lek.

Szymon Wójcik

Ginekolog

137 opinii +dodaj

Umów wizytę 1740 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, specjalistą ginekologiem-położnikiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuję jako starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, specjalistą ginekologiem-położnikiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuję jako starszy asystent w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Dąbrowie Tarnowskiej, będącym filią Centrum Zdrowia Tuchów.
  Moje zawodowe zainteresowania obejmują przede wszystkim zagadnienia związane z ciążą, zarówno o przebiegu prawidłowym jak i patologicznym, ultrasonografię, oraz nowoczesne techniki endoskopowe, tj. histeroskopię i laparoskopię.
  Starając się zapewnić najlepszą opiekę nad pacjentkami, stale poszerzam moją wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach.
  Zdając sobie sprawę ze specyfiki wizyty u ginekologa, zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdej pacjentki.

  Podane w systemie godziny odbywania wizyt są orientacyjne. Ze względu na różnorodne powody odbywania wizyt przez pacjentki, czas poszczególnych wizyt może ulegać zmianie. Bardzo proszę o zrozumienie, że niektóre wizyty mogą się przedłużać np. w przypadku rozpoznania ciąży obumarłej, podejrzenia nowotworu, znacznie odbiegających od normy wyników badań lub trudności technicznych przy wykonywaniu badań USG u niektórych pacjentek. W tych przypadkach szczególnie adekwatność wydanych wyników i diagnoz zależy od czasem kilkukrotnego sprawdzenia wyników, czy obrazu USG, co przedłuża czas wizyty.

  Pozdrawiam i zapraszam.
  Szymon Wójcik.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
137 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKAUsługa: wizyta ciążowa + USG rutynowe

  Pan doktor sprawił u mnie pozytywne wrażenie.. Profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.. Wszystko tlumaczy na spokojnie. Godziny oczekwiania na wizyte byly takie jak ustalone wczesniej. Nie trzeba dlugo czekać a to spore ułatwienie .. Polecam pana doktora w 100%..

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKIUsługa: ciąża

  Pełen profesjonalizm oraz komfort w trakcie wizyty, bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Serdecznie polecam!!!

 • Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  W 100% polecam pana doktora. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, odpowiada bardzo szczegółowo na wszystkie pytania. Mam do niego pełne zaufanie i nie muszę się o nic obawiać. Dokladnie przeprowadza badania. Bardzo dobry specjalista!

 • J
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKIUsługa: wizyta kontrola

  Zdecydowanie polecam. Lekarz miły, rzeczowy, kompetentny, bardzo dobry specjalista. Wizyta przebiegła w nie stresującej i nie krępującej atmosferze.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej, profesjonalnej atmosferze. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały. Z pewnością polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Lekarz godny polecenia, uprzejmy, a zarazem konkretny, poświęca pacjentce tyle czasu ile wymaga sytuacja. Była to moja pierwsza wizyta lecz porównując go do poznanych mi dotąd ginekologów myślę że jest bardzo dobrym specjalistą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Bardzo dobry lekarz. Miły, kompetentny, z profesjonalnym podejściem do pacjentki. Ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Atmosfera w gabinecie naprawdę jest bardzo przyjazna. Jestem bardzo zadowolona.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKAUsługa: ciąża

  Bardzo polecam. Doktor jest bardzo miły atmosfera podczas wizyty nie stresująca. Wrazie potrzeby w stałym kontakcie a przy tym konkretny, kompetetny, dokładny niezbywajacy pacjenta. Godny polecenia!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY RADOMYŚL WIELKI

  Jak najbardziej polecam bardzo miły,znający się na rzeczy lekarz. Odpowiada na każde pytania a wizyta nie jest stresująca.

 • K
  Lokalizacja: GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DĄBROWA TARNOWSKAUsługa: badanie ginekologiczne

  Jak najbardziej polecam! Bardzo sympatyczny,cierpliwy,konkretny lekarz i przyjazna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę korzystać w przyszłości :)