Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Traugutta 5
  07-410 Ostrołęka, mazowieckie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
1.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jeden z najgorszych dermatologów ,jakie miałam (nie)przyjemność odwiedzić. Wizyta trwała góra 2 minuty. Nie przeprowadziła ze mną zadnego wywiadu,tylko od razu wypisała mi receptę na bardzo mocne antybiotyki ,które zamiast poprawić stan mojej cery jeszcze bardziej go pogorszyły. Teraz moja twarz wygląda gorzej niż przed wizytą. Jeszcze raz odradzam osobom,ktorym zależy na profesjonalnym i kompetentym lekarzu,bo pani Chełchowska nim na pewno nie jest.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jakieś totalne nieporozumienie, byłem z dzieckiem , chyba nawet na nie nie spojrzała, potem jak się okazało postawiła idiotyczną diagnozę. Omijać z daleka!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Odradzam!!!
  Wizyta moja trwala moze 3 min.Zanim podeszlem do biurka pani Chelstowska konczyla wypisywac recepte. Wszelkie moje pytania skwitowala cyt."jest pan jeszcze mlody" Brak jakiekokolwiek badania,nawet nie spojrzala.Zaplacilem 60 pln za wizyte z ktorej sie nic nie dowiedzialem.Na NFZ musialbym czekac okolo miesiaca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Panie Chełstowska pacjentów z NFZ traktuje jako zło konieczne zmienia dopiero podejście na wizytach prywatnych, poza tym jak powiedziałem mojej obecnej Pani dermatolog jakie maści miałem przepisywane to się za głowę złapała.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobry dermatolog. Łączy specjalizację zdermatologii z medycyną estetyczną.
  Ma stojący na wysokim poziomie gabinet kosmetyczny. Wykonuje zabiegi z medycyny estetycznej . Bardzo miła i profesjonalna.

Jesteś tym lekarzem?

118

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.