Tomasz Kalinowski, weterynarz Konstancin-Jeziorna

lek. wet. Tomasz Kalinowski

Weterynarz więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Pułaskiego103, Konstancin-Jeziorna
Klinika Weterynaryjna WETMEDYKA24 sc

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4

Ogólna ocena
4 opinie

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany

w swojej klinice w konstancinie zoperował psa chorego na babeszjozę. usunął mu śledzionę, przez co piesek odszedł po 4. dniach. nikt mnie nie poinformował, że śledziona to najważniejszy narząd w babeszjozie, wręcz lekarz, który nas przyjął powiedział, że jest do niczego niepotrzebna. nie wykryli babeszjozy, a chirurg mimo niepewności i niepokojącego stanu zdrowia psa i tak go zoperował. lekarze w jego klinice to dno, kryją brak umiejętności uśmiechami. człowiek myśli, że zostawia psa w dobrych rękach, a oni odkładają go na ziemie i pies w zimnie i strachu umiera. o śmierci psa poinformowano mnie telefonicznie, od telefonu byłam tam w 10minut, pies był zimny i śmierdział, jakby leżał już kilka godzin, według lekarzy zmarł 20minut przed moim przyjściem.
klinika w konstancinie jest głównie dla pieniędzy, gubią się w rachunkach, nie wiedzą za co klient zapłacił, a na koniec okazuje się, że wzięli za dużo pieniędzy. właściciel nie wykazał żadnego współczucia, wręcz potwierdził błąd swoich lekarzy, a leczenie mojej suni porównał do naprawy samochodów. nie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Zwiedziłam już wszelkie sensowne lecznice dla zwierząt w okolicy(posiadam 3 koty) i szczerze żałuję,że WETMEDYKE odkryłam dopiero teraz.Jeżeli szukacie weterynarzy z wiedzą pozwalającą na PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ to polecam tą lecznicę.O higienie nie będę wspominać,bo tutaj jest nienaganna.Wiedzieliście,że są lecznice gdzie nie stosują nawet jednorazowych rękawiczek?-SZOK!!! Jeżeli zwierzak jest dla was ważny, to polecam to miejsce albo jedynie to w Konstancinie.
MJ


E
Użytkownik zweryfikowany

Wet do którego wraca się, gdy pojawia się problem zdrowotny u zwierzaka, a nie tylko na szczepienia profilaktyczne... Polecam wet jakich mało


M
Użytkownik zweryfikowany

Człowiek pełen profesjonalizmu, wiedzy i doświadczenia. Leczy zwierzęta z pasją, a zwierzęta to wyczuwają. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie