Adresy (2)

Wadowicka 71, Oświęcim
centrum medyczne LOGMED

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu
ul Arctowskiego 3a, Tychy
Fizjomedica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda i neurologopeda z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Duże doświadczenie praktyczne i wysoki stopień wykwalifikowania w zakresie terapii...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: centrum medyczne LOGMED porażenie Bells Palsy

Do gabinetu Pani Sabiny trafiłam z powodu porażonego nerwu twarzowego. Wiedza, wiele lat doświadczenia w tej pionierskiej dziedzinie, podejście do pacjenta, niebagatelizowanie bólu i współpraca z innymi specjalistami w celu osiągnięcia zdrowia sprawia że pacjent czuje się zaopiekowany i coraz bliższy wyzdrowienia. Zabiegi przywracają symetrię twarzy, umożliwiają domknięcie oka,rozluźniają napięte mięśnie dzięki czemu mogę na co dzień funkcjonować bez bólu i w dobrej kondycji. Myślę że podejście w terapii stosowane przez p.Sabinę jest zdrowszą alternatywą do botoksu oraz lekow stosowanych przy dlugotrwałym porażeniu nerwu twarzowego.Serdecznie polecam.

Pani Sabina jako logopeda prowadziła także moje dzieci, które w krótkim czasie osiągnęły poprawę mowy. Jedno z nich w czerwcu miało niepłynność mowy i tylko po jednej konsultacji oraz otrzymaniu zestawu ćwiczeń na wakacje problem więcej nie powrócił.Serdecznie dziękujemy!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: centrum medyczne LOGMED

Jestem po chorobie nowotworowej jamy ustnej. W wyniku choroby usunięto mi dno jamy ustnej, żuchwę i 2/3 języka, po czym wykonano rekonstrukcję usuniętych organów. Zabieg spowodował
trudności w połykaniu i mówieniu. Długo szukałam specjalisty, który pomógłby mi w zminimalizowaniu moich dolegliwości. Szczęśliwie trafiłam do Pani Sabiny. Jest wysoko wyspecjalizowanym neurologopedą również w takich przypadkach jak mój, gdzie wymagana jest wiedza z zakresu onkologii i wszystkich związanych z tym dolegliwości. Dzięki jej zaangażowaniu oraz masażom języka i twarzy oraz ćwiczeniom logopedycznym nastąpiła u mnie duża poprawa w przełykaniu oraz mówieniu. Chciałabym podkreślić bardzo wysokie kwalifikacje, rozległą wiedzę oraz kompetencje Pani Sabiny, z którymi stykam się podczas każdej wizyty. Nie mogę pominąć również dużego wsparcia psychicznego, jakiego udziela mi Pani Sabina, co jest rzadko spotykane w relacji lekarz-pacjent. Gorąco polecam Panią Sabinę jako lekarza i człowieka.


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista, który pracę swoją wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem. Uzasadniając moją wypowiedź: z moją córeczką, która ma zdiagnozowany zespół downa trafiłyśmy do Pani Sabinki w wieku ok. 2 lat i 8 miesięcy. Córka była prowadzona przez wielu logopedów, gdyż w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Pszczynie, gdzie uczęszczałyśmy prawie od urodzenia logopeda zmieniał się dosłownie jak rękawiczki średnio co drugi miesiąc był nowy. Córka nigdy nie miała masowanego języka, co w przypadku dzieci z zd jest nie do przyjęcia bowiem mają one obniżone napięcie mięśniowe, a język to przecież jeden wielki mięsień. My jako rodzice nie posiadamy wiedzy, na temat niezbędnych w takim przypadku ćwiczeń. Wiedzę nabywamy podczas dorastania naszych dzieci.U Pani Sabinki było inaczej, bardzo trudno na początku, przede wszystkim masaż języka-podstawa, ćwiczenia,które wykonywać musimy w domu każdego dnia no i Pani Sabinka, która wymaga zaangażowania rodzica w pracę z dzieckiem w domu i jak nauczyciel, sprawdza ucznia i jego przygotowanie do lekcji. Jednym słowem Pani Sabinki nie da się oszukać. Zawsze wie kiedy rodzic odpuścił sobie. Jak dla mnie jest to wielka motywacja do pracy- a czasami naprawdę się nie chce :-)) Czas w gabinecie wykorzystany jest dosłownie, co do sekundy, dlatego wiem za co płacę. No i radość z postępów dziecka - niezastąpiona.Żal tylko, że takich specjalistów jest bardzo mało i zazwyczaj tylko prywatnie. Naprawdę polecam!!!


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sabina Szober jest bardzo dobrym specjalistą.Taki powinien być każdy logopeda.
Ma bardzo dobre podejście do dzieci.Syn bardzo lubi jeździć do Pani Sabiny na ćwiczenia logopedyczne i kiedy okazało się że raz nie mógł jechać z powodu choroby to był bardzo zawiedziony.Ja sama widzę że Pani Sabina ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie i cieszę się że do niej trafiliśmy.Jeździmy już 2 miesiące i widać poprawę mowy u syna.Jeździmy z miasta odległego 30 km i wiemy że warto.Gorąco polecamy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista z olbrzymim doświadczeniem. Gdy trafiliśmy do Pani Sabiny nasz trzyletni syn mówił tylko pojedyncze słowa, właściwa terapia oraz odpowiednie wskazówki do wspólnej pracy z dzieckiem, pomogły naszemu synowi szybko uruchomić mowę i wyrównać poziom z rówieśnikami. Jesteśmy bardzo wdzięczni i gorąco polecamy tego specjalistę.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sabina jest świetnym fachowcem, znającym się doskonale na tym co robi. Po bezskutecznej, rocznej terapii u innego logopedy zwróciliśmy się w końcu do pani Sabiny i to było doskonałe posunięcie. Pani Sabina za każdym razem wyjaśniała w jakim celu mamy robić dane ćwiczenia. Powtarzanie ich w domu oraz masaż logopedyczny poskutkowały odpowiednim ustawieniem głosek. Co istotne, pani Sabina ma ogromną cierpliwość do dzieci, które nie zawsze podchodzą do terapii entuzjastycznie. Parę lat temu szybko i skutecznie wyprowadziła również mojego ojca z porażenia nerwu twarzowego, a więc jest świetna nie tylko w pracy z dziećmi. Serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna a przy tym miła i z fantastycznym podejściem do dziecka. Współpracuje z rodzicem, daje wskazówki do pracy w domu. Dostrzega i cieszy się nawet z najmniejszego sukcesu dziecka, co w przypadku naszej córeczki jest wielkim krokiem do przodu w jej rozwoju. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda i neurologopeda z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Duże doświadczenie praktyczne i wysoki stopień wykwalifikowania w zakresie terapii...

Zobacz pełen opis