Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja psychologiczna • Od 200 zł

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • Od 200 zł

Interwencja kryzysowa • Od 300 zł +5 więcej

Konsultacja online • Od 200 zł

Ocena stanu psychicznego • Od 200 zł

Poradnictwo psychologiczne • Od 200 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Stefana Batorego, 14/69,

Od 200 złStefana Batorego, 14/69,

Od 200 zł

Pozostałe usługi


Stefana Batorego, 14/69,

Od 300 złStefana Batorego, 14/69,

Od 200 złStefana Batorego, 14/69,

Od 200 złStefana Batorego, 14/69,

Od 200 złStefana Batorego, 14/69,

Od 200 złStefana Batorego, 14/69,

Od 500 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Sylwia Lewczuk, impulsem do wyboru takiego kierunku w życiu, była ciekawość świata i ludzi. Pozytywny stosunek do ludzi i wiara w ich możl...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychologia kliniczna
  • Psychosomatyka
  • Psychoterapia par
Zobacz więcej

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Lepiej trafić nie mogłam. Czas spędzony na terapii u Sylwi pomógł mi lepiej zrozumieć siebie, zmienić myślenie i życie na lepsze. Rozwój jaki poczyniłam z jej pomocą przerósł moje oczekiwania i procentuje nieustanie nawet po zakończeniu współpracy. Z czystym sumieniem polecam!

mgr Sylwia Lewczuk

Dziękuję za te ciepłe słowa. Mam ten przywilej obserwowania rozkwitu moich klientów. Praca z Tobą była niezwykłą podróżą odkrywającą Twoje największe zasoby. Pozdrawiam serdecznie!

.
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja psychologiczna

Z biegiem czasu dowiadujemy się i doceniamy co ktoś dla nas zrobił. Dziś naszła mnie istotna refleksja... Po niespełna dwóch latach po terapii, czuję jak nadal pozytywne zmiany następują we mnie, w moim życiu, pracy- rozwijam się. Pani Sylwia wiele mnie nauczyła, nad wieloma aspektami będę pracowała jeszcze długo, ale mam podstawy do tego by iść odważnie przez życie. Pani Magister, to osoba autentyczna, kompetentna, dbająca o dobro drugiego człowieka. Jestem pewna, że pomoże nie jednej osobie.

mgr Sylwia Lewczuk

Bardzo cieszą mnie te słowa. Terapia daje szereg narzędzi do pracy nad sobą i do rozwijania swoich możliwości. Po jej zakończeniu, te piękne procesy własnego rozwoju dzieją się nadal. To wspaniale, że Pani w dalszym ciągu pracuje nad swoim dobrostanem. Jestem bardzo wdzięczna za każdą opinię moich klientów, to powoduje, że mam jeszcze więcej motywacji do pracy. Życzę dalszego rozkwitu i wielu odkryć na swojej drodze. Pozdrawiam serdecznie.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: ataki paniki

Pani Sylwia to osoba bardzo ciepła, troskliwa, szczera i otwarta. Posiada ogromną wiedzę, umiejętność słuchania i wychwytywania tego co istotne, potrafi "postawić człowieka na nogi". Mam do niej całkowite zaufanie. Moje życie dzięki terapii zmieniło się bardzo. Nie zawsze było łatwo, bywały trudne chwile ale dzięki pracy zmieniłam stare nawyki myślowe na nowe, bardziej pozytywne, na wiele spraw potrafię spojrzeć w inny sposób, dzięki czemu łatwiej jest mi podejmować decyzje i sprostać wyzwaniom życia codziennego. Pani Sylwia dla mnie jest nie tylko psychoterapeutką. Jest także ostoją, cudowną kobietą, która wie jak pomóc, daje dużo siły i wiary, na nowo rozbudziła we mnie chęć do życia. Z całego serca polecam każdemu, kto zastanawia się czy skorzystać z wizyty.

mgr Sylwia Lewczuk

Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Zawsze moją ogromną radością jest możliwość obserwowania rozkwitu pełni możliwości moich klientów. Życzę wszystkiego co najlepsze oraz podążania drogą ku harmonii.


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: niska samoocena, ataki paniki

Wspaniała kobieta na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i niesamowity kontakt. Spotkania to cała przyjemność, zero stresu, aż chce się wracać w to miejsce :) Bedac na terapii u Pani Sylwii poznałam i nauczyłam się akceptować swoje objawy, moje poczucie własnej wartości wzrosło co spowodowało, że robię w swoim życiu to co kocham :) Wiem co mam robić w gorszych chwilach. Jeśli masz problem zapisz się bez zastanowienia a na pewno pewno poczujesz się lepiej i odnajdziesz swoją życiową drogę :)

mgr Sylwia Lewczuk

Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa. Największą nagrodą jest świadomość, że osoba z którą pracowałam potrafi sobie radzić z problemami, wierzy w siebie i jest świadoma swoich zasobów. Miło jest wiedzieć, że rozwijasz się tak pięknie Zuziu. Pozdrawiam Cię serdecznie, życzę kolejnych sukcesów i trzymam kciuki za Twoją piękną, życiową drogę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania