Adres

Ceramiczna 16, Pruszków
Feminium (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Asystent II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpital Bielański Warszawa. W trakcie doktoratu w dziedzinie ultrasonografii śródporodowej. Certy...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium USG genetyczne

Profesjonalizm, dokładność i zaangażowanie cechują pana Doktora
Życzę wszystkim ciężarnym tak wspaniałego lekarza prowadzącego USG


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium ciąża

Wspaniały lekarz z wyjątkowym podejściem! Przeprowadził mnie przez całą moją ciąże zakończoną perfekcyjnie wykonanym przez dr cesarkim cięciem. Z całego serca polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu KTG - kardiotokografia

Bardzo sympatyczny, rzetelny lekarz. Nie zwleka z konsultacją, analizuje, wyjaśnia. Wykonał dodatkowo usg w 40 tc, aby sprawdzić przepływy i wyjaśnił czym one są. Cieszę się, bo ostatnie usg miałam w 36 tc, a za 5 dni mam termin porodu. Pod okiem takiego specjalisty jestem spokojna o bezpieczeństwo swoje i dziecka.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium

Kiedy to zaczęłam przypuszczać, że jestem w ciąży, chciałam jak najszybszej potwierdzić moje przypuszczenia. Byłam pełną obaw, ale po pierwszej wizycie obawy ustapiły. Doktor wychodzi do każdej pacjentki, zapraszając ją do gabinetu. Przeprowadza szczegółowy wywiad, a robiąc badanie, wyjaśnia każdy szczegół. Odwiedzalam dr Jędrę, co 4 tygodnie. Przeprowadził mnie przez całą ciążę, z uśmiechem na twarzy. Polecam każdej kobiecie! Fantastyczny lekarz.

Anita G.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium prowadzenie ciąży

Trafić na takiego lekarza będąc w ciąży
- marzenie każdej ciężarnej. Rodzić w takim towarzystwie - marzenie każdej rodzącej. Jestem podwójną szczęściarą. Polecam z całego serca.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium

Do dnia, w którym poznałam Pana Doktora nie wierzyłam, że tacy ludzie istnieją, a tym bardziej lekarze.

Do p. dr Jędry trafiłam w pierwszym trymestrze ciąży. Od pierwszych chwil wizyty budował otwartą i przyjemną atmosferę, niespiesznie przeprowadził usg wyjaśniając każdy moment badania i skrupulatnie odpowiadając na każde, nawet najbardziej trywialne pytanie. Szybko zdecydowałam się na zmianę lekarza prowadzącego na rzecz p. dr Jędry i okazało się to być moją najlepszą decyzją. Dzięki niezwykłej wiedzy i zaangażowaniu Pana Doktora udało mi się przejść ciąże bez większych problemów, a ewentualne zawirowania spotykały się z szybką i zdecydowaną reakcją Pana Doktora. W każdej sytuacji mogłam liczyć na jego słuszną diagnozę, ciepłe słowo, ale też na zdecydowane sprowadzenie na ziemie jeśli sytuacja tego wymagała.

Dr Jędra to lekarz idealny – empatyczny, zaangażowany… i do tego ta pamięć! Potrafił mnie zdziwić, że pamiętał poprzedni wynik moich badań lub przyjmowaną dawkę leków. Klasa!

Nie sposób pominąć aspektów poza medycznych nie związanych z kwalifikacjami p. dr Jędry - ach można by długo wymieniać! Na pewno na oddzielną pochwałę zasługuje inteligentne poczucie humoru. :)

Chyba nie ma słów, które opisałyby moją wdzięczność...
To lekarz, do którego chodzi się całe życie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu prowadzenie ciąży

Lekarz z ogromną wiedzą, opanowany, niebojący się prowadzić niestandardowej ciąży. Dający poczucie bezpieczeństwa w dobrych i złych chwilach. Traktujący pacjentki bardzo indywidualnie, dostępny w każdej potrzebie. Lekarz, ktory potrafi wysłuchać, porozmawiać i uwzględnić w leczeniu obserwacje i przeczucia pacjentki. Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam! Dba o swoje pacjentki, poświęca im dużo czasu i uwagi. Cierpliwie odpowiada na pytania. Ma ogromną wiedzę i jest świetnym specjalistą. Do tego jest uprzejmy i zawsze uśmiechnięty! Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza, absolutnie polecam dr Roberta!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Feminium ciąża

Najlepszy ginekolog wszechczasów. Sympatyczny i pełen profesjonalizmu. Wizyty kontrolne i cc wykonane idealnie. Naprawdę polecam. Po prostu dobry specjalista i człowiek.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wspaniały lekarz! Świetny fachowiec, a przy tym ciepły i otwarty. Ma fotograficzną pamięć do pacjentek i stwarza tak pozytywną atmosferę, podczas (również tych stresujących) badań, że człowiek wierzy, że musi być dobrze. Mam nadzieję, że moje dwa spotkania z Panem Jędrą nie były ostatnimi i będę jeszcze miała przyjemność korzystać z jego pomocy podczas ciąży. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Asystent II Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP Szpital Bielański Warszawa. W trakcie doktoratu w dziedzinie ultrasonografii śródporodowej. Certy...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia