wizyty próbował udowodnić kto jest górą w gabinecie. Był nieuprzejmy, powiedział że kobieta powinna orientować się w takich rzeczach, oczekiwał ode mnie że wyspiewam mu definicję owulacji. Zadawał pytania które miały na celu pogrążenie mnie, mimo, że odpowiedzi na nie miał w mojej karcie. Wcale nie omówił moich wyników badań krwi, mimo iż odbiegały od normy, nie zlecił kolejnych aby je zweryfikować. W końcu padły również slowa, że napisanie na kartce od kiedy do kiedy mam zwolnienie kosztuje (tu chcę dodać że chodziłam do doktora na NFZ) oraz że ja mogę sobie zmienić doktora. Otóż panie doktorze, nie omieszkam zmienić lekarza na innego, ponieważ do pana nie mam zaufania jako do specjalisty. Lekarz, który zaleca brać ciężarnej , która nie gorączkuje w trakcie przeziębienia 3x dziennie paracetamol , albo pić syrop Pini na mokry kaszel to chyba wcale nie myśli o dobru dziecka.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Waldemar Czerwiński

Od 4 lat jestem pacjentka doktora. Mam endometrioze a wiec czesto bywam dla samej kontroli. Lekarz bardzo dokladny poswieca duzo czasu na badanie, tlumaczy wszystko dokladnie i przede wszystkim odpowiednio doradza. Z racji mojej choroby przeszlam duzo lekarzy a wiec wiem jacy bywaja.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Waldemar Czerwiński prowadzenie ciąży

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Byłam ogromnie zadowolona . Doświadczenie i na prawdę ogromna wiedza połączona z wyczuciem i zrozumieniem i lekkim żartem . Wspaniały ciepły człowiek , świetny specjalista


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie